top

La Sportiva

Značka La Sportiva je mezi horolezci a alpinisty dobře známá. Nabízí lezeckou a horskou obuv i technické oblečení pro různé aktivit. Nejnovější modely La Sportiva najdete v obchodě 8a.cz!
315
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 315

na stránce
 1. -20%
  Boty La Sportiva Kaptiva - yellow/black

  wish list

 2. -20%
  Bunda La Sportiva Mythic Primaloft Jacket - black

  wish list

 3. -20%
  Lezecké kalhoty La Sportiva Bolt Pant - carbon/black

  wish list

 4. -20%
  Mikina s kapucí La Sportiva Agon Hoody - sangria/moss

  wish list

 5. -28%
  Žabky La Sportiva Swing - slate/tropic blue

  wish list

 6. -30%
  Skialpová obuv La Sportiva Stellar - ice/hibiscus

  wish list

 7. -28%
  Trailové boty La Sportiva Akyra GTX - black

  wish list

 8. -20%
  Dámské lezečky La Sportiva Tarantula - topaz

  wish list

 9. -20%
  Lezečky La Sportiva Tarantulace - olive/tiger

  wish list

 10. -20%
  Lezečky La Sportiva Tarantula - black/poppy

  wish list

 11. -20%
  Lezečky La Sportiva Tarantula - olive/neon

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 315

na stránce

Komplexní nabídka horské obuvi La Sportiva

Mimořádně široká nabídka značky La Sportiva zahrnuje dámskou, pánskou i dětskou obuv určenou pro různé použití. Bez ohledu na účel je obuv vždy nejvyšší světové třídy. Boty na vysokohorskou turistiku značky La Sportiva Vám umožní dosáhnout nejvyšších vrcholů světa. Bohaté zkušenosti s jejich výrobou umožňují poskytovat uživatelům jak klasické modely z přírodní kůže, tak i moderní, ultralehké modely určené pro rychlý pohyb ve vysokohorském terénu. Do lehčího terénu a na delší trasy se skvěle hodí trekové boty. Nabízené běžecké boty La Sportiva do terénu používají jak profesionálové, soutěžící v nejtěžších závodech světa, tak i amatéři na běhání v příměstských lesoparcích. Zcela odlišnou kategorií je lezecká obuv La Sportiva. Zahrnuje boty pro profesionály, lezce záčatečníky, ale také pro děti.

Nejen boty

Tento výrobce již několik sezón nabízí také kvalitní horolezecké a horské oblečení. Díky tomu se proměnil ve značku nabízející komplexní horské vybavení. Použitá přírodní bavlna a volné střihy znamenají, že logo tohoto výrobce často najdete na balvanech a ve skalách. Díky péči o nejvyšší kvalitu výrobků se jeho výrobky vyznačují inovativními řešeními a také vysokou životností a spolehlivostí. Široká nabídka La Sportiva v obchodě 8a.pl znamená velký výběr a velmi snadné nakupování.

Historie značky La Sportiva

Posláním značky je poskytovat technické, vysoce kvalitní produkty pro prozkoumávání hor a outdoorové aktivity. Již téměř sto let nabízí všem outdoorovým nadšencům inovativní obuv a oblečení, které jim umožňuje dostat se ještě výš a dále. Značka La Sportiva, pocházející z malého horského městečka, je založena na lidech, kteří po generace obětavě vylepšovali každý detail další a další generace horských bot, určených pro turisty a profesionální lezce či horolezce. Přes svůj mezinárodní dosah má společnost stále malou továrnu s 250 zaměstnanci v Itálii, v Ziano di Fiemme, v srdci Dolomit. Je to skutečný fenomén mezi nejznámějšími značkami světa. La Sportiva má pobočku i v Americe, v USA. I přes takto široký sortiment neztratila značka nic ze své autenticity a originálních předpokladů. Tento výrobce neustále hledá nová řešení nejen v horolezeckém nebo trekingovém vybavení, ale také v tom, které je určené pro horský běh nebo skitouring. Z výrobce známého především díky horské obuvi se stala značka, která nabízí ucelenou nabídku pro všechny milovníky hor, kteří se věnují nejrůznějším aktivitám jak v létě, tak v zimě.