top

Cyklo spacáky

Cyklo spacáky jsou kompaktní modely, které jsou ideální pro výpravy s brašnami. Cyklo spacák zajistí pohodlný spánek pod stanem a díky své nízké hmotnosti nebudou příliš zatěžovat vaše zavazadla.
Zobrazení Mřížka Seznam

32 výrobky

  1. -13%
    Perovy spacák Pajak Radical 4Z (205 cm) - red

    wish list

  2. -15%
    Karimatka Salewa Diadem Light Mat - orange

    wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

32 výrobky

Vymazat

Cyklo spacáky

Cyklo spacáky patří k základnímu vybavení každého milovníka výprav na kole. Při kompletaci vybavení pro každou cyklistickou cestu je nesmírně důležitým parametrem hmotnost a objem zavazadel. Veškeré vybavení se musí vejít do malých brašen - oblečení, kempingové vybavení, jídlo a náhradní díly. Jedním z prvků, které mohou ušetřit mnoho gramů, je cyklo spacák. Proto cyklisté dávají přednost ultralehkým spacákům o hmotnosti do 1 kg, které při jízdě na kole tolik necítí. Nejmenší spacák na kolo bude po sbalení připomínat láhev.

Lehké, malé a pohodlné - to jsou spacáky pro cyklistiku

Do kategorie modelů na kolo jsme zařadili především ultralehké spacáky, abyste si je mohli vzít s sebou do každé brašny. Nejfunkčnější v takových situacích jsou spací pytle do 1 kg, které zároveň zabírají málo místa. Cyklo spacáky jsou obvykle modely připravené pro teplejší část roku. Dobře fungují při mírných teplotách a nabízejí pohodlné podmínky pro spánek. Spacáky pro cyklistiku nabízené v našem obchodě jsou ideální pro víkendy na kole i pro delší cesty, které často trvají mnoho týdnů nebo dokonce měsíců. Na takové dlouhé výlety se určitě budou hodit i stany na kolo.