top

Kompresní návleky

Kompresní návleky pro běžce se skvěle hodí na závody i trénink. Poskytují dodatečnou stimulaci pro pracující svaly. V nabídce najdete lýtkové a stehenní kompresní nohy a pásky od špičkových značek.
Zobrazení Mřížka Seznam

6 výrobky

 1. -21%
  Nohavice Compressport R2 3.0 - persian red/blazing orange
  Nohavice Compressport R2 3.0 - persian red/blazing orange
  včetně DPH 749Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 699Kč (+8%)
  Doporučená cena výrobce 960Kč (-21%)

  wish list

 2. -38%
  Kompresní nohavice Compressport R2v2 - blue
  Kompresní nohavice Compressport R2v2 - blue
  včetně DPH 549Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 559Kč (-1%)
  Doporučená cena výrobce 890Kč (-38%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

6 výrobky

Vymazat

Komprese ponožky pro běžce a další sportovce

Komprese oblečení získává stále větší popularitu mezi sportovci. Působí stimulačně na svaly, urychluje jejich regeneraci po tréninku a má stimulační účinek na organismus. Její vlastnosti využívají nejen profesionálové, ale také rekreační sportovci. Komprese ponožek je zejména mezi běžci velmi oblíbená. Může být používána jak při závodech, tak během tréninků. Kompresní manžety na lýtka jsou skvělým doplňkem k nízkým běžeckým ponožkám a krátkým kraťasům - zajistí nejen samotnou kompresi, ale také termoregulaci. Moderní materiály a bezšvové technologie používané ve kompresních ponožkách pro běžce zaručují maximální pohodlí.

Koupíte kompresní ponožky a manžety na lýtka pro běžce a nejenom v obchodě 8a.cz

V naší nabídce poskytujeme široký výběr kompresních ponožek a manžet, které zajišťují ještě efektivnější tréninky. Modely špičkových značek vyrábějících kompresní oblečení vám umožní vybrat si správnou úroveň komprese dle vašich potřeb. Podívejte se na nejlepší kompresní ponožky, které se osvědčí jak při běhání po asfaltu, tak v terénním běhu.