top

Dámské ponožky

Dámské ponožky jsou nezbytnou součástí výbavy na každé stezce. Většina žen věnuje velkou pozornost výběru správné obuvi pro danou aktivitu. Totéž by mělo platit pro trekingové, turistické a sportovní ponožky.
246
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 246

na stránce
 1. -20%
  Lyžařské ponožky Stance Route 2 - navy

  wish list

 2. -20%
  Běžecké ponožky Stance Starting 3 Pack - multi

  wish list

 3. -20%
  Trekingové ponožky Stance Chin Peak - grey

  wish list

 4. -20%
  Trekingové ponožky Stance Geodes - black

  wish list

 5. -20%
  Lyžařské ponožky Stance Serape Dos - navy

  wish list

 6. -20%
  Turistické ponožky Stance Baron - taupe

  wish list

 7. -20%
  Trekingové ponožky Stance Phelan - olive

  wish list

 8. -20%
  Turistické ponožky Stance Breton - brown

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 246

na stránce

Dámské trekové ponožky - optimální střih

Dámské turistické ponožky se skvěle hodí k dámské trekové obuvi pro dámy. Nohy aktivních žen jsou vystaveny mnoha nebezpečím. Otlaky, bolestivé puchýře, mechanická poranění, podchlazení nebo přehřátí jsou jen některé z nich. Aby vám nic nebránilo v cestě za vašimi horskými vášněmi, poskytněte svým nohám tu nejlepší možnou ochranu a pohodlí. Značkové dámské turistické a sportovní ponožky vám to umožní! Jejich nošením chráníme nohy před chladem, vlhkem a odřeninami, stejně jako před nadměrným pocením, když se z nebe valí horko, a vysoké trekové boty nelze nahradit dámskými sandály Díky tomu si můžeme užívat neomezenou volnost a pohodlí při našich oblíbených sportech a dlouhých túrách. Ponožky mají také poskytovat vysoký komfort na stezkách. Jsou v přímém a neustálém kontaktu s chodidlem, což má přímý vliv na pohodlí. Správně vyrobené dámské trekové ponožky snižují riziko otlaků a odřenin a umožňují překonat mnoho desítek kilometrů.

Dámské turistické ponožky - v obchodě 8a.cz

Náš sortiment zahrnuje jak univerzální sportovní ponožky ideální pro intenzivní a časté používání, tak specializované modely určené pro ženy s vášní pro konkrétní fyzickou aktivitu. Určitě mezi nimi najdete extrémně odolné dámské trekové ponožky, teplé lyžařské ponožky s vysokým střihem, dokonale odvětrané běžecké ponožky nebo teplé ponožky z merina. Obchod 8a.cz je kompletní nabídka ponožek pro každou příležitost, které se vyznačují tepelně izolačními vlastnostmi, profilovaným střihem a přizpůsobením se chodidlu, stejně jako módním a barevným designem.