top

Knížky a alba

Knihy a alba, které jsou k dispozici v našem obchodě, zaujmou milovníky dobré literatury a horských výzev. Nabízíme jak světoznámé klasické knihy o horách, tak i nejnovější tituly.
Zobrazení Mřížka Seznam

4 výrobky

 1. -14%
  Průvodce Panico Alpinverlag Bouldering Guide Alps en Bloc Volume 1
  Průvodce Panico Alpinverlag Bouldering Guide Alps en Bloc Volume 1
  včetně DPH 799Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 769Kč (+4%)
  Doporučená cena výrobce 939Kč (-14%)

  wish list

 2. -6%
  Průvodce Panico Alpinverlag Bouldering Guide Bleau en Bloc
  Průvodce Panico Alpinverlag Bouldering Guide Bleau en Bloc
  včetně DPH 879Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 789Kč (+12%)
  Doporučená cena výrobce 939Kč (-6%)

  wish list

 3. -37%
  Lezecký průvodce Lleida Climbs
  Lezecký průvodce Lleida Climbs
  včetně DPH 519Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 479Kč (+9%)
  Doporučená cena výrobce 835Kč (-37%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

4 výrobky

Vymazat

Nejlepší knihy o horách jsou poutavým čtením pro každého

Významnou součástí nabídky našeho internetového knihkupectví jsou knihy s horskou tematikou. Mezi nimi jsou zdaleka nejoblíbenější tituly popisující nejslavnější vysokohorské expedice. Tituly s Jerzy Kukuczkou, Denisem Urubkem, Reinholdem Messnerem, Simone Moro nebo Krzysztofem Wielickým v hlavních rolích vám umožní poznat realitu velehor a pocity provázející zdolávání nejvyšších vrcholů světa. Fascinující příběhy o boji člověka s přírodou jsou poutavým čtením, které vám nedovolí se od knihy ani na chvíli odtrhnout. Významnou část titulů tvoří životopisy nejslavnějších horolezců, kteří se zapsali do dějin světového horolezectví. Pro ty, kteří touží po ucelenější sbírce informací, nabízíme také horské encyklopedie, které komplexně pokrývají dobývání hor člověkem v průběhu mnoha desetiletí.

Lezecké a skialpinistické průvodce

Pro všechny, kteří plánují další expedice a horské výpravy, budou neocenitelným pomocníkem průvodce po horách. V námi nabízených položkách naleznete nejen technické údaje o konkrétních trasách na vrchol, ale také základní informace o místech, která byste měli navštívit. průvodce po horách jsou stále nejspolehlivějším zdrojem informací o odlehlých oblastech světa a umožňují vám lépe se připravit na cestu. Charakteristickou kategorií jsou horolezecké průvodce, které představují konkrétní horolezecké oblasti. Obvykle jsou bohatě ilustrované, obsahují topo jednotlivých skalních útvarů a podrobný popis horolezeckých cest. Horolezecké průvodce se starají o to, aby každý horolezec bez ohledu na své schopnosti našel tu správnou cestu. Jedná se o nezbytný doplněk, který vám spolu s lezeckým vybavením umožní provozovat tuto jedinečnou vášeň. V zimě jsou velmi oblíbení skialpové průvodce. Obsahují vynikající nápady pro skialpové výlety. Obvykle popisují konkrétní horská pásma, takže si můžete snadno udělat představu o topografii terénu a možných trasách do kopce i z kopce na skialpových lyžích.

Nejlepší knihy a alba o horách

V internetovém obchodě 8a.cz nabízíme knihy o horách, horolezectví, skialpinismu a průvodce, encyklopedie hor. Nabízíme také vynikající horská alba s úchvatnými fotografiemi horské krajiny. Je to ideální dárek pro každého milovníka hor. Ať už hledáte jakoukoli horskou literaturu, naše online knihkupectví vám jistě nabídne ty správné publikace.