top

Běžecké batohy Salomon

Běžecké batohy Salomon jsou špičkovým běžeckým vybavením. Ultralehké běžecké batohy jsou volbou profesionálů. Každý model dokonale padne a je velmi lehký.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Běžecké batohy Salomon pro náročný trailový běh

Nejspíš neexistuje nadšenec do horského běhu, který by se alespoň několikrát nesetkal s běžeckou výbavou nebo obuví Salomon. Jedná se o legendárního výrobce vybavení pro horský běh. Její vybavení používají nejznámější horští běžci. Veškeré jejich vybavení je součástí kolekce Salomon S/Lab, která je k dispozici všem běžcům. I vy se tak můžete vybavit na stezku nebo na soutěž jako profesionál. Běžecké batohy Salomon jsou dokonalou kombinací nízké hmotnosti, odolnosti a skvělého výkonu. V nabídce je řada modelů, které vám budou vyhovovat - od krátkých intenzivních tréninků až po dlouhé běhy a ultramaratony.

Dokonale navržené běžecké batohy Salomon

Proč jsou běžecké batohy Salomon nejlepší volbou špičkových horských běžců? Tajemství spočívá v designu a použitých materiálech. Za prvé, u všech modelů je prioritou dokonalé přizpůsobení tělu. To je nesmírně důležité v případě běžeckých batohů, které musí těsně přiléhat k tělu, aby při každém kroku neodskakovaly. Nejpokročilejší batohy mají podobu běžeckých vest, které dokonale splynou s běžcem a i když jsou plně naložené, při běhu je téměř necítíte. Za druhé, při výrobě běžeckých batohů Salomon se používají pouze ty nejkvalitnější materiály. Běžecké batohy Salomon používají ultratenký nylon, který poskytuje dostatečnou pevnost a zároveň téměř nic neváží. Díky tomu lze batoh také snadno sbalit do tašky nebo jiného batohu pro přepravu.

Běžecké batohy Salomon využívají odolnou a vysoce prodyšnou síťovinu pro pohodlí a maximální prodyšnost pro vaši pokožku. I během těch nejintenzivnějších běhů. Síťovina je umístěna na kritických místech, kde běžecký batoh nebo běžecká vesta přichází do přímého kontaktu s tělem. Dalším rysem značky Salomon je, že běžecké batohy Salomon jsou maximálně precizní do nejmenšího detailu. Tento přístup se projevuje spolehlivostí na trase a neomezeným komfortem.

Dokonalá organizace v běžeckých batozích Salomon

Konstruktéři společnosti Salomon vědí, co je při rychlém běhu v horách nejdůležitější. Proto je uspořádání kapes a přihrádek tak intuitivní, že se snadno dostanete k tomu nejdůležitějšímu. Běžecké batohy Salomon jsou plně podšité strečovými kapsami. To proto, abyste měli snadný přístup k mnoha nezbytnostem - měkkébaterky, energetickým gelům a tyčinkám, čelovce, lehké větrovce a dalším pomůckám potřebným při tréninku. Rovnoměrné rozložení zavazadel na ramenní popruhy a batoh navíc zajišťuje větší stabilitu pro dynamičtější běh. Do běžeckých batohů Salomon si také snadno připnete běžecké hole nebo uložíte hydratační rezervoár na delší trailové běhy. To vše s dokonalými detaily a vyvážeností. Díky tomu budete schopni udržet potřebnou rovnováhu i na náročných a technických běžeckých tratích.

Běžecké batohy Salomon pro profesionály i amatéry

Mezi běžeckými batohy rozhodně vyniká řada Salomon S/Lab. Jedná se o technologicky nejvyspělejší modely, které často používají profesionální horští běžci. Jsou nejlepším běžeckým vybavením pro ještě lepší časy na dlouhých tratích. Pak jsou tu univerzálnější batohy Salomon, které jsou ideální na delší trailové běhy v horách. Unesou vše, co potřebujete na celodenní výlet po stezkách. Běžecká kolekce Salomon v obchodě 8a.cz

Nabízíme širokou škálu běžeckého vybavení pro běžce všech úrovní. Běžecké batohy pro začátečníky i rychlejší trailové běžce a vybavení S/Lab pro závodníky a ty, kteří hledají nejpokročilejší řešení. Podívejte se do našeho obchodu 8a.cz nebo navštivte naše webové stránky a vyberte si ty správné modely pro vás!

Podívejte se také na další produkty Salomon

Běžecké boty Salomon Salomon Speedcross Salomon nástupové boty Boty Salomon Trekingové kalhoty Salomon
Turistické batohy Salomon Salomon Vyprodej