top

Evolv

Značka Evolv to je lezecká obuv vytvořená s vášní pro milovníky všech druhů lezení. Moderní boty poskytnou vynikající oporu na různých cestách jak začátečníkům, tak i zkušeným lezcům.
20
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

20 položek

na stránce
 1. -23%
  Lezecké boty Evolv Defy Lace - fog gray/banana

  wish list

 2. -23%
  Lezecká obuv Evolv Shaman - gold/grey/white

  wish list

 3. -23%
  Lezecké boty Evolv Rave - golden yam

  wish list

 4. -23%
  Lezečky Evolv The General - tan/army green

  wish list

 5. -23%
  Lezečky Evolv Phantom - black/white

  wish list

 6. -25%
  Dámská lezecká obuv Evolv Zenist - white/teal

  wish list

 7. -23%
  Lezecká obuv Evolv Zenist - black/white

  wish list

 8. -26%
  Lezecká obuv Evolv Nighhawk - gray/black

  wish list

 9. -26%
  Dámská lezecká obuv Evolv Skyhawk LD - white/blue

  wish list

 10. -26%
  Lezečky Evolv Agro - black/red
  Lezečky Evolv Agro - black/red
  2 522 Kč 3 409 Kč

  wish list

 11. -20%
  Dámské boty Evolv Rebel - shadow
  Dámské boty Evolv Rebel - shadow
  2 095 Kč 2 619 Kč

  wish list

 12. -20%
  Boty Evolv Rebel - shadow
  Boty Evolv Rebel - shadow
  2 095 Kč 2 619 Kč

  wish list

 13. -23%
  Dámská lezecká obuv Evolv Shakra - aqua/neon yellow

  wish list

 14. -23%
  Dámské lezečky Evolv Kira - teal

  wish list

 15. -23%
  Dámské lezecké boty Evolv Elektra - grey/merlot

  wish list

 16. -23%
  Lezečky Evolv Kronos - black/olive

  wish list

 17. -20%
  Lezecká obuv Evolv Shaman - blue/orange

  wish list

 18. -23%
  Lezecká obuv Evolv Defy - grey/black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

20 položek

na stránce

Značka Evolv vznikla relativně nedávno, na začátku 21. století. Jejím zakladatelem je Brian Chung. To, co firmě chybí na historii a zkušenostech, vynahrazuje láskou k lezení a vášní pro vytváření stále lepších bot pro všechny typy lezení. Značka Evolv sídlí v Los Angeles, kde navrhuje úspěšné modely bot pro lezce všech výkonností. Původně malá společnost se stala známou také díky spolupráci s Chrisem Sharmou, který byl dlouhou dobu ambasadorem značky. Uskutečnil mnoho prvovýstupů na nejtěžší lezecké cesty v USA, Francii, Španělsku a dalších zemích. Jeho úspěchy přispěly k rychlému nárůstu popularity značky Evolv. Dnes je jedním z největších výrobců lezecké obuvi ve Spojených státech. Za svůj úspěch vděčí dokonalé kombinaci skvělého designu bot a vysoce kvalitních materiálů, které jsou zodpovědné za fenomenální přilnavost.

EVOLV - Jsme moderní lezení!

V nabídce značky najdete lezeckou obuv připravenou pro všechny lezce. Nejjednodušší modely jsou určeny pro začínající lezce, kteří potřebují obuv, která kromě přilnavosti zajistí především pohodlí při dlouhých trénincích. Špičkové modely jsou naopak určeny pro ty nejzkušenější lezce, kteří hledají botu, která dokáže zdolat nové výzvy. Silně asymetrické vzory s ostře zašpičatělými předními částmi umožňují maximálně využít i ty nejmenší stupy a hrany. Jedná se o modely, ve kterých můžete zdolávat nejtěžší cesty na světě. Bez ohledu na to, jaký typ lezení preferujete, společnost Evolv nabízí řešení, které vás plně uspokojí. Potřebujete spolehlivou obuv pro každodenní trénink na umělé stěně? Nebo hledáte přesné boty pro sportovní lezení na vysoké úrovni? Nebo hledáte pohodlné lezečky na dlouhé vícedélkové lezení? Všechny tyto modely najdete v nabídce amerického výrobce lezecké obuvi.

Technologie v lezecké obuvi

Úspěch značky Evolv je také z velké části způsoben gumou Trax® Rubber. Je zodpovědná za fenomenální přilnavost bot, která je nezbytná při zdolávání nejtěžších horolezeckých cest na světě. Poskytuje také vynikající podporu všem horolezcům, kteří v této aktivitě teprve začínají. Kromě lezecké obuvi se guma Trax® Rubber používá také v obuvi pro každodenní použití. Design inspirovaný horolezectvím se dobře hodí jako lehké nástupovky i jako boty pro každodenní nošení. Guma je k dispozici ve čtyřech variantách, které se hodí pro všechny typy obuvi.

TRAX-SAS® je nejvíce přilnavá směs používaná značkou Evolv, která se dokonale osvědčuje na různých typech hornin a na syntetických chytech na umělé stěně. Její vlastnosti zůstávají trvale velmi vysoké v širokém rozsahu teplot. Trax-XE® (název pochází z Extra Edge) byla vyvinut tak, aby poskytovala dostatečnou oporu na nejmenších stupech a hranách. Guma Trax-Enduro® byla vyvinuta pro použití v každodenní obuvi. Vyznačuje se optimální kombinací odolnosti a vysoké přilnavosti. Poslední směsí je Trax-GT®, která se zaměřuje na nezanechávání stop a zvýšenou odolnost. Byla vyvinuta speciálně pro lezecké stěny, kde jsou tyto vlastnosti obzvláště žádané.

Boty Evolv – obchod 8a.cz - široká nabídka tohoto výrobce

Poskytujeme širokou nabídku obuvi americké značky, která si již získala zaslouženou popularitu. Doufáme, že jejich nabídkou na polském trhu splníme očekávání začátečníků i zkušenějších lezců, kteří hledají propracovanou lezeckou obuv. Vysoká spolehlivost, vybrané materiály a dokonalý design jsou zárukou, že se boty Evolv osvědčí jak ve skalách, tak při zdolávání výzev na umělé stěně.