top

Jídlo na hory

Jídlo v horách musí být speciálně připraveno tak, aby poskytovalo správné výživové vlastnosti pro rychlou regeneraci po vyčerpávajícím pochodu nebo výstupu.
160
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 160

na stránce
  1. -6%
    Energetický gel GU Toasted Marshmallow

    wish list

  2. -8%
    Energetický gel GU Birthday Cake

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 160

na stránce

Jídlo na trekking a horské expedice - lyofilizované potraviny

Online obchod 8a.cz nabízí mnoho různých druhů potravin, které se skvěle hodí jako hlavní jídla dne. Vysoce ceněné liofilisáty jsou kompletní jídla zbavená pouze vody. Možnost jejich rychlé přípravy a vysoká výživová hodnota umožňují zajistit stálé doplňování všech potřebných látek, což z nich činí vynikající expediční potravinu. Mrazem sušené potraviny jsou k dispozici v mnoha různých příchutích, což vám umožní snadno narušit rutinu turistické kuchyně. Díky vhodně sestavenému jídelnímu lístku si můžeme snadno vychutnat každý den kuchyni z jiné části světa.

Jídlo na horské túry - energetické tyčinky

Při pěších výpravách je nesmírně důležité systematicky dodávat tělu další energii, aby nedošlo ke krizi. Malé občerstvení v horách je pro to ideální. Proto se dobře naplánovaná "strava v horách" neobejde bez speciálních energetických tyčinek. Umožní vám rychle doplnit energii přímo na trase, takže se bez problémů dostanete do tábora. Kromě toho se často používají při tréninku a maximálním zatížení, ke kterému dochází při stále oblíbenějších horských bězích. Energetické tyčinky se vyrábějí v mnoha různých příchutích, takže si snadno vyberete tu nejchutnější variantu.

Sušené maso - ideální svačina do hor

Na horských výpravách mnozí turisté ocení také sušené hovězí maso založené na tradičních metodách uchovávání potravin. Toto vysoce kvalitní maso je mimořádně lehkým a prostorově úsporným zdrojem bílkovin. Ačkoli se dobře hodí jako horská potravina, díky své chuti je často volena i jako chutná svačina při každodenních aktivitách. Rozsáhlý sortiment cestovních potravin v obchodě 8.pl umožňuje každému sestavit správné menu pro každou cestu. U nás nakoupíte expediční jídlo na delší trek i jídlo na výlet do hor. Speciální jídlo do hor se hodí nejen pro výstupy na nejvyšší vrcholy, ale i pro krátké túry, sportovní nebo delší turistické výlety.