top

Salewa Dámské boty

Dámská obuv Salewa je určena pro všechny milovníky horských aktivit. Pokud se chystáte na via ferraty, trekking nebo zdolávání nejvyšších vrcholů, dámské boty Salewa vám zaručí vysoký komfort.
Zobrazení Mřížka Seznam

49 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

49 výrobky

Vymazat

Dámská obuv Salewa vyrobená speciálně pro aktivní ženy

Značka Salewa je známá výrobou špičkové horské a turistické obuvi. Významnou část nabídky tvoří modely určené speciálně pro ženy. Vyznačují se nejen skvěle vybranými barvami nebo dostupnými velikostmi, ale také dokonalým přizpůsobením dámské noze. Proto si dámské boty Salewa tak často vybírají milovníci dlouhých trailových túr. Díky pohodlí, které obuv tohoto výrobce nabízí, uběhnou kilometry tras bez povšimnutí. Tyto boty propracované do nejmenších detailů a vyrobené z moderních materiálů osloví i ty nejnáročnější milovnice horských aktivit.

Dámská obuv Salewa

Tento výrobce nabízí obuv pro téměř všechny horské aktivity. Pro nejzkušenější dámy byla připravena řada vysokohorské obuvi. Boty jsou navrženy pro zdolávání nejvyšších vrcholů světa a skvěle fungují i v nepříznivých podmínkách. Díky šikovné kombinaci velmi vysoké odolnosti a nízké hmotnosti je dosažení nových výšek ještě snazší. Milovníci delších expedic jistě ocení moderní trekingové modely. Dámské turistické boty Salewa nabízejí bezkonkurenční pohodlí pro mnohakilometrové túry. Vyšší svršek poskytuje vynikající oporu při pohybu s těžším batohem. Moderní vzhled svršků většiny modelů odlišuje Salewu od ostatních výrobců, kteří se obvykle drží tradičního stylu. K dispozici jsou také ultralehké turistické modely. Tyto dámské boty Salewa se skvěle hodí na rychlé výlety bez zavazadel nebo s minimalistickým batohem. Jsou určeny pro rychlé jednodenní výlety do hor, kdy chcete rychle dosáhnout vrcholu a vrátit se do údolí před setměním. Salewa je také specialistou na přístupovou obuv. Jedná se o obuv, která nabízí maximální přesnost v kamenitém terénu. Tam, kde je důležitá přesnost a preciznost každého kroku, jsou dámské turistické boty nejlepší.

Salewa - koupit dámskou obuv online na adrese 8a.cz

V naší nabídce nabízíme mimořádně široký výběr dámské obuvi Salewa. Lehké letní modely s prodyšnými síťovanými panely zajišťují maximální prodyšnost v horkém počasí. Celoroční modely a modely připravené do náročnějších povětrnostních podmínek jsou vybaveny moderní membránou GORE-TEX®. Zaručuje vysokou nepromokavost svršku, takže vaše nohy budou neustále chráněny před vodou a sněhem, které se chtějí dostat dovnitř zvenčí. Dámské boty Salewa jsou perfektní volbou bez ohledu na to, jakou aktivitu provozujete a v jakém ročním období.