top

Dámské bundy Columbia

Dámské bundy Columbia kombinují skvělý střih s nejnovějšími materiály a technologiemi. Díky tomu bundy zajišťují maximální pohodlí v různých ročních obdobích.
Zobrazení Mřížka Seznam

149 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

149 výrobky

Vymazat

Columbia - dámské bundy pro každou příležitost

Americká značka je jedním z největších výrobců outdoorového oblečení a obuvi na světě. Proto může být nabídka dámských turistických bund tak rozsáhlá. Patří mezi ně nejen klasické bundy do deště a zateplené péřové modely, ale také softshellové bundy, fleecové bundy a zateplené kabáty. Dámské bundy Columbia rozhodně vynikají svým střihem, který je dokonale přizpůsoben dámskému tělu, a velkým výběrem barev. Kromě toho jsou tyto bundy kvalitně zpracované a využívají nejnovější dostupné materiály a technologie. Tato kombinace znamená, že dámské bundy Columbia nejen skvěle vypadají, ale také perfektně fungují. Mezi dostupnými modely si každá outdoorová nadšenkyně najde ten, který dokonale vyhovuje jejím potřebám.

Dámské pláštěnky Columbia

Bundy odolné proti dešti, často nazývané také membránové bundy, poskytují určitou ochranu před vodou. Američtí výrobci v nich používají dva typy membrán. Klasickým řešením je membrána Omni-Tech používaná ve většině cestovních a zimních modelů. Povlak umístěný mezi vnějším materiálem a podšívkou účinně odolává kapkám vody a zároveň umožňuje vytlačování molekul vodní páry ven. Je základem každého outdoorového oděvu, který umožňuje udržet uvnitř bundy vhodné podmínky i při námaze. Druhou membránou používanou tímto výrobcem je OutDry. Jedná se o moderní řešení, při kterém je membrána aplikována na vnější povrch pláště. Tato inovativní technologie si rychle získává oblibu u stále většího počtu outdoorových nadšenkyň.

Dámské péřové bundy Columbia

Značka Columbia je bezpochyby nejznámější díky svým péřovým bundám. Její návrháři se v zimním oblečení vyznají jako málokdo jiný. Velký výběr modelů umožňuje značně měnit střih. Kromě klasických turistických bund jsou v nabídce také kratší přiléhavé bundy a dlouhé péřové kabáty, které jsou ideální na volnočasové procházky nebo když zima udeří ve městě. Mnohé z nich jsou vyplněny přírodním prachovým peřím, které poskytuje vynikající tepelnou izolaci a zároveň je velmi lehké. Samozřejmě existují také dámské bundy Columbia, které používají syntetickou izolaci. Často se jedná o modely určené pro intenzivnější aktivity, jako je intenzivní trekking nebo běh. Existují také zateplené modely dámských lyžařských bund. Jsou vybaveny všemi nezbytnostmi na sjezdovku a jsou nezbytným doplňkem výbavy každé lyžařské nadšenkyně.

Columbia nabízí také dámské fleecové a softshellové bundy

Kromě klasických zimních bund a bund do deště nabízí Columbia také fleecové a softshellové bundy. Tyto o něco lehčí modely jsou ideální pro lepší povětrnostní podmínky. Nabízejí bezkonkurenční pohodlí a volnost pohybu a jsou skvělou volbou pro letní a přechodné období.

Dámské bundy Columbia v obchodě 8a.cz

Dámské bundy Columbia uspokojí všechny outdoorové nadšence. Jsou skvělým doplňkem každého oblečení. Ať už lyžujete, chodíte na túry v dešti nebo potřebujete teplý kabát na zimní procházky, dámské bundy Columbia jsou tou správnou volbou. Kvalitní zpracování a moderní materiály zajišťují maximální funkčnost pro nejrůznější outdoorová dobrodružství.