top

Turistické kuchyně

Kempinková kuchyně je kategorie, kterou je třeba vybavit pro horské túry, kempování a rodinné táboření. Najdete zde klasické hořáky na kartuše i na palivo, kempinkové vařiče a grily.
176
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 176

na stránce
 1. -13%
  Sada Esbit Solid Fuel Cookset 1500
  Sada Esbit Solid Fuel Cookset 1500
  2 061 Kč 2 369 Kč

  wish list

 2. -13%
  Sada Esbit Solid Fuel Cookset 1000
  Sada Esbit Solid Fuel Cookset 1000
  1 604 Kč 1 844 Kč

  wish list

 3. -3%
  Filtr do kávovaru Esbit Coffee Maker

  wish list

 4. -7%
  Kávovar AeroPress Go
  Kávovar AeroPress Go
  877 Kč 944 Kč

  wish list

 5. -7%
  Kávovar AeroPress (sada s obalem)

  wish list

 6. -6%
  Turistická lednička Dometic Cool Ice WCI 33 - glow

  wish list

 7. -28%
  Turistická lednice Outwell Deep Chill 50

  wish list

 8. -8%
  Kávovar Wacaco Nanopresso + adaptér - grey

  wish list

 9. -11%
  Sada BioLite CampStove KettlePot & Coffee Set

  wish list

 10. -8%
  Turistický vařič Primus Lite Stove System

  wish list

 11. -20%
  Pitný vak HydraPak Pioneer 6L - chasm black

  wish list

 12. -20%
  Pitný vak HydraPak Seeker 2L - sutro green

  wish list

 13. -34%
  Sada hrnců Robens Cookery King Pro

  wish list

 14. -16%
  Palivová lahev MSR Fuel Bottle 887ml CRP Cap

  wish list

 15. -19%
  Palivová lahev MSR Fuel Bottle 591ml CRP Cap

  wish list

 16. -26%
  Palivová lahev MSR Fuel Bottle 325ml CRP Cap

  wish list

 17. -11%
  Adaptér MSR LowDown Remote Stove Adapter

  wish list

 18. -10%
  Sada Primus Gravity Multifuel Kit X

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 176

na stránce

Turistická kuchyně na horské stezky

Turistické vařiče se vyznačují malými přepravními rozměry a maximálními možnostmi vaření. Praktické hořáky, které najdete v této kategorii, nezaberou příliš mnoho cenného místa v horském batohu a zajistí, že budete mít vždy teplé jídlo. Bez tohoto vybavení se neobejde žádná pravá turistická kuchyně, protože oběd na túře vám dodá potřebnou energii. Jíst tzv. suchou stravu je dobré na krátkém výletě, ale na dlouhé cestě to bude únavné. Kromě toho se turistické vařiče hodí, když se chcete ráno povzbudit kávou a večer zahřát čajem. Základem vybavení turistických kuchyní jsou lehké, ale odolné kovy. Obvykle se jedná o hliník, ocel nebo dokonce titan. Turistické vařiče mají také odpovídající ochranu proti korozi, takže vlhké prostředí při kempování tento škodlivý proces nespustí. Turistické vařiče k dispozici v obchodě 8a.cz jsou poháněny plynovými kartušemi, pevným palivem nebo lihem, takže si jistě vyberete to, co vám vyhovuje nejlépe.

Vybavení turistické kuchyně pro kempování

Turistické vařiče pro kempování zahrnují větší vařiče s více hořáky a vařiče s jedním plamenem. Podle toho, kolik lidí a na jak dlouho se chystáte na dovolenou v přírodě, si vyberete. Nabídka společnosti Outwell v této oblasti je mimořádně rozsáhlá, takže si při vaření na poli budete připadat jako doma. Stojí za zmínku, že tyto kempinkové vařiče se velmi snadno přepravují. Dají se složit do praktického kufru a převážet v kufru auta.

Turistický vařič - kartuše

Když se vydáte na trek, musíte si kromě turistického vařiče vzít i kazetu. Poskytuje potřebné palivo pro hořák, který umožňuje přípravu pokrmů pod širým nebem. Kapacita náplní se liší, takže si každý turista najde tu svou. Jejich robustní konstrukce vám umožní nosit je v batohu bez obav, že by se povlak náhodou protrhl. Turistický vařič v 8a.cz zahrnuje kazety, které mají stabilní dno. To znamená, že jakmile k nim připevníte hořák, můžete jej celý pevně postavit na zem.

Vybavení turistické kuchyně pro grilování

Kategorie turistických kuchyní w 8a.cz Patří sem trekingové a kempinkové grily. Na horskou túru si vezmete tyto menší modely s prakticky plochou skládací konstrukcí. To znamená, že se vám snadno vejde do horského batohu a vy si můžete vychutnat vynikající chuť grilovaných pokrmů v přírodě. Tyto větší cestovní grily jsou určeny pro milovníky kempování, protože vyžadují přepravu v autě. Jakmile je však postavíte v blízkosti stanu, můžete připravovat pokrmy pro více lidí a splnit tak svou roli venkovního kuchaře. Grily v kategorii venkovních kuchyní jsou vyrobeny z odolných materiálů - hliníku a oceli. Díky tomu vydrží nástrahy horských túr a kempování a budou vám věrně sloužit po další sezóny. V naší nabídce 8a.cz máme také plynové grily, které jsou bezpochyby šetrnější k životnímu prostředí a pohodlnější.

K turistickým kuchyním patří také chladicí boxy a termotašky

Když jedete s rodinou kempovat, je skvělým nápadem vzít si s sebou elektrickou cestovní ledničku. Můžete jej napájet ze zásuvky v autě nebo z elektrické sítě v kempu, což je velmi snadné. Takto vybavená cestovní kuchyně vám umožní vzít si s sebou potraviny, které vyžadují nízké teploty, aby zůstaly čerstvé. Navíc díky kapacitě 8a.cz kapacitu, do které budete moci ukládat sycené nápoje, které se v horkých dnech skvěle hodí. Naše chladničky mají také funkci ohřevu pro rozmrazování potravin k večeři. Termo tašky v naší kategorii turistických kuchyní jsou ideální pro kratší cesty, kdy chcete udržet nápoje a zásoby při správné teplotě. To se bude líbit rodinám, které se vydají na výlet autem, i párům, které se rozhodnou uspořádat piknik v přírodě.

Vybavení turistické kuchyně - nádoby na vodu

Turistická kuchyně se neobejde bez vody, proto se vyplatí vybavit se vhodnou nádobou na ni. V našem obchodě najdete modely různých objemů, do kterých můžete uložit H2O. To vám umožní umýt nádobí a ruce, rehydratovat tělo a jistě se vám bude hodit i při vaření. Některé nádoby na vodu jsou skládací, takže jejich přeprava je velmi snadná.