top

Jízdní kolo

Cyklistické vybavení pro turisty, silniční cyklisty, MTB nadšence i běžné cyklisty. Nabízíme široký sortiment příslušenství pro jízdní kola špičkových značek. Pouze vysoce kvalitní výrobky!
884
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 884

na stránce
  1. -10%
    Stan Hannah Hawk 2 Snow - mandarin red

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 884

na stránce

Jízda na kole je výbornou formou fyzické aktivity

Milovníci kol se mohou jen radovat z tak vysoké popularity své oblíbené činnosti. Přední výrobci cyklistického vybavení a oblečení pro cyklisty proto každoročně připravují širokou nabídku produktů určených pro všechny milovníky jednokolky. Ať už jezdíte na jakémkoli typu kola, určitě najdete zajímavé cyklistické vybavení a oblečení pro cyklisty. V naší nabídce se zaměřujeme především na horská kola. Proto máme širokou nabídku vybavení a příslušenství pro milovníky MTB nebo enduro kol. Nabízíme také širokou škálu vybavení pro široce pojatou cykloturistiku, od klasických výletů s brašnami až po minimalistické výlety na kole. Nezapomínáme ani na lidi, kteří denně dojíždějí do práce na kole, a zajišťujeme potřebné osvětlení a další příslušenství.

Vše pro cyklisty

Každý nadšenec perfektní jízdy na kole ví, jak důležité je při jízdě správné vybavení. Oblečení, které nosím, i doplňkové cyklistické vybavení mají významný vliv na pohodlí při cestování, provádění evolucí nebo prostě na pohodlí při každodenním dojíždění. V naší nabídce najdete oblečení připravené nejlepšími outdoorovými značkami speciálně pro cyklistiku. Optimálně zvolené střihy a materiály vám zpříjemní hodiny strávené v sedle. Ať už zdoláváte horské stezky, hladké silnice nebo tisíce kilometrů na dvou kolech na dlouhých cestách, správné oblečení vám umožní naplno si užít jízdu za každého počasí. Modely odvádějící vlhkost jsou ideální pro letní vedra. Nepromokavé oblečení vás naopak ochrání před deštěm, když se rozhodnete vyrazit ven navzdory počasí.

Kupte si cyklistické vybavení online na adrese 8a.cz

Nabízíme širokou škálu vybavení pro jízdní kola. Díky pečlivě vybranému příslušenství můžete svá zavazadla snadno přenášet jak během dlouhé cesty, tak při každodenním dojíždění. Poskytujeme také veškeré vybavení potřebné pro cykloturistiku, od spacích pytlů a stanů až po lehké turistické vařiče. V naší nabídce najdete komplexní vybavení pro každého cestovatele-cyklistu, který brázdí nové cesty na dvou kolech. Nabízíme také další produkty pro cyklisty, jako jsou vhodná světla a nářadí pro opravu závad na silnici. Díky speciálně vybraným značkám můžeme poskytnout špičkové vybavení pro každého cyklistu.