top

Turistická nosítka

Dětské batohy jsou vynikajícím řešením pro přenášení dítěte na kratší i delší vzdálenosti a umožňují vám bezpečný společný pobyt venku.
Zobrazení Mřížka Seznam

26 výrobky

na stránce
 1. -31%
  Nosič Vaude Shuttle Premium - black

  wish list

 2. -9%
  Nosítko Deuter Kid Comfort Active - teal

  wish list

 3. -23%
  Turistické nosítko Osprey Poco - starry black

  wish list

 4. -25%
  Dětské nosítko Thule Sapling - black

  wish list

 5. -25%
  Dětské nosítko Thule Sapling - agave

  wish list

 6. -10%
  Nosítko Kohla Happy Emotion Light - caviar/red orange

  wish list

 7. -23%
  Polštář Deuter Kid Comfort Chin Pad - gr.

  wish list

 8. -21%
  Turistické nosítko Osprey Poco - blue sky

  wish list

 9. -33%
  Dámské nosítko Deuter Kid Comfort Active SL - denim

  wish list

 10. -10%
  Dětské nosítko Salewa Koala II - royal blue

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

26 výrobky

na stránce
Vymazat

Turistická nosítka nejlepších značek znamenají pohodlí a bezpečnost za všech podmínek

Vybavení nabízené obchodem 8a.cz je zárukou spokojenosti s nakupováním a cestovního komfortu pro celou rodinu. Turistické nosítko je ideálním řešením, když dítě ještě není dost velké na to, aby překonávalo krátké vzdálenosti na vlastních nohou s dětským turistickým batohem. Turistická nosítka pro děti se vyrábějí v mnoha různých verzích, což pomáhá optimálně přizpůsobit model dané aktivitě. Nejlehčí modely jsou ideální na kratší túry a procházky po turistických stezkách. Snížením dalších prvků na minimum poskytují vysoký komfort a lehkost. Ve většině případů se tyto modely vyznačují také velmi dobrým větráním, což je skvělé během horkých letních dnů. Vyspělejší turistická nosítka jsou obohaceny mimo jiné o stříšky proti slunci, které chrání dítě před nadměrným vystavením prudkému slunci. Při nepříznivém počasí a deštích je nepostradatelná pláštěnka na nosítko, která ochrání nejmenšího cestovatele před vodou a zároveň umožní kochat se výhledem. Díky přídavným kapsám, kterými je vybaveno každé naše nosítko, je možné do něj zabalit pleny, hračky nebo zásoby jídla. V závislosti na modelu se mohou kapsy lišit umístěním a kapacitou.

Doplňky k dětským nosítkům pro pohodlnější cestování

V turistickém obchodě 8a.cz nabízíme široký sortiment turistických nosítek renomovaných značek, jako jsou Deuter, LittleLife nebo Salewa Poskytujeme také veškeré potřebné doplňky včetně pláštěnek, stříšek proti slunci, náhradních podpěr na nohy, dětských polštářů a připevnitelných kapes. Značková turistická nosítka pro děti pro pohodlí během rodinných outdoorových dobrodružství.