top

La Sportiva

Značka La Sportiva je mezi horolezci a alpinisty dobře známá. Nabízí lezeckou a horskou obuv i technické oblečení pro různé aktivit. Nejnovější modely La Sportiva najdete v obchodě 8a.cz!
Zobrazení Mřížka Seznam

448 výrobky

na stránce
 1. -40%
  Lezecké kalhoty La Sportiva Talus Pant - black/yellow

  wish list

 2. -40%
  Lezecké kalhoty La Sportiva Talus Pant - carbon/black

  wish list

 3. -40%
  Lezecké kalhoty La Sportiva Cave Jeans - jeans/topaz

  wish list

 4. -10%
  Dámský lezecký top La Sportiva Fiona Tank - topaz

  wish list

 5. -10%
  Dámský lezecký top La Sportiva Fiona Tank - blush

  wish list

 6. -10%
  Mikina s kapucí La Sportiva Chilam Hoody - kale/pine

  wish list

 7. -10%
  Mikina s kapucí La Sportiva Retro Hoody - black

  wish list

 8. -10%
  Mikina na lezení La Sportiva Retro Hoody - space blue

  wish list

 9. -10%
  Mikina s kapucí La Sportiva Retro Hoody - kale

  wish list

 10. -39%
  Lezecké kalhoty La Sportiva Sandstone Pant - carbon

  wish list

 11. -10%
  Mikina La Sportiva Stripe Evo Long Sleeve - crystal

  wish list

 12. -30%
  Mikina La Sportiva Tour L/S - night blue/crystal

  wish list

 13. -10%
  Dámské lyžařské boty La Sportiva Vega - ice

  wish list

 14. -10%
  Skialpové boty La Sportiva Vanguard - carbon/yellow

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

448 výrobky

na stránce
Vymazat

Komplexní nabídka horské obuvi La Sportiva

Mimořádně široká nabídka značky La Sportiva zahrnuje dámskou, pánskou i dětskou obuv určenou pro různé použití. Bez ohledu na účel je obuv vždy nejvyšší světové třídy. Boty na vysokohorskou turistiku značky La Sportiva Vám umožní dosáhnout nejvyšších vrcholů světa. Bohaté zkušenosti s jejich výrobou umožňují poskytovat uživatelům jak klasické modely z přírodní kůže, tak i moderní, ultralehké modely určené pro rychlý pohyb ve vysokohorském terénu. Do lehčího terénu a na delší trasy se skvěle hodí trekové boty. Nabízené běžecké boty La Sportiva do terénu používají jak profesionálové, soutěžící v nejtěžších závodech světa, tak i amatéři na běhání v příměstských lesoparcích. Zcela odlišnou kategorií je lezecká obuv La Sportiva. Zahrnuje boty pro profesionály, lezce záčatečníky, ale také pro děti.

Nejen boty

Tento výrobce již několik sezón nabízí také kvalitní horolezecké a horské oblečení. Díky tomu se proměnil ve značku nabízející komplexní horské vybavení. Použitá přírodní bavlna a volné střihy znamenají, že logo tohoto výrobce často najdete na balvanech a ve skalách. Díky péči o nejvyšší kvalitu výrobků se jeho výrobky vyznačují inovativními řešeními a také vysokou životností a spolehlivostí. Široká nabídka La Sportiva v obchodě 8a.pl znamená velký výběr a velmi snadné nakupování.

Historie značky La Sportiva

Posláním značky je poskytovat technické, vysoce kvalitní produkty pro prozkoumávání hor a outdoorové aktivity. Již téměř sto let nabízí všem outdoorovým nadšencům inovativní obuv a oblečení, které jim umožňuje dostat se ještě výš a dále. Značka La Sportiva, pocházející z malého horského městečka, je založena na lidech, kteří po generace obětavě vylepšovali každý detail další a další generace horských bot, určených pro turisty a profesionální lezce či horolezce. Přes svůj mezinárodní dosah má společnost stále malou továrnu s 250 zaměstnanci v Itálii, v Ziano di Fiemme, v srdci Dolomit. Je to skutečný fenomén mezi nejznámějšími značkami světa. La Sportiva má pobočku i v Americe, v USA. I přes takto široký sortiment neztratila značka nic ze své autenticity a originálních předpokladů. Tento výrobce neustále hledá nová řešení nejen v horolezeckém nebo trekingovém vybavení, ale také v tom, které je určené pro horský běh nebo skitouring. Z výrobce známého především díky horské obuvi se stala značka, která nabízí ucelenou nabídku pro všechny milovníky hor, kteří se věnují nejrůznějším aktivitám jak v létě, tak v zimě.