top

Pánská trička The North Face

Pánská trička The North Face jsou nezbytným doplňkem šatníku každého milovníka hor. Máme bavlněná trička s horskou grafikou pro každodenní nošení a termotrička na trénink.
Zobrazení Mřížka Seznam

66 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

66 výrobky

na stránce
Vymazat

Trička The North Face jsou pohodlná kdykoli

Kultovní výrobce horského vybavení a oblečení TNF má modely pro všechny milovníky hor. Ať už jste na horské stezce a pomalu se blížíte k vrcholu, nebo odpočíváte na chatě po náročném dni, oblečení této značky vám zajistí maximální pohodlí. Pánská bavlněná trička The North Face se nejlépe hodí na odpočinek i každodenní nošení. Jsou ideální volbou pro jakoukoli pěší túru, odpočinkový den na výletě do skal nebo horský festival. Pokud plánujete intenzivnější aktivitu, budou pro vás zásadní trička ze syntetických vláken. Díky nim si mnohem lépe poradí s přebytečnou vlhkostí a rychle ji odvedou ven. Všechny modely mají sportovně-cestovní charakter, který je neodmyslitelně spjat s horskými výpravami.

Bavlněná pánská trička The North Face pro maximální pohodlí

Pánská trička TNF z bavlněných vláken jsou ideální volbou, kdykoli si chcete trochu odpočinout. Obvykle poměrně volný střih neomezuje v pohybu. Celkový dojem je maximální volnost a vynikající výkon. Díky použití vysoce kvalitní bavlny je materiál odolný a dlouho si zachovává své původní vlastnosti. Velmi často se používá kombinace přírodní bavlny a syntetických vláken. Účelem je zajistit o něco rychlejší přenos vlhkosti. Zvyšuje také odolnost materiálu a zlepšuje jeho roztažnost. Pánská bavlněná trička The North Face často zdobí skvělá horská grafika. Ať už na hrudi nebo na zádech, uvidíte stylizovaná loga TNF, nejvyšší vrcholy hor nebo obrysy známých pohoří. Pro milovníky jednobarevných triček jsou k dispozici také speciální trička bez dalších potisků, na kterých je pouze malé logo výrobce. Pánská trička The North Face jsou nezbytným doplňkem šatníku každého milovníka hor, který hledá spolehlivá trička pro každodenní nošení. Kromě toho jsou oblíbenou volbou pro horolezce, kteří se v létě vydávají do skal. Úplná volnost pohybu a maximální pohodlí jsou vlastnosti, které osloví všechny milovníky lezení.

Technické košile pro muže od The North Face

Pokud plánujete rychlý výstup na vrchol nebo intenzivní běžecký trénink na horských stezkách, je nezbytné vybavit se technickými tričky TNF. Tyto modely byly od základu vyvinuty s ohledem na intenzivní cvičení. Bavlna je nahrazena syntetickými vlákny, která mnohem méně absorbují vodu a umožňují její rychlejší odpařování. Výsledkem je sušší tričko, které je chladivé a příjemné na kůži. Pánská trička North Face jsou ideální pro intenzivní trekking, běh v horách a mnoho dalších aktivit, při kterých tělo pracuje na plné obrátky.

The North Face - pánské polokošile

Polo trička jsou dokonalou kombinací stylu a pohodlí, které poskytují trička. Potřebujete univerzální tričko, ale trekové košile vás nepřesvědčily? Polokošile jsou optimálním řešením, ve kterém se budete cítit pohodlně v každé situaci. Jsou ideální volbou pro každodenní použití i pro všechny turistické a cestovní výlety. Límec v kombinaci s příjemnou a na dotek příjemnou tkaninou zajišťuje vysokou úroveň pohodlí, ať už odpočíváte, nebo jste na cestě.

Podívejte se na nejnovější trička The North Face v obchodě 8a.cz

V našem obchodě nabízíme jak nejnovější vzory pánských košil, tak mnoho modelů za zvýhodněné ceny. Díky nesčetným vzorům a barvám vždy najdete model, který vám padne do oka. Pánská trička The North Face se stanou základem vašeho šatníku. Vyzkoušejte jejich komfort a vyberte si model přesně pro vás!