top

Turistická nosítka

Dětské batohy jsou vynikajícím řešením pro přenášení dítěte na kratší i delší vzdálenosti a umožňují vám bezpečný společný pobyt venku.
20
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

20 položek

na stránce
  1. -10%
    Dětské nosítko Thule Sapling - black

    wish list

  2. -15%
    Dětské nosítko Salewa Koala II - royal blue

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

20 položek

na stránce

Turistická obuv špičkových značek znamená pohodlí a bezpečnost za všech podmínek

Nabízí obchod 8a.cz vybavení, které obchod nabízí, je zárukou spokojenosti s nákupem a pohodlí při cestování pro celou rodinu. Turistická nosítka je ideálním řešením, když dítě ještě není dost velké na to, aby překonávalo krátké vzdálenosti po vlastních nohách s dětským turistickým batohem. Turistické nosiče pro děti se vyrábějí v mnoha různých verzích, což pomáhá optimálně přizpůsobit model dané aktivitě. Nejlehčí modely jsou ideální na kratší túry a procházky po stezkách. Snížením dalších prvků na minimum poskytují vysoký komfort a lehkost. Ve většině případů se tyto modely vyznačují také velmi dobrým větráním, což je skvělé během horkých letních dnů. Vyspělejší turistické nosiče jsou obohaceny mimo jiné o sluneční clony, které chrání dítě před nadměrným vystavením prudkému slunci. Při nepříznivém počasí a deštích je nepostradatelná pláštěnka na nosič, která ochrání nejmenšího cestovatele před vodou a zároveň umožní kochat se výhledem. Díky přídavným kapsám, kterými je vybaveno každé naše nosítko, je možné do něj zabalit pleny, hračky nebo zásoby. V závislosti na modelu se mohou kapsy lišit umístěním a kapacitou.

Příslušenství pro dětská nosítka pro pohodlnější cestování

V turistickém obchodě 8a.cz nabízíme široký sortiment turistických nosítek renomovaných značek, jako jsou Deuter, LittleLife nebo Salewa Poskytujeme také veškeré potřebné příslušenství včetně pláštěnek, slunečních clon, náhradních třmenů, dětských polštářů a připevnitelných kapes. Značková cestovní nosítka pro děti pro pohodlí během rodinných outdoorových dobrodružství.