top

Lyže Majesty

Lyže polské značky Majesty se velmi dobře osvědčují při různých horských aktivitách. V široké nabídce produktů najdou varianty podle svých představ jak začátečníci, tak zkušení uživatelé.
Zobrazení Mřížka Seznam

14 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

14 výrobky

Vymazat

Vysoce kvalitní lyže Majesty

Lyže Polish Majesty se dobře osvědčují na mnoha horských svazích. Díky různým vlastnostem jsou jednotlivé modely vhodné jak pro začátečníky, tak pro zkušené uživatele. Nejširší lyže vynikají v hlubokém prašanu a umožňují sjíždět sjezdovky v divočině. Jsou ideální pro všechny milovníky freeridu. Lehčí modely ve střední šířce jsou oblíbenou volbou skialpinistů. Lehké lyže Majesty jsou stejně vhodné pro výstupy na pečetě i pro sjezdy v panenském terénu. Nakupujte na 8a.cz nabízí různé modely za velmi atraktivní ceny. Pokud vás kvalita výrobků Majesty zaujala, můžete své lyže sladit také s brejlemi. Ani jeden z nich vás v horských podmínkách nezklame.

Lyže značky Majesty navrhli nadšení lidé

Značka se zrodila z čisté vášně pro hory a stejně tak i produkty, které nabízí. Následné, stále modernější modely umožňují výrobci konkurovat mnohem známějším značkám. Při konstrukci se konstruktéři soustředí především na dřevěná jádra, která zajišťují vysokou odolnost lyží a vynikající sjezdové parametry. Použití přírodního dřeva také zvyšuje životnost lyží. Nejvyspělejší modely využívají také karbonové prvky. Uhlíková vlákna se vyznačují velmi nízkou hmotností a umožňují vysokou tuhost. Řada Majesty zahrnuje lyže pro muže i ženy, kteří rádi lyžují mimo sjezdovky. Navíc si můžete vybrat ideální model podle svých schopností. Snadnější a šetrnější lyže pro začátečníky vám umožní začít se skialpinismem. Lyže pro pokročilé lyžaře umožňují dosáhnout vysokých rychlostí a dokonce i skoků.

Skitour Obchod 8a.cz je široký výběr lyží

Lyže Majesty jsou ideální pro četné výlety na zasněžené svahy. Kromě technických vlastností a potěšení z jízdy vynikají lyže této značky také jedinečným designem. Náš obchod nabízí také všechny ostatní komponenty potřebné pro začátek vašeho skitouringového dobrodružství. Pro kompletní set budete potřebovat skitouringové boty a vázání, stoupací lyže, lyžařské hůlky, lyžařské brýle, helmu, rukavice a oblečení pro izolaci a volnost pohybu. To vše a mnohem více je k dispozici v online obchodě skitouring. 8a.cz.

Podívejte se také na další vybavení pro skitouring!

Brýle Majesty Lyže Dynafit Skialpova obuv Skialpova vazani Skialpove hole