top

Lezecká trička

Lezecká trička jsou víceúčelové konstrukce, které můžete použít ve skalách, na panelu nebo při tréninku boulderingu. Lezecká trička poskytují maximální potěšení a pohodlí.
204
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 204

na stránce
 1. -15%
  Lezecké tričko E9 Caffe - land

  wish list

 2. -14%
  Dámské tričko E9 Liquid - royal blue

  wish list

 3. -14%
  Dámské tričko E9 Liquid - celery

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 204

na stránce

Lezecká trička - pohodlný minimalismus

Známí výrobci lezeckého oblečení obvykle používají k výrobě svých triček bavlnu. Díky tomu značky Ocun, Black Diamond, Rafiki, Patagonia, Wild Country a další vědí, že tento materiál funguje na stěně nejlépe. Je to proto, že námaha při lezení není tak intenzivní jako při běhu, takže prodyšnost polyesteru není potřeba. Lezecká trička z bavlny zajistí optimální ventilaci, takže vás ochrání před přehřátím. Usnadní vám také udržení příjemného suchého klimatu kolem pokožky, což zvýší spokojenost s lezením po metrech stěny. Bavlněná trička jsou také velmi měkká, a proto příjemná na dotek. Vyhnete se tak podráždění pokožky.

Lezecká trička - vynikající prodyšnost

Pokud je vaše lezecká aktivita intenzivnější a zdoláváte těžší stěny, vyplatí se poohlédnout se také po syntetických materiálech. Výrobci, jako je Salewa, Arcteryx a další, obvykle používají polyester a polyamid nebo kombinaci obou látek. Díky tomu si lezecká trička zachovávají část přirozené prodyšnosti pokožky. To snižuje riziko rychlého přehřátí a odvádí přebytečnou vlhkost vznikající během cvičení. Usnadní také udržení příjemného suchého klimatu na pokožce. Syntetická trička mají někdy podporu z odolného materiálu Cordura®. Obvykle se jedná o speciální panely na místech, která jsou nejvíce náchylná k oděru.

Lezecká trička - maximální volnost pohybu

Lezeckou aktivitu nesmí nic omezovat, proto výrobci používají elastan a speciální konstrukci tkaniny. Lezecká trička z bavlny a syntetiky mají často příměs tohoto materiálu. To je často podpořeno strečovou konstrukcí a volným střihem. To znamená, že vás na cestě na vrchol nebude nic omezovat. Trička jsou také často v podpaží opatřena klínem. To vám umožní využít maximální rozsah pohybu paží, takže snadno dosáhnete na více úchopů.

Stylové horolezecké košile - vynikněte!

Nabídka obchodu 8a.cz obsahuje trička v desítkách barevných provedení, takže si můžete vybrat to pravé podle svého vkusu. Výrobci však jdou vždy o krok dál, a proto je mnoho modelů potištěno výraznou grafikou. Umělci jsou často vyzýváni, aby vytvořili výrazné obrazy, které se vztahují k vaší vášni pro lezení. To znamená, že trička ve vašem šatníku budou vždy stylově vyjadřovat vášeň svého nositele.