top

Jídlo na hory

Jídlo v horách musí být speciálně připraveno tak, aby poskytovalo správné výživové vlastnosti pro rychlou regeneraci po vyčerpávajícím pochodu nebo výstupu.
Zobrazení Mřížka Seznam

213 výrobky

 1. -5%
  Sada Tactical FoodPack Sixpack Alpha

  wish list

 2. -5%
  Sada Tactical FoodPack 3 Meal ration India

  wish list

 3. -5%
  Sada Tactical FoodPack 3 Meal ration Hotel

  wish list

 4. -5%
  Sada Tactical FoodPack SOS with Meat

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

213 výrobky

Vymazat

Jídlo na trekking a horské expedice - lyofilizované jídlo

Internetový obchod 8a.cz nabízí mnoho různých druhů potravin, které se skvěle hodí jako hlavní jídla dne. Vysoce ceněné lyofilizovaná jídla jsou kompletní jídla zbavená pouze vody. Možnost jejich rychlé přípravy a vysoká výživová hodnota umožňují zajistit stálé doplňování všech potřebných látek, což z nich činí vynikající expediční potravinu. Mrazem sušené potraviny jsou k dispozici v mnoha různých příchutích, což vám umožní snadno narušit rutinu turistické kuchyně. Díky vhodně sestavenému jídelnímu lístku si můžeme snadno vychutnat každý den kuchyni z jiné části světa.

Jídlo na horské túry - energetické tyčinky

Při pěších výpravách je nesmírně důležité systematicky dodávat tělu další energii, aby nedošlo ke krizi. Malé občerstvení v horách je pro to ideální. Proto se dobře naplánované "jídlo na hory" neobejde bez speciálních energetických tyčinek. Umožní vám rychle doplnit energii přímo na trase, takže se bez problémů dostanete do tábora. Kromě toho se často používají při tréninku a maximálním zatížení, ke kterému dochází při stále oblíbenějších horských bězích. Energetické tyčinky se vyrábějí v mnoha různých příchutích, takže si snadno vyberete tu nejchutnější variantu.

Sušené maso - ideální svačina do hor

Na horských výpravách mnozí turisté ocení také sušené hovězí maso založené na tradičních metodách uchovávání potravin. Toto vysoce kvalitní maso je mimořádně lehkým a prostorově úsporným zdrojem bílkovin. Ačkoli se dobře hodí jako jídlo na hory, díky své chuti je často voleno i jako chutná svačina při každodenních aktivitách. Rozsáhlý sortiment cestovních potravin v obchodě 8a.cz umožňuje každému sestavit správné menu pro každou cestu. U nás si můžete zakoupit expediční jídlo na delší trek i jídlo na výlet do hor. Speciální jídlo na hory se hodí nejen pro výstupy na nejvyšší vrcholy, ale i pro krátké túry, sportovní nebo delší turistické výlety.