top

Knížky a alba

Knihy a alba, které jsou k dispozici v našem obchodě, zaujmou milovníky dobré literatury a horských výzev. Nabízíme jak světoznámé klasické knihy o horách, tak i nejnovější tituly.
7
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

7 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

7 položek

na stránce

Nejlepší knihy o horách jsou poutavým čtením pro každého

Významnou součástí nabídky našeho internetového knihkupectví jsou knihy s horskou tematikou. Mezi nimi jsou zdaleka nejoblíbenější tituly popisující nejslavnější vysokohorské expedice. Tituly s Jerzy Kukuczkou, Denisem Urubkem, Reinholdem Messnerem, Simone Moro nebo Krzysztofem Wielickým v hlavních rolích vám umožní poznat realitu velehor a pocity provázející zdolávání nejvyšších vrcholů světa. Fascinující příběhy o boji člověka s přírodou jsou poutavým čtením, které vám nedovolí se od knihy ani na chvíli odtrhnout. Významnou část titulů tvoří životopisy nejslavnějších horolezců, kteří se zapsali do dějin světového himálajismu a horolezectví. Pro ty, kteří touží po ucelenější sbírce informací, nabízíme také horské encyklopedie, které komplexně pokrývají dobývání hor člověkem v průběhu mnoha desetiletí.

Vedení horolezců, horolezeckých a parašutistických průvodců

Pro všechny, kdo plánují další expedice a horské výpravy, budou neocenitelným pomocníkem horští průvodci. V námi nabízených položkách naleznete nejen technické údaje o konkrétních trasách na vrchol, ale také základní informace o místech, která byste měli navštívit. Horští průvodci jsou stále nejspolehlivějším zdrojem informací o odlehlých oblastech světa a umožňují vám lépe se připravit na cestu. Charakteristickou kategorií jsou horolezecké průvodce, které představují konkrétní horolezecké oblasti. Obvykle jsou bohatě ilustrované, obsahují topo jednotlivých skalních útvarů a podrobný popis horolezeckých cest. Horolezečtí průvodci se starají o to, aby každý horolezec bez ohledu na své schopnosti našel tu správnou cestu. Jedná se o nezbytný doplněk, který vám spolu s lezeckým vybavením umožní provozovat tuto jedinečnou vášeň V zimě jsou velmi oblíbení parašutisté. Obsahují vynikající nápady pro skialpinismus. Obvykle popisují konkrétní horská pásma, takže si můžete snadno udělat představu o topografii terénu a možných trasách do kopce i z kopce na skialpovélyže

Nejlepší horské knihy a alba

V internetovém obchodě 8a.cz nabízíme knihy o horách, horolezectví, parašutismu a horské průvodce, horské encyklopedie, průvodce. Nabízíme také vynikající horská alba s úchvatnými fotografiemi horské krajiny. Je to ideální dárek pro každého milovníka hor. Ať už hledáte jakoukoli horskou literaturu, naše online knihkupectví vám jistě nabídne ty správné tituly.