top

Příslušenství ke stanům

Příslušenství stanu je skupina výrobků, které zajistí větší pohodlí při stanování, umožní vyměnit nebo opravit poškozené prvky a také dovybavit nově zakoupený model.
20
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

20 položek

na stránce
 1. -30%
  Kryt stanu Robens Sled Tent Bag
  Kryt stanu Robens Sled Tent Bag
  1 290 Kč 1 844 Kč

  wish list

 2. -30%
  Ložnice pro stan Easy Camp Inner Wimberly

  wish list

 3. -30%
  Opravná sada Gear Aid Aquaseal FD Repair Kit

  wish list

 4. -30%
  Stanová pumpa Outwell Squall Tent Pump 12V

  wish list

 5. -30%
  Věšák Robens Pole Hanger

  wish list

 6. -30%
  Spodní část stožáru Fjord Nansen Jarl

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

20 položek

na stránce

Další doplňky ke stanům umožňují rychlou opravu základních poškození

Nabízíme širokou škálu položek, jako jsou stanové kolíky, kolíčky a upínací šňůry. Ty se často poškodí nebo ztratí při rychlém balení stanu. Nabízíme náhradní sady, které vám umožní snadno doplnit chybějící vybavení. Ultralehké hliníkové kolíky jsou také skvělou příležitostí, jak zeštíhlit zavazadlo a rychle snížit jeho hmotnost. Všichni milovníci kempování vědí, že sada na opravu stanu je často nepostradatelná. Náhradní tyče a kroužky a trubky, které je spojují, zajišťují, že rám stanu lze opravit i venku. Pro prodloužení životnosti stanu je důležité použít vhodný impregnační přípravek, který chrání vlákna stanu před slunečním zářením i deštěm. Tkanina neztrácí tak rychle svou barvu ani vlastnosti a stan vydrží mnoho dalších cest.

Maximální pohodlí při kempování zajišťuje kvalitní příslušenství ke stanu

Při rodinné dovolené nebo dlouhém kempování na jednom místě musí být základní vlastností vybavení komfort při používání. Existuje řada doplňků ke stanům, které zajišťují pohodlí při stavění větších modelů, například rodinných stanů. Kladiva, která jsou nezbytná při zatloukání kolíků a kolíčků, umožňují mnohem rychleji správně upevnit upínací šňůry v zemi. Velmi praktické jsou také dodatečné podlážky. Nejenže pomáhají chránit stan před poškozením od země, ale jsou také skvělé v předsíňce nebo před stanem, kde poskytují pohodlný obytný prostor. Další přístřešky jsou mezi turisty také velmi oblíbené. Jsou určeny pro konkrétní modely a umožňují dodatečně zakrýt vchod nebo výrazně rozšířit předsíň. V sortimentu našeho outdoorového obchodu 8a.cz najdete mnoho užitečných doplňků ke stanům, které vám usnadní každou výpravu.