top

Lyžařské brýle Oakley

Lyžařské brýle Oakley poskytují vynikající ochranu očí před větrem, sněhem a ostrým sluncem. Je to skvělý doplněk výbavy každého lyžaře nebo snowboardisty.
Zobrazení Mřížka Seznam

18 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

18 výrobky

Vymazat

Pohodlné a praktické lyžařské brýle Oakley

Vysoce kvalitní brýle Oakley jsou na lyžařských svazích a divokých horských úbočích již mnoho let nepostradatelnou součástí. Obchod 8a.cz nabízí velký výběr modelů, a to jak profesionálních, tak i základních. Každý milovník horských sportů si snadno najde ty správné brýle, které dokonale odpovídají jeho představám. Americká značka je zárukou nejvyšší kvality. Brýle Oakley s moderním designem, dokonalou optikou, nejnovějšími technologiemi a osvědčenými řešeními jsou nezbytnou součástí výbavy.

Lyžařské brýle Oakley jsou skvělou volbou pro amatéry i profesionály

Důležitou součástí nabídky této americké značky jsou lyžařské a snowboardové brýle. Jsou připraveny především pro všechny, kteří si nedovedou představit zimní část roku bez možnosti užívat si jejího kouzla na sjezdovkách. Díky své vynikající kvalitě jsou oblíbenou volbou pro profesionální lyžaře, zkušené uživatele i úplné začátečníky. Vynikající výkon brýlí Oakley je dán kombinací spolehlivé konstrukce a vysoce kvalitních čoček. Ty jsou zodpovědné za vysokou odolnost, která je nezbytná při zdolávání extrémních výzev na lyžích. Kromě toho se dokonale přizpůsobí obličeji a většině lyžařských přileb. Přesné čočky zase zaručují dokonalou optiku. Snižuje zkreslení na minimum, což se projevuje vysokou ostrostí vidění v horských podmínkách. To umožňuje přesný výhled na zasněžených svazích, kde je snazší rozpoznat prohlubně a jiné překážky.

Lyžařské brýle Oakley v obchodě 8a.cz

Elektronický obchod nabízí základní i technologicky vyspělejší brýle s profesionálními skly se skvělými optickými vlastnostmi. Kromě brýlí jsou v nabídce také brýle Oakley. Každý uživatel si tak může vybrat model, který bude dokonale odpovídat povětrnostním podmínkám, ale také jeho očekáváním. Modely se zvýšenou ventilací a světlými čočkami jsou ideální do mlhy a srážek, zvyšují ostrost vidění a poskytují vynikající ochranu proti větru a sněhu. Lyžařské brýle Oakley se zrcadlovými skly jsou řešením pro slunečné počasí. Tehdy je třeba chránit oči nejen před sluncem, ale také před světlem odraženým od sněhu. V takových situacích jsou ideální lyžařské brýle od amerického výrobce.