top

Cyklistické oblečení

Cyklistické oblečení pro všechny milovníky terénní cyklistiky na dvou kolech. Milovníci MTB a endura najdou v naší nabídce to pravé oblečení pro své kolo. Ideální oblečení do hor a na singletrack.
362
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 362

na stránce
 1. -15%
  Dámské enduro tričko Maloja Himbeere - moss

  wish list

 2. -15%
  Cyklistická mikina Maloja Gabler - stone

  wish list

 3. -15%
  Cyklistická mikina Maloja Gabler - moss

  wish list

 4. -15%
  Cyklistické tričko Maloja Schwarzerle - stone

  wish list

 5. -15%
  Mikina Maloja Schwarzerle - moonless

  wish list

 6. -15%
  Tričko Maloja Stachelbeere Multi - moss

  wish list

 7. -15%
  Tričko Maloja Stachelbeere Multi - moonless

  wish list

 8. -15%
  Cyklistické tričko Maloja Jupiterbart - firebug

  wish list

 9. -15%
  Kraťasy Maloja Fuorn - moonless
  Kraťasy Maloja Fuorn - moonless
  2 595 Kč 3 054 Kč

  wish list

 10. -15%
  Cyklistické kraťasy Maloja Rosso - moss

  wish list

 11. -15%
  Cyklistické kraťasy Maloja Rosso - night sky

  wish list

 12. -15%
  Cyklistické kraťasy Maloja Pin - moss

  wish list

 13. -15%
  Cyklistické kraťasy Maloja Pin - golden fall

  wish list

 14. -15%
  Cyklistické kraťasy Maloja Bardin - night sky

  wish list

 15. -15%
  Tričko Maloja Blaubeere - moonless multi

  wish list

 16. -15%
  Mikina Maloja Schlehdorn - moss
  Mikina Maloja Schlehdorn - moss
  1 894 Kč 2 229 Kč

  wish list

 17. -13%
  Kraťasy Maloja Goliat - moonless

  wish list

 18. -13%
  Kraťasy Maloja Goliat - night sky

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 362

na stránce

Široký výběr oblečení pro MTB a enduro

Každý milovník řádění na dvou kolech dobře ví, jak důležitý je výběr vhodného oblečení na kolo, které zajistí náležité pohodlí při každé cestě. Čím specializovanější formu cyklistiky provozujeme, tím důležitější se stává každá nuance, od výběru vhodných kraťasů či rukavic, přes dresy ideálně uzpůsobené pro použití na kole, batohy na kolo nebo dokonce ponožky. Zejména při jízdě v terénu nebo v horách rozhoduje o vašem pohodlí při stoupání i klesání především cyklistické oblečení. Široká nabídka oblečení MTB a Enduro umožňuje najít to pravé oblečení pro každého terénního nadšence. Ať už máte rádi dlouhá a vyčerpávající stoupání, nebo dáváte přednost rychlé jízdě po singltrecích, moderní cyklistické oblečení vám poskytne správné klima při fyzické námaze a také vás lépe ochrání v případě pádu.

Jaké jsou vlastnosti cyklistického oblečení?

Každý kus cyklistického oblečení musí mít několik základních parametrů, aby byla zajištěna maximální funkčnost při jízdě do kopce i z kopce. Za prvé musí zajistit přiměřenou volnost pohybu během jízdy. Proto se cyklistické oblečení nejčastěji odlišuje od turistického střihem. Je to patrné zejména u triček, bund nebo mikin, které mají prodloužený zadní panel, který lépe chrání záda před ochlazením, když se nakláníme přes řídítka. Za druhé, cyklistické oblečení musí být vysoce prodyšné. Odvádění nadměrného tepla a vlhkosti, které tělo během jízdy vytváří, je nezbytné nejen v horkém počasí, ale i při mírných teplotách. Použití moderních tkanin s technickými vlastnostmi umožňuje zajistit optimální cirkulaci vzduchu a zároveň neumožňuje příliš silné ochlazení organismu při sjezdech, kdy může být příval vzduchu nepříjemný. Za třetí, cyklistické oblečení musí být odolné, aby dobře posloužilo na mnoha kilometrech ujetých tras.

Cyklistické oblečení pro MTB a enduro - ideální do hor, ale nejen do nich

Mezi oblečením na kolo se jistě najdou modely určené pro MTB a enduro cyklistiku. Výrobci v této skupině často používají moderní design a ležérní střihy, které se často odklánějí od klasických cyklistických řešení, která jsou výrazně přizpůsobena postavě. Díky tomu se oblečení Enduro nebo MTB vyznačuje mnohem atraktivnějším vzhledem a vysokou funkčností. Relaxační cyklistické kraťasy Enduro, často s odnímatelnou gelovou vložkou, lze snadno použít při pěších výletech nebo když si chcete odpočinout po dni stráveném na singltrecích. Podobně je tomu i v případě mikin a triček, které se hodí i k mnoha dalším aktivitám, i když jejich hlavním účelem je vzhledem ke střihu a použitým materiálům vždy kolo. Oblečení MTB se vyznačuje také vysokou odolností. Materiály, z nichž jsou vyrobeny, byly často již dříve použity ve sbírkách typických pro hory nebo horolezectví, díky čemuž jsou velmi pevné. Odolnost látek je velmi důležitá, protože na úzkých cestách se oblečení často otírá o stromy nebo kameny.

Kompletní cyklistické oblečení najdete v obchodě 8a.cz

Kompletní sadu cyklistického oblečení MTB nebo Enduro si můžete snadno pořídit online. Vybírat můžete téměř z každého kusu cyklistického oblečení. Lehké dresy vás v letních vedrech ochladí. V kombinaci s ležérními šortkami získáte sadu, která je ideální pro letní jízdu na horském kole. Když se trochu ochladí, pomohou vám cyklistické dresy, které skvěle ochrání před rychlým ochlazením. Nezapomeňte ani na menší části cyklistického oblečení, jako jsou cyklistické ponožky a rukavice. Ochrana rukou a zajištění maximálního úchopu řídítek jsou v horách, kde je obzvláště důležitá plná kontrola nad motocyklem, zásadní. Dobré cyklistické rukavice jsou také nezbytné pro ochranu ruky v případě pádu a v případě delší jízdy proti odřeninám nebo pohmožděninám. Dobře zvolená kompletní cyklistická kombinéza zajistí pohodlí, plnou volnost pohybu a také základní ochranu proti odřeninám v případě pádu.