top

Elektronika

Elektronika je dnes neodmyslitelným společníkem při každé činnosti, včetně pěší turistiky, vysokohorských výprav nebo dlouhých expedic do oblastí vzdálených od civilizace.
Zobrazení Mřížka Seznam

2 výrobky

 1. Kabel Xtorm USB - USB-C (1m) - black
  Kabel Xtorm USB - USB-C (1m) - black
  včetně DPH 467Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 415Kč +13%
  Doporučená cena výrobce 467Kč 0%

  wish list

 2. Kabel Xtorm Xtreme USB - USB-C (1,5m)
  Kabel Xtorm Xtreme USB - USB-C (1,5m)
  včetně DPH 524Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 466Kč +13%
  Doporučená cena výrobce 524Kč 0%

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

2 výrobky

Vymazat

Turistická elektronika musí být napájena i na stezce

Moderní turistická elektronika, jako jsou satelitní telefony, GPS navigace nebo různé typy vysílačů, umožňuje zůstat v kontaktu i z těch nejodlehlejších koutů světa. Chytré telefony a digitální fotoaparáty vám umožní zachytit nejdůležitější okamžiky během cesty a tablety vám umožní sledovat film během kempování. Veškerá cestovní elektronika však vyžaduje napájení, takže outdoorový obchod 8a.cz nabízí možnost dobíjet je bez ohledu na to, kam vás cesta zavede. Speciální solární panely od renomovaných výrobců vám umožní využívat sluneční energii k dobíjení baterií i během túry. Objemné a výkonné powerbanky vám umožní nabíjet telefon nebo fotoaparát i na kratších cestách. Díky nim lze turistické elektronické vybavení používat i mimo civilizaci.

Adaptéry pro cestovatele

Při cestách do civilizovaných oblastí obvykle není problém s přístupem k elektřině, pokud jste vybaveni univerzálními adaptéry do zásuvek, které vám umožní používat elektronická zařízení téměř v jakékoli zemi na světě. Nabídku doplňují praktické USB nabíječky do auta nebo baterie AA použitelné v mnoha zařízeních.

Sportovní a horské hodinky - moderní turistická elektronika

Nabízíme také turistické hodinky pro běžce a všestranné horské modely. Jsou vybaveny možnostmi měření krevního tlaku, nadmořské výšky a srdečního tepu, takže vám budou užitečné nejen během vysokohorských expedic nebo náročných tréninků, ale také při pěších túrách, kdy vám umožní zaznamenávat denní převýšení.