top

Turistická nosítka

Dětské batohy jsou vynikajícím řešením pro přenášení dítěte na kratší i delší vzdálenosti a umožňují vám bezpečný společný pobyt venku.
28
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

28 položek

na stránce
 1. -29%
  Turistické nosítko Osprey Poco - starry black

  wish list

 2. -26%
  Dětské nosítko Thule Sapling - black

  wish list

 3. -26%
  Dětské nosítko Thule Sapling - agave

  wish list

 4. -20%
  Nosítko Kohla Happy Emotion Light - caviar/red orange

  wish list

 5. -12%
  Polštář Deuter Kid Comfort Chin Pad - gr.

  wish list

 6. -26%
  Turistické nosítko Osprey Poco - blue sky

  wish list

 7. -23%
  Obal pro nosítko Kohla Raincover Happy Kids - yellow

  wish list

 8. -20%
  Nosítko Deuter Kid Comfort - maron

  wish list

 9. -40%
  Dětské nosítko Salewa Koala II - royal blue

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

28 položek

na stránce

Turistická obuv špičkových značek znamená pohodlí a bezpečnost za všech podmínek

Nabízí obchod 8a.cz vybavení, které obchod nabízí, je zárukou spokojenosti s nákupem a pohodlí při cestování pro celou rodinu. Turistická nosítka je ideálním řešením, když dítě ještě není dost velké na to, aby překonávalo krátké vzdálenosti po vlastních nohách s dětským turistickým batohem. Turistické nosiče pro děti se vyrábějí v mnoha různých verzích, což pomáhá optimálně přizpůsobit model dané aktivitě. Nejlehčí modely jsou ideální na kratší túry a procházky po stezkách. Snížením dalších prvků na minimum poskytují vysoký komfort a lehkost. Ve většině případů se tyto modely vyznačují také velmi dobrým větráním, což je skvělé během horkých letních dnů. Vyspělejší turistické nosiče jsou obohaceny mimo jiné o sluneční clony, které chrání dítě před nadměrným vystavením prudkému slunci. Při nepříznivém počasí a deštích je nepostradatelná pláštěnka na nosič, která ochrání nejmenšího cestovatele před vodou a zároveň umožní kochat se výhledem. Díky přídavným kapsám, kterými je vybaveno každé naše nosítko, je možné do něj zabalit pleny, hračky nebo zásoby. V závislosti na modelu se mohou kapsy lišit umístěním a kapacitou.

Příslušenství pro dětská nosítka pro pohodlnější cestování

V turistickém obchodě 8a.cz nabízíme široký sortiment turistických nosítek renomovaných značek, jako jsou Deuter, LittleLife nebo Salewa Poskytujeme také veškeré potřebné příslušenství včetně pláštěnek, slunečních clon, náhradních třmenů, dětských polštářů a připevnitelných kapes. Značková cestovní nosítka pro děti pro pohodlí během rodinných outdoorových dobrodružství.