top

Dámské ponožky

Dámské ponožky jsou nezbytnou součástí výbavy na každé stezce. Většina žen věnuje velkou pozornost výběru správné obuvi pro danou aktivitu. Totéž by mělo platit pro trekingové, turistické a sportovní ponožky.
Zobrazení Mřížka Seznam

378 výrobky

na stránce
 1. -10%
  Turistické ponožky Maloja Laban - rosehip

  wish list

 2. -10%
  Ponožky Maloja Raduka - deep sunset

  wish list

 3. -10%
  Ponožky Maloja Raduka - midnight

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

378 výrobky

na stránce
Vymazat

Dámské trekingové ponožky - optimálně přizpůsobené vašim potřebám

Dámské turistické ponožky se skvěle hodí k dámské trekové obuvi. Nohy aktivních žen jsou vystaveny mnoha nebezpečím. Otlaky, bolestivé puchýře, mechanická poranění, podchlazení nebo přehřátí jsou jen některé z nich. Aby vám nic nebránilo v cestě za vašimi horskými vášněmi, poskytněte svým nohám tu nejlepší možnou ochranu a pohodlí. Značkové dámské turistické a sportovní ponožky vám to umožní! Jejich nošením chráníme nohy před chladem, vlhkem a odřeninami, stejně jako před nadměrným pocením, když se z nebe valí horko, a vysoké trekové boty nelze nahradit dámskými sandály. Díky tomu si můžeme užívat neomezenou volnost a pohodlí při našich oblíbených sportech a dlouhých túrách. Ponožky mají také poskytovat vysoký komfort na stezkách. Jsou v přímém a neustálém kontaktu s chodidlem, což má přímý vliv na pohodlí. Správně vyrobené dámské trekingové ponožky snižují riziko otlaků a odřenin a umožňují překonat mnoho desítek kilometrů.

Dámské turistické ponožky - v obchodě 8a.cz

Náš sortiment zahrnuje jak univerzální sportovní ponožky ideální pro intenzivní a časté používání, tak specializované modely určené pro ženy s vášní pro konkrétní fyzickou aktivitu. Určitě mezi nimi najdete extrémně odolné dámské trekingové ponožky, teplé vysoké lyžařské ponožky, dokonale odvětrané běžecké ponožky nebo teplé ponožky z merino vlny. Obchod 8a.cz nabízí kompletní výběr ponožek pro každou příležitost, které se vyznačují tepelně izolačními vlastnostmi, profilovaným střihem a přizpůsobením se chodidlu, stejně jako módním a barevným designem.