top

Termosky na jídlo

Termonádoby na jídlo jsou ideálním řešením, pokud chcete mít vždy teplý oběd. Termosku na polévku a druhý chod si můžete vzít na horskou stezku, do práce nebo si v ní vzít regenerační jídlo do posilovny.
Zobrazení Mřížka Seznam

66 výrobky

na stránce
  1. -20%
    Čisticí tablety Kambukka Queen of Clean

    wish list

  2. -32%
    Termoska na jídlo Esbit Food Jug 1L - blacky

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

66 výrobky

na stránce
Vymazat

Termosky na jídlo nabízejí vysokou univerzálnost a vynikající izolaci

Termosky na oběd jsou ideálním řešením pro všechny aktivní lidi, kteří nemají vždy čas na přípravu teplého jídla. Termosky na jídlo jsou ideální na celodenní výlety, kde vám poskytnou teplé jídlo přímo na trase. Není třeba s sebou nosit turistický vařič ani žádné další vybavení. Stačí otevřít termosku na polévku nebo druhý chod a vychutnat si chutné jídlo. Totéž platí pro náročný den v práci. Pokud máte během dne na jídlo jen pár minut, můžete si díky termoskám kdykoli vychutnat teplé jídlo. Nic vám také nebrání rozdělit jídlo na dvě části, přičemž obě zůstanou teplé. To vše díky fantastickému výkonu moderních obědových termosek.

Vysoké míry izolace dosáhly značky jako Esbit nebo Primus díky tepelným patentům. Jejich cíl je jednoduchý: zajistit, aby jídlo, které přenášíte v termosce, zůstalo horké po celé hodiny. To je dáno konstrukcí s dvojitými stěnami a dutým prostorem mezi nimi. Termoska na polévku je skvělým izolátorem, takže jídlo neztrácí teplo tak rychle. Stejně důležitý je i konstrukce uzávěrů. Díky tomu můžete při výběru termosky od značky, jako je Esbit, udržet večeři teplou po mnoho hodin. Díky tomu si budete moci užívat funkčnost svého modelu během dlouhého dne stráveného na stezce nebo v práci a také během dlouhé cesty autem nebo vlakem.

Obědové termosky na hory i pro každodenní použití - široká nabídka modelů

Termosky na jídlo jsou ryze všestranné, takže je můžete použít i na horských túrách, kdy během jednoho dne zdoláte vrchol. Pak si s sebou neberete další zásoby, jejichž přípravou byste museli strávit spoustu drahocenného času. Taková termoska na jídlo (polévku nebo druhý chod) se bude hodit i při delších kempování, cyklistických výletech a výpravách na kánoích. Termosky na oběd jsou vhodné nejen na turistické výlety, ale i pro každodenní použití ve městě. Termoska na polévku nebo druhý chod vám umožní vzít si s sebou do práce plnohodnotný oběd, což je užitečné zejména v případě, že nemáte přístup do jídelny nebo držíte osobní dietu. Určitě je to velmi užitečné, protože možnost dát si teplý oběd mimo domov je čistý požitek. Termosky na jídlo ocení také řidiči, kteří jedou s rodinou k moři nebo jsou profesionálními provozovateli větších vozidel.

Termosky na jídlo jsou vysoce odolné a nepropustné

Díky svému všestrannému účelu si musí termosky na jídlo zachovat vysokou úroveň odolnosti. Proto výrobci používají k tomuto účelu nerezovou ocel, která se, jak známo, vyznačuje vysokou odolností. To znamená, že termosky se velmi těžko poškodí, takže si jejich funkčnost budete užívat po několik dalších sezón. Vlastnosti tohoto materiálu navíc zabraňují škodlivým a nezdravým účinkům rzi. Termoska na polévku nebo druhý chod tak vydrží ještě déle. To je užitečné zejména při pěší turistice nebo jízdě na kajaku. Termoska na jídlo má šroubovací uzávěr, který vyrovnává tlak uvnitř. To se provádí stisknutím tlačítka, takže se při otevření modelu nemusíte bát, že by celý explodoval. Vnější uzávěr termosky na oběd často slouží také jako miska, která vám umožní pohodlně sníst oběd.

Obědové termosky - zdraví především

Výrobci Esbit, Primus a další vytvářejí své konstrukce tak, aby se velmi snadno čistily. Každá termoska na polévku nebo jiné jídlo je vyrobena z takových materiálů, že se snadno čistí. Jídlo se na vnitřní stěny nelepí, takže po každém jídle budete dbát na správnou hygienu svého modelu. Termosky na jídlo rovněž neobsahují škodlivé chemické látky BPA. Kelímky nebo uzávěry jsou vyrobeny z plastu, který tyto škodlivé látky neobsahuje, takže jejich použití je zcela bezpečné.