top

Spacáky pro dva

Dvojité spací pytle jsou ideálním řešením pro delší kempování. Poskytují maximální pohodlí při přenocování ve stanu. Vyzkoušejte pohodlí, které poskytují dvojité spací pytle.
Zobrazení Mřížka Seznam

8 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

8 výrobky

na stránce
Vymazat

Spacáky pro dvě osoby poskytují maximální pohodlí při kempování a bivakování

Hledáte nejpohodlnější spací pytel pro páry? Už vás nebaví spát odděleně ve stísněných spacácích během vašich výprav pod stan? Dvojité spací pytle tyto problémy bleskově vyřeší, protože nabízejí pohodlné spaní pro dvě osoby. Po sbalení tvoří jeden balíček, což usnadňuje jeho přenášení z auta do stanu. Spacáky pro dvě osoby jsou ideální pro delší pobyty v kempu nebo tábořišti, kdy je nejdůležitější pohodlí. V kombinaci s velkými dvojitými nafukovacími matracemi vytvářejí spacáky pro 2 osoby spací prostor s takovou úrovní pohodlí, jako byste nikdy neopustili svou vlastní postel

Dvojité spacáky jsou spolehlivým řešením

Spacáky pro dvě osoby mají obvykle obdélníkový tvar. Lze je snadno přeměnit na velkou přikrývku, což se bude hodit zejména v teplejším počasí. Spací pytel lze také proměnit ve velkou přikrývku, kterou se můžete přikrýt při večerním setkání s přáteli mimo stan a ochránit se tak před večerním chladem. Pro maximální pohodlí jsou k dispozici speciální spacáky s integrovanými polštáři, které nabízejí vše, co byste mohli potřebovat pro pohodlný spánek. Materiály použité ve značkových spacích pytlích pro 2 osoby jsou robustní a příjemné na dotek, což zvyšuje pohodlí stanu. Ve většině modelů se o správnou teplotu starají syntetické výplně, které chrání před chladem zvenčí. Použití syntetické izolace také zajišťuje fantastické užitné vlastnosti - i když je spacák vlhký, stále udrží chlad. Syntetická vlákna také umožňují rychlejší schnutí spacího pytle.

Nejlepší spacáky pro 2 osoby si můžete zakoupit v obchodě 8a.cz

V naší nabídce představujeme osvědčené spacáky, které skvěle poslouží při výletech v teplejší části roku. Jsou optimální volbou pro velké rodinné stany, kde poskytují mimořádně pohodlné podmínky pro spaní. Spacáky pro 2 osoby jsou také velmi univerzální. Lze je snadno přeměnit na klasickou přikrývku nebo použít jako velkou deku. Existují verze s různými úrovněmi zateplení, díky nimž si můžeme vybrat model ideálně přizpůsobený teplotám, které panují během našich cest. Nejtenčí spací pytle jsou ideální pro letní vedra. Teplejší verze jsou ideální volbou pro přechodná období, kdy jsou noci mnohem chladnější.