top

Turistické ohřívače

Každý, kdo se rád věnuje outdoorovým aktivitám, by měl přemýšlet o tom, že ve své výbavě najde místo pro turistické ohřívače. Jsou dokonalým doplňkem zavazadel, která si berete s sebou do přírody.
4
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

4 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

4 položek

na stránce

Proč brát cestovní ohřívače do přírody?

Při pobytu venku nás mohou překvapit různé povětrnostní podmínky. Teplé oblečení ne vždy stačí k zajištění pohodlí v mrazivých dnech. Turistické ohřívače jsou určeny pro ty, kteří nechtějí riskovat prochladnutí, ale potřebují dodatečné teplo. Nezabírají mnoho místa a mohou vás překvapit svými možnostmi. Můžete si je vzít s sebou na dlouhou túru nebo je použít ve stanu, když začnete během večerní relaxace pociťovat chlad. Různí výrobci nabízejí varianty, které jsou vhodné nejen pro zahřátí rukou, ale i nohou. Ze široké nabídky speciálně vyvinutých modelů různých velikostí si snadno vyberete ten, který vám bude vyhovovat.

Turistické ohřívače různých typů

Turistické ohřívače se vyrábějí v různých variantách. Výrobci nabízejí outdoorovým nadšencům ohřívače rukou i nohou. Ty první se výborně hodí jak do rukavic, tak do kapes bund. Během několika okamžiků dokáží zahřát studené ruce. Návleky na nohy vložené do obuvi poskytují tepelný komfort a nezpůsobují nepohodlí při pohybu. Tento typ řešení představuje velmi jednoduchý způsob, jak snížit riziko podchlazení i ve velmi chladných dnech. Díky tomu budou zimní aktivity ještě příjemnější. Při zimních výletech a procházkách, lyžařských výletech a horských túrách jsou ideální jednorázové ohřívače. V případě potřeby téměř okamžitě poskytnou dodatečné teplo a v batohu nezaberou mnoho místa.

Turistické návleky na ruce

Sváteční ohřívače rukou jsou záchranou pro ty, kteří mají problém s mrznoucíma rukama. Jednorázové varianty po vyjmutí z vakuového obalu a kontaktu se vzduchem uvolňují teplo. Pomohou vám odolat mrazivým podmínkám, ať už se vydáte na túru po stezkách, strávíte den na sjezdovce, vyrazíte na dlouhou zimní procházku nebo na lyžařskou túru. V závislosti na modelu jsou ohřívače schopny zajistit teplo až na několik hodin. Díky tomu jsou funkčním vybavením pro každou zimní aktivitu milovníka vystaveného negativním účinkům nízkých teplot. Tepelná energie vzniká přirozeným chemickým procesem. Výrobní technologie byly zdokonaleny tak, že většina ohřívačů nabízených na trhu nezanechává skvrny ani nepoškozuje oděv, s nímž přichází do styku.

Turistické návleky na nohy

Turistické návleky na nohy jsou navrženy tak, aby poskytovaly tepelný komfort a chránily před chladem. Jsou praktické a navzdory svému názvu, který naznačuje jejich účel, mají všestranné využití. V zimním období jsou mimořádně funkčním zařízením, které si můžete vzít do přírody. Budou se vám hodit nejen v situacích, kdy musíte překonat mnoho kilometrů zasněžené horské stezky a teploty nejsou příznivé. Můžete je používat i každý den, pokud chcete zvýšit své pohodlí při chůzi po městských ulicích. Modely využívající tepelnou technologii umožňují rychlé zahřátí. Chemická směs vydává teplo při aktivaci kontaktem se vzduchem. Ohřívače nohou se vyznačují malou tloušťkou, což je při umístění do obuvi nepohodlné. Lze je nosit s horskými botami i s turistickými nebo městskými botami.

Vysoce kvalitní turistické ohřívače najdete na adrese 8a.cz

Nezáleží na tom, zda se chystáte na rekreační zimní túru do hor, nebo plánujete lyžařský zájezd. Jakmile se rozhodnete vyrazit do přírody při nižších teplotách, je nezbytné se vybavit turistickými návleky. Díky nim vás žádné nachlazení nepřinutí přerušit své aktivity. V našem online obchodě 8a.cz v internetovém obchodě si můžete snadno vybrat modely, které dokonale splňují vaše požadavky. Podívejte se také, jaké další turistické doplňky, oblečení a vybavení máme v nabídce.