top

Salomon běžecké boty

Běžecké boty Salomon s největším důrazem na detail. Mimořádně rozmanitá nabídka zahrnuje běžeckou obuv pro každý typ běžce a pro různé typy terénu.
Zobrazení Mřížka Seznam

74 výrobky

na stránce
 1. -30%
  Běžecké boty Salomon Hypulse - magnet/poppy red

  wish list

 2. -34%
  Boty Salomon Alphacross 4 - black/black

  wish list

 3. -25%
  Dámské boty Salomon Supercross 4 - black/black

  wish list

 4. -30%
  Boty Salomon Supercross 4 -black/black

  wish list

 5. -44%
  Boty Salomon Predict SOC3 - orange/qush/alloy

  wish list

 6. -30%
  Boty Salomon Alphacross 4 - white/black/empyel

  wish list

 7. -30%
  Dámské boty Salomon XA PRO 3D v8 - blue/ebony

  wish list

 8. -43%
  Trailové boty Salomon Ultra Glide - black/alloy

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

74 výrobky

na stránce
Vymazat

Běžecké boty Salomon

Běžecké boty Salomon jsou volbou profesionálních běžců i začátečníků. Modely od tohoto výrobce sahají od běžecké obuvi po tréninkovou obuv. Díky tomu si můžete vybrat ideální model pro typ stezky, po které běžíte, ať už narazíte na bláto, trávu, kameny nebo skály.

Běžecké boty Salomon, které vám dokonale padnou

Značka je předním výrobcem obuvi do rychle se pohybujícího terénu. Trailová obuv Salomon se pravidelně objevuje na nohou předních ultramaratonců a horských běžců. Proč jsou tyto boty tak dobré? Běžecké boty Salomon jsou navrženy tak, aby splňovaly potřeby špičkových běžců. Je to prostě bota, která je ideální pro rychlý pohyb v terénu. V létě jsou nejoblíbenější lehké modely se síťovaným svrškem. Zaručují maximální ventilaci nohou. V přechodném období a v zimě volíme běžecké boty Salomon GTX Přední membrána nabízí nekompromisní ochranu proti vodě, která se snaží proniknout zvenčí. Charakteristické modely vybavené integrovanými očky jsou ideální do zasněžených podmínek. V závislosti na použité podrážce jsou běžecké boty vhodné na různé povrchy. Zatímco robustní guma a méně agresivní běhoun jsou ideální pro kameny a skály, velké a měkčí gumové kostky jsou nejlepší pro bláto nebo trávu. Kromě toho se boty mohou lišit také tloušťkou tlumicí vrstvy a také poklesem.

Nejznámější modely trailových bot Salomon

Běžecké boty Salomon tvoří velkou část její kolekce. Model Speedcross si mezi nimi již získal kultovní status. Jedná se o nejikoničtější obuv značky. Vyrábí se již mnoho let a neustále se modernizují, čímž stanovují nové standardy pro obuv určenou do měkkého terénu, jako je bláto a tráva. Jsou první volbou mnoha lidí, kteří se účastní horských běhů i překážkových běhů. Nakupujte tyto a další běžecké boty Salomon v našem obchodě. 8a.cz pro široký výběr modelů a barev.

Kromě běžeckých bot Salomon nabízíme také:

Salomon Speedcross Běžecké batohy Salomon Salomon Nástupové boty Salomon výprodej Salomon outlet