top

Polarizované sluneční brýle

Polarizační sluneční brýle jsou ideální pro slunečné počasí, zvýrazňují kontury a minimalizují oslnění. Jsou vhodnou volbou pro mnoho sportů i horskou turistiku.
Zobrazení Mřížka Seznam

47 výrobky

na stránce
 1. -28%
  Sluneční brýle GOG Stark - n.blue/smoke

  wish list

 2. -28%
  Sluneční brýle GOG Jil - blue/blue mirror

  wish list

 3. -30%
  Brýle Julbo Spark - Reactiv 2-3 - grey tortoise/black

  wish list

 4. -29%
  Polarizační brýle Julbo Syracuse - POL3 - gray

  wish list

 5. -30%
  Brýle Julbo Syracuse - POL3 - matt black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

47 výrobky

na stránce
Vymazat

Polarizační sluneční brýle pro různé aktivity

Značkové brýle s polarizací jsou velmi oblíbené mezi zkušenými turisty, námořníky, milovníky hor a cyklisty. Díky použití speciální technologie v čočkách umožňují získat ještě lepší obraz při aktivitách na jasném slunečním světle. Když potřebujeme pozorně sledovat své okolí, mohou být i malé rozdíly v kvalitě obrazu velmi důležité. Polarizační sluneční brýle umožňují ještě jasnější vidění v podmínkách, kdy běžné sluneční brýle mohou vytvářet mírně rozmazaný nebo "matný" obraz.

Sportovní a horské polarizační brýle

Polarizační vlastnosti čoček se získávají při jejich výrobě. Použití vhodných materiálů a výrobních technologií dává polarizačním slunečním brýlím jedinečné vlastnosti. Polarizační čočky umožňují "uspořádat" světlo dopadající do očí. Tím se výrazně snižuje odlesky např. na vodní hladině, a tím se snižuje riziko snadného oslnění. Kromě toho se při jasném slunečním světle často rozmazávají obrysy vzdálenějších věcí. To může mít velký význam při sportu, kde se pohybujete vysokou rychlostí. Polarizační sluneční brýle pomáhají zostřit obrysy a v takových podmínkách mnohem méně unavují zrak. Polarizační brýle jsou oblíbené zejména při všech aktivitách u vody a poskytují vysokou ostrost vidění, jejich vlastnosti ocení také cyklisté pohybující se za slunečného počasí. Jsou také ideální pro cyklisty do slunečných podmínek a brýle s polarizačními skly se mohou dobře osvědčit i v horských podmínkách.

Polarizační sluneční brýle špičkových značek si můžete zakoupit na 8a.cz

Nabízíme široký výběr polarizačních brýlí špičkových značek. Výrobci jako Julbo, Oakley, Google a Ryders nabízejí mimořádně propracované modely, které osloví i ty nejnáročnější uživatele. Různé rámečky a barvy se hodí pro běžce, námořníky, cyklisty, horolezce i lidi, kteří brýle používají každý den. Prohlédněte si nejlepší polarizační sluneční brýle online na 8a.cz!