top

Jack Pack

Jack Pack je polská značka specializující se na výrobu tašek na bikepcaking. Minimalistické, ale odolné modely Vám umožní vyrazit na výlet na kole s malými zavazadly. V nabídce jsou kvalitně zpracované brašny pod sedlo, řídítka nebo brašny na rám. Tašky Jack Pack jsou zárukou nejvyšší kvality a funkčnosti.
9
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

9 položek

na stránce
 1. -25%
  Brašna na rám Jack Pack Żwirek 2.0

  wish list

 2. -25%
  Brašna na rám Jack Pack Góral 2.0

  wish list

 3. -30%
  Brašna na rám Jack Pack Parówka 2.0

  wish list

 4. -30%
  Brašna na kolo Jack Pack Ćwiartka 2.0

  wish list

 5. -25%
  Podsedlova brašna Jack Pack Tobół 2.0

  wish list

 6. -25%
  Podsedlova brašna Jack Pack Tobołek 2.0

  wish list

 7. -25%
  Podsedlova brašna Jack Pack Ultra Tobołek 2.0

  wish list

 8. -25%
  Brašna na rám Jack Pack Ultra Żwirek 2.0

  wish list

 9. -25%
  Brašna na kolo Jack Pack Kanister 2.5

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

9 položek

na stránce

Jack Pack - výrobky pro bikepacking

Přestože je polská značka Jack Pack velmi mladá, její zakladatel od začátku věděl, co bude dělat. Veškeré své úsilí zaměřuje na navrhování brašen na bikepacking. Na základě vlastních zkušeností uvádí do výroby nejlepší nápady pro upevnění kompaktních zavazadel na jakékoli kolo. Díky dobré znalosti materiálů a vysokým dovednostem v navrhování turistického vybavení (získaným díky jeho profesní dráze) plní každý výrobek dokonale svou funkci jak při kratších, jednodenních výletech na dvou kolech, tak při delších výletech s minimalistickým vybavením.

Kolekce této značky se skládá z mnoha typů brašen, které se snadno nasadí na rámy, řídítka a sedla většiny kol na trhu. Jack Pack má kompletní portfolio produktů vyrobených z nejkvalitnějších tkanin a komponentů. Promyšlený design výrobků je výsledkem vášně zakladatele společnosti. Pan Jacek otestoval své výrobky na tisících kilometrů tras, a proto si může být jistý, že cyklistické brašny Jack Pack zvládnou jakoukoli výzvu.

Různorodé brašny na kola

Značka Jack Pack nabízí celou řadu brašen na bikepacking. Patří mezi ně klasické podsedlové brašny různých velikostí, takže si můžete vybrat ideální variantu pro vzdálenost, kterou cestujete. Díky promyšlenému systému popruhů poskytují podsedlové brašny vysokou stabilitu i mimo zpevněné cesty. Mezi nabízenými modely je také několik cyklistických brašen montovaných do rámového trojúhelníku nebo na horní rámu Díky tomu je můžeme dokonale přizpůsobit různým typům kol - typickým turistickým, gravelům, MTB nebo silničním. Kompaktní nabídku Jack Pack doplňují brašny na řídítka a další úložné prostory na představci řídítek.

Všechny brašny Jack Pack jsou vyrobeny z pevných materiálů, které zaručují dlouhé používání na mnoha cestách. Díky chytrému systému upevnění pomocí popruhů je lze snadno připevnit na většinu kol. Tkaniny jsou odolné proti náhodnému poškození a vlhkosti. Jack Pack často používá tkaninu Cordura®, která je dobře známá outdoorovým nadšencům. Zipy obvykle pocházejí od renomovaného výrobce YKK®.

Široká nabídka produktů Jack Pack v obchodě 8a.cz

Nabízíme kompletní kolekci Jack Pack Bikepacking Accessories, které uspokojí všechny milovníky cestování na kole s lehkými zavazadly. Je to dokonalá alternativa ke klasickým cyklistickým brašnám a cestovním „na těžko”. Kompaktní cyklistické brašny nám umožňují zachovat vysokou manévrovatelnost a obratnost kola v terénu. Díky tomu se můžeme vydat na mnohem náročnější cesty a dostat se do míst, která by byla s klasickými brašnami nedostupná. Ať už jezdíte na silničním, MTB nebo gravel kole, v nabídce Jack Pack  jistě najdete produkty dokonale přizpůsobené vašim potřebám. Mnoho modelů se bude hodit nejen pro bikepacking, ale i pro každodenní ježdění. Vejde se do nich multitool, náhradní duše, opravárenská sada a pumpička, což vám pomůže vyhnout se nepříjemným situacím. V obchodě 8a.cz najdete mnohem více doplňků a cyklistického oblečení, pokud máte zájem, prohlédněte si zde.