top

Visací zámky na tašky

Visací zámky na tašky se stanou nepostradatelným pomocníkem při malých i velkých cestách. Použijte je k zajištění zipů na batohu a kufru. Společnost 8a.cz nabízí visací zámky na kufry s kombinačními zámky a zámky na klíč.
5
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

5 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

5 položek

na stránce

Zámky na zavazadla k zabezpečení zavazadel

Když letíte letadlem do Varšavy a pak do New Yorku, dobře víte, že manipulace s vaším zavazadlem je to nejhorší, co se může stát. To se stává, když se zloději rozhodnou obohatit na váš úkor. Ke ztrátě dokladů, fotoaparátu a dalších cenností stačí jediný pohyb - rozepnutí zipu tašky nebo batohu. Pokud však máte na kufrech visací zámek, případný zloděj je velmi překvapen, když začne tahat za zip. Určitě ho to hned odradí, takže vaše vybavení zůstane v bezpečí. Cestovní visací zámky se samozřejmě hodí i při cestování vlakem a obecně všude tam, kde nemáte zavazadla pod dohledem. Tento design na vašem vybavení se dobře hodí také k zámkům horských batohů a dokonce i městských batohů. Visací zámky na tašky mají obvykle kombinační zámek, jehož kód zná pouze majitel. Některé se zamykají klíčem a některé speciálními perforovanými kartami.

Funkční visací zámky na kufry

Výběr typu cestovního visacího zámku závisí na vašich potřebách. Ať už však použijete jakékoli řešení, vězte, že je maximálně bezpečné. Výrobci, jako jsou Lifeventure, Pacsafe, Easy Camp nebo Outdoor Equipment, totiž splňují přesné normy pro schvalování visacích zámků na brašny. To znamená, že jsou vyrobeny z odolných materiálů. Jedná se především o ocel ve formě tvarované tyče nebo krouceného lana. Tyto součásti visacího zámku na kufry jsou málo náchylné na přeříznutí šikovnými kleštěmi, což se vám bude hodit při ochraně vašich zavazadel před krádeží. Pro tyto praktické konstrukce není problémem ani koroze. To znamená, že visací zámek můžete používat ve vlhkém prostředí i po několik dalších sezón.

Cestovní visací zámky fungují bez ohledu na to, na kterou stranu světa cestujete

TSA - to je agentura North American Transport Security, která se stará o leteckou dopravu v USA. Visací zámky na kufrech certifikované touto agenturou mohou být otevřeny službami na letištích v USA a dalších zemích. Klasické visací zámky na tašky budou celníky jednoduše roztrhány a způsobí nenapravitelné škody. Kontrolám se nelze vyhnout, proto je velmi praktické používat řešení v souladu s TSA. Celníci mají speciální klíč, který slouží k otevření zámku zavazadla.