top

Lezecká trička

Lezecká trička jsou víceúčelové konstrukce, které můžete použít ve skalách, na panelu nebo při tréninku boulderingu. Lezecká trička poskytují maximální potěšení a pohodlí.
194
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 194

na stránce
 1. -20%
  Lezecké tričko Salewa Lavaredo Hemp T-Shirt - gold

  wish list

 2. -20%
  Tričko Salewa Alpine Hemp Logo S/S Tee - autumnal

  wish list

 3. -36%
  Dámské lezecke triko Nograd Wood - lagoon

  wish list

 4. -39%
  Lezecke triko Nograd Challenge - white/blue

  wish list

 5. -24%
  Tričko Salewa Lavaredo Hemp T-Shirt - red orange

  wish list

 6. -22%
  Dámské lezecké tričko E9 Rina - land

  wish list

 7. -24%
  Dámský lezecký top E9 Noa2.2 - iron

  wish list

 8. -27%
  Dámský lezecký top E9 Mati - emerald

  wish list

 9. -28%
  Dámský lezecký top E9 Mati - magenta

  wish list

 10. -25%
  Lezecké tričko E9 Moveone2.1 - steel

  wish list

 11. -25%
  Tričko E9 Van - powder blue

  wish list

 12. -25%
  Tričko E9 Van - land

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 194

na stránce

Lezecká trička - pohodlný minimalismus

Známí výrobci lezeckého oblečení obvykle používají k výrobě svých triček bavlnu. Díky tomu značky Ocun, Black Diamond, Rafiki, Patagonia, Wild Country a další vědí, že tento materiál funguje na stěně nejlépe. Je to proto, že námaha při lezení není tak intenzivní jako při běhu, takže prodyšnost polyesteru není potřeba. Lezecká trička z bavlny zajistí optimální ventilaci, takže vás ochrání před přehřátím. Usnadní vám také udržení příjemného suchého klimatu kolem pokožky, což zvýší spokojenost s lezením po metrech stěny. Bavlněná trička jsou také velmi měkká, a proto příjemná na dotek. Vyhnete se tak podráždění pokožky.

Lezecká trička - vynikající prodyšnost

Pokud je vaše lezecká aktivita intenzivnější a zdoláváte těžší stěny, vyplatí se poohlédnout se také po syntetických materiálech. Výrobci, jako je Salewa, Arcteryx a další, obvykle používají polyester a polyamid nebo kombinaci obou látek. Díky tomu si lezecká trička zachovávají část přirozené prodyšnosti pokožky. To snižuje riziko rychlého přehřátí a odvádí přebytečnou vlhkost vznikající během cvičení. Usnadní také udržení příjemného suchého klimatu na pokožce. Syntetická trička mají někdy podporu z odolného materiálu Cordura®. Obvykle se jedná o speciální panely na místech, která jsou nejvíce náchylná k oděru.

Lezecká trička - maximální volnost pohybu

Lezeckou aktivitu nesmí nic omezovat, proto výrobci používají elastan a speciální konstrukci tkaniny. Lezecká trička z bavlny a syntetiky mají často příměs tohoto materiálu. To je často podpořeno strečovou konstrukcí a volným střihem. To znamená, že vás na cestě na vrchol nebude nic omezovat. Trička jsou také často v podpaží opatřena klínem. To vám umožní využít maximální rozsah pohybu paží, takže snadno dosáhnete na více úchopů.

Stylové horolezecké košile - vynikněte!

Nabídka obchodu 8a.cz obsahuje trička v desítkách barevných provedení, takže si můžete vybrat to pravé podle svého vkusu. Výrobci však jdou vždy o krok dál, a proto je mnoho modelů potištěno výraznou grafikou. Umělci jsou často vyzýváni, aby vytvořili výrazné obrazy, které se vztahují k vaší vášni pro lezení. To znamená, že trička ve vašem šatníku budou vždy stylově vyjadřovat vášeň svého nositele.