top

Běžecká trička

Trička pro běžce jsou povinnou součástí každé tréninkové výbavy. Jsou vytvořeny pro konkrétní úkoly, takže návrháři pečlivě vyvíjejí střih z pečlivě vybrané látky.
192
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 192

na stránce
 1. -3%
  Dámská trička Dynafit Traverse S/S Tee - beet red

  wish list

 2. -3%
  Běžecké tričko Dynafit Vert S/S Tee - storm blue

  wish list

 3. -3%
  Běžecká trička Salomon Sense Aero SS Tee - white

  wish list

 4. -8%
  Běžecká mikina Salomon Sense LS Tee - deep black

  wish list

 5. -8%
  Běžecká mikina Salomon Sense LS Tee - fiery red

  wish list

 6. -25%
  Běžecké tričko Dynafit Vertical 2 Tank - dawn

  wish list

 7. -31%
  Tričko Ciele NSB - logan
  Tričko Ciele NSB - logan
  1 010 Kč 1 464 Kč

  wish list

 8. -31%
  Dámské běžecké tričko Ciele WNSB

  wish list

 9. -22%
  Běžecké tričko On Running Tank-T - denim/navy

  wish list

 10. -22%
  Dámský top On Running Tank-T - twilight/navy

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 192

na stránce

Tričko pro začínající běžce

Při provozování jakéhokoli sportu je velmi důležité dbát na správné "zázemí". Nejde tedy jen o správné provádění pohybů z technického hlediska. Trička pro běžce jsou navržena tak, aby splňovala očekávání nejen profesionálů, ale i amatérů a milovníků klidnějšího běhání. Aby se úsilí a energie vložené do tréninku promítly do lepší kondice a pohody, je nutné sestavit funkční sportovní oblečení. Může se zdát, že se to týká pouze profesionálů a pokročilých sportovců. Nic nemůže být vzdálenější pravdě. Každý, kdo se rozhodne být aktivní, by měl k této vášni přistupovat komplexně. Správná strava, správné rozložení regeneračních intervalů a pohodlné oblečení , včetně běžeckého trička, jsou aspekty, na které musí pamatovat i začátečníci. V opačném případě by prováděné činnosti nemusely být uspokojivě účinné.

Speciální vlastnosti běžeckých triček

Modely oblečení určené k nošení při různých sportovních aktivitách jsou mezi aktivními lidmi stále oblíbenější. Není divu. Jak značky známé tvorbou profesionálního oblečení, tak značky specializující se na městské kolekce se snaží do své nabídky zařadit trička pro běžce. Tyto návrhy se vyznačují řadou vlastností, které je odlišují od příležitostných variant. Především technický materiál je zodpovědný za to, že nabízí nejdůležitější výhody. Speciální směsi vláken se objevují pod různými názvy u mnoha výrobců. Jejich společným znakem je podobný komfortní mechanismus. Speciální struktura tak obvykle podporuje optimální cirkulaci vzduchu, lepší prodyšnost, schopnost účinněji hospodařit s vlhkostí nebo regulovat tepelný management.

Technické běžecké tričko v mnoha stylech

V internetovém obchodě 8a.cz výběr řezů je velmi široký. Rozmanitost se netýká pouze rozdělení na mužské a ženské modely. Návrháři věnují pozornost takovým vlastnostem střihu, které přispívají především k zajištění volnosti pohybu a eliminaci nepohodlí. Každé běžecké tričko se může zdát podobné, ale přítomnost vložek, prošívání nebo klínů odlišuje návrhy jednotlivých značek. Upravuje se také délka těla, rukávů nebo hloubka výstřihů. To vše se děje za jediným účelem - umožnit uživateli svobodnou volbu. S ohledem na individuální preference, stavbu těla uživatele a podmínky, ve kterých bude běžecké tričko nošeno, lze provést správný výběr. V nabídce mnoha značek najdete modely s přizpůsobenými a tvarovanými tvarovkami, doplněné o pohyblivé vložky. Firmy obvykle nabízejí styly pro různé části roku - vhodné pro teplejší i chladnější dny.

Tričko pro běžce má řadu výhod

Chce-li technické oblečení fungovat co nejlépe, musí využívat inovativní řešení. Na trhu není nouze o specializované tkaniny. Trička pro běžce se vyznačují nejen prodlouženou svěžestí nebo tepelnou regulací. Na jedné straně jsou parametry prodyšnosti nebo například bakteriostatičnosti doplněny výhodami vyplývajícími ze struktury materiálu. Elastická vlákna jsou jedním ze způsobů, jak dosáhnout přiléhavého střihu. Protahovací konstrukce lépe spolupracují s tělem a neomezují rozsah pohybu. Dalším doplňkem jsou vymoženosti, jako je rezignace na švy, použití svařovací techniky nebo zmenšení objemu šití a použití plochých spojů mezi jednotlivými částmi materiálu.

Hybridní trička pro běžce

Nejnovější technická řešení, která jsou použita na tkaniny, potěší, ale pro dosažení ještě lepšího celkového výkonu jdou návrháři ještě o krok dál. Hybridní běžecká trička je označení pro modely, které nejsou vytvořeny z jediné látky, ale kombinací materiálů s různými vlastnostmi. Technika mapování zajišťuje nejlepší přizpůsobení požadavkům konkrétních částí těla. To platí zejména v případě běžeckých triček určených pro nošení v chladnějších podmínkách. V oblastech, které jsou náchylnější k přehřívání a kde se hromadí hodně vlhkosti, se používá prodyšnější tkanina. V jiných oblastech návrháři často volí o něco silnější tkaniny, které podporují udržení dostatečné úrovně tepla.