top

Skialpové bundy

Bundy Skitur mají pokročilou konstrukci, která vás podpoří při vašich lyžařských aktivitách. Díky tomu vás extrémní podmínky nebudou tolik obtěžovat a se svým výběrem budete plně spokojeni.
215
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 215

na stránce
 1. -10%
  Bunda GORE-TEX Patagonia Triolet Jacket - wax red

  wish list

 2. -10%
  Bunda GORE-TEX Patagonia Triolet Jacket - cabin gold

  wish list

 3. -12%
  Péřová bunda Salewa Brenta Jacket - gold/black out

  wish list

 4. -12%
  Dámská péřová bunda Salewa Brenta Jacket - gold

  wish list

 5. -12%
  Dámská péřová bunda Salewa Brenta Jacket - syrah

  wish list

 6. -3%
  Bunda La Sportiva Mythic Primaloft Jacket - black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 215

na stránce

Lyžařské bundy - pro náročné

Lyžování mimo sjezdovky, jako je například skialpinismus, vyžaduje použití moderních technických řešení. Je to nutné, protože tato extrémní forma sportu se odehrává v obtížných podmínkách, kde jste odkázáni sami na sebe. Proto jsou bundy skitur nutností, pokud se chcete naplno oddat své zimní vášni. Výrobci jako Dynafit, Salomon, La Sportiva, Salewa nebo Arcteryx používají ve svých konstrukcích vždy ta nejmodernější řešení. Díky tomu se budete v zimním prostředí cítit bezpečněji a maximálně využijete své síly. Bundy Skitur jsou rovněž vyrobeny z odolných materiálů ze skupiny polyamidů nebo polyesterů. Je to proto, že tyto konstrukce musí účinně odolávat namáhání vznikajícímu při dynamickém pohybu. Díky technické podpoře si tak budete svou padákovou bundu užívat po několik dalších sezón.

Lyžařské bundy - podpora membrán

Když se vydáte do zimního prostředí, je důležité, abyste byli chráněni před sněhem, který vás odevšad obklopuje. Proto výrobci skialpinistického oblečení, jako je Salewa, La Sportiva nebo Dynafit, používají membrány. Bundy Skittite mají řešení jako Dynashell nebo Power-Tex®, stejně jako to nejlepší, kterým je GORE-TEX®. Každá membrána nabízí vysokou úroveň nepromokavosti, ale GORE-TEX® dosahuje nejvyššího výkonu. To znamená, že budete účinně chráněni před vnější vlhkostí a vlhkostí způsobenou sněhem. Skokanské bundy s membránou se ukáží jako skutečně pokročilá podpora, která zvýší vaši úroveň bezpečnosti. Vyhnout se vlhkosti znamená také chránit se před chladem, který, jak všichni víme, může zhatit vaše plány. Membrána GORE-TEX® je také podpořena hydroizolačními úpravami. Nejoblíbenější je technologie DWR, která zpomaluje smáčení tkaniny. To znamená, že kapky vody stékají po tkanině bundy, aniž by do ní pronikly.

Lyžařské bundy - ochrana před studeným větrem

Sjezd na lyžích zahrnuje také kontakt s větrem a poryvy, které vznikají během sjezdu. Proto výrobci lyžařského oblečení používají softshellová řešení, která vás ochrání před jeho chladivým vlivem. Lyžařské bundy jsou proto vyrobeny z moderních materiálů, z nichž nejlepší je GORE-TEX® INFINIUM™ s technologií WINDSTOPPER®. Jeho větropropustnost 0 CFM znamená účinnou ochranu před větrem. Lyžařské bundy s jinými řešeními poskytují podporu 6 až 40 CFM. Pro srovnání, větropropustnost klasického rouna je 200 CFM. Jak vidíte, výběrem skialpinistické bundy v. 8a.czzískáte moderní technickou podporu. Jak vidíte, výběrem bundy skialpovév , získáte moderní technickou podporu, zamezíte chladivému účinku větru a zajistíte si potřebnou bezpečnost.

Lyžařské bundy - prodyšný komfort

Syntetické materiály, které najdete v modelech pro skialpinismus, optimálně odvádějí vlhkost. To se, jak víme, přirozeně vyvíjí při lyžování, když podnikáte náročné výstupy. To je důležité, protože skialpinistické bundy s tímto typem odvodu vlhkosti poskytují vysokou úroveň ochrany proti přehřátí. Za zmínku stojí také to, že díky tomu je možné použít systém vrstveného padákového oblečení. Díky tomu se vlhkost z těla účinně odvádí do vnějšího pláště, kde se může odpařovat. Lyžařské bundy mají často také speciální větrací otvory v podpaží. Ty zajišťují dodatečnou cirkulaci vzduchu kolem pokožky, což pomáhá chránit před přehřátím.

Lyžařské bundy - zateplené

Technologii mapování těla najdete u předních výrobců lyžařského oblečení. Setkáte se s ním pod různými názvy, ale vždy jde o totéž. Lyžařské bundy založené na této konstrukci poskytují vynikající tepelnou izolaci kolem těla. Je to proto, že se skládá z velmi přesného rozložení materiálů a izolace podle tepelných požadavků těla. V místech, kde jste vystaveni chladu, je více izolace a méně v místech, kde se tělo zahřívá. Nebeské bundy s takovým řešením zajistí vyvážené tepelné hospodářství těla, což bude mít pozitivní dopad na vaši aktivitu. Syntetická izolace zároveň výborně izoluje, takže se vyhnete nebezpečí prochladnutí.