top

Sandály Teva

Sandály Teva® nabízejí bezpečnou oporu a stabilitu a zároveň všechny výhody sportovních sandálů: lehkost, pohodlí a maximální ventilaci. Díky rychleschnoucím páskům je bota ideální pro odvod vody a vlhkosti.
Zobrazení Mřížka Seznam

90 výrobky

na stránce
 1. -10%
  Dámské sandály Teva Midform Universal - black

  wish list

 2. -45%
  Sandály Teva Hurricane Utlix - dark olive

  wish list

 3. -45%
  Turistické sandály Teva Zymic - black/sunflower

  wish list

 4. -25%
  Turistické sandály Teva Zymic - black

  wish list

 5. -43%
  Dámské sandály Teva Zymic - black/sunflower

  wish list

 6. -25%
  Dámské turistické sandály Teva Zymic - black

  wish list

 7. -25%
  Dámské sandály Teva Sanborn Mia - black

  wish list

 8. -45%
  Sandály Teva Hurricane Drift - burnt olive

  wish list

 9. -25%
  Dámské sandály Teva Hurricane Verge - black

  wish list

 10. -44%
  Dámské sandály Teva Original Dorado - black

  wish list

 11. -25%
  Dámské turistické sandály Teva Tirra - aragon

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

90 výrobky

na stránce
Vymazat

Sandály Teva - široké portfolio výrobků pro ni i pro něj

Značka Teva jako žádná jiná značka na světě je známá výrobou jednoho typu obuvi - sandálů. Jsou ideální volbou pro horké dny a zaručují neomezenou cirkulaci vzduchu. Díky tomu se naše nohy nepřehřívají a my si můžeme užívat dlouhotrvající pocit pohodlí i v největších vedrech. Sandály Teva je mimořádně bohatá kolekce výrobků pro ženy a muže. V portfoliu značky najdete modely z rychleschnoucích syntetických materiálů a vysoce kvalitní přírodní kůže. Nabídka zahrnuje také stále oblíbenější Teva turistické sandály, jejichž silná podrážka vám umožní nosit je nejen denně, ale i při zdolávání lehčích turistických tras.

Moderní a ekologický design

Sandály Teva jsou modely vyrobené pouze z těch nejkvalitnějších materiálů. Ty jsou získávány způsobem šetrným k životnímu prostředí. Většina textilií je recyklována a kůže je vybírána pouze od těch nejlepších dodavatelů, kteří se rovněž starají o planetu. Společnost navázala partnerství s organizacemi, jako je REPREVE® a Leather Working Group, a její činnost je zcela transparentní. Podle svých preferencí si můžete vybrat lehké sandály z rychleschnoucích materiálů nebo těžší modely do lehkého terénu. Co mají společného? Vynikající zpracování do nejmenšího detailu. Také sandály Teva používají mnoho různých typů podrážek. V kolekci lifestyle najdete superlehké modely z pěny tlumící nárazy. Turistické sandály se zase vyznačují vyspělou gumovou podrážkou, která dokonale oddělí naše nohy od nerovného povrchu stezek. Modely se připevňují k noze pomocí pásků. Ty lze zapnout klasickým suchým zipem nebo u modelů do náročnějších podmínek odolnými plastovými přezkami.

Koupit sandály Teva v našem internetovém obchodě 8a.cz

V našem obchodě najdete široký výběr produktů této uznávané značky. Sandály i žabky Teva jsou zárukou nejvyšší kvality zpracování a praktičnosti. Díky jedinečnému designu jsou výrobky společnosti známé a uznávané po celém světě. Sandály se skvěle hodí na turistické stezky i na každodenní nošení. Široký výběr vzorů, barev a modelů umožňuje ženám i mužům najít si něco pro sebe. Nekompromisní kvalita zpracování je důvodem, proč vás nově vybrané sandály budou provázet na mnoha letních dobrodružstvích ve městě i mimo něj.