top

Taktické / survivalové / bushcraftové batohy

Taktické batohy jsou specializované modely, u nichž je kladen důraz především na odolnost celé konstrukce. V nabídce jsou prostorné batohy pro bushcraft a přežití, které vám pomohou přežít v extrémních podmínkách.
28
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

28 položek

na stránce
 1. -5%
  Taktický batoh Source Commander 10L - multicam

  wish list

 2. -23%
  Taktický batoh Source Commander 10L - coyote

  wish list

 3. -23%
  Taktický batoh Source Commander 10L - black

  wish list

 4. -7%
  Taktický batoh Source Assault 20L - multicam

  wish list

 5. -5%
  Taktický batoh Source Assault 20L - coyote

  wish list

 6. -5%
  Taktický batoh Source Assault 20L - black

  wish list

 7. -5%
  Taktický batoh Source Patrol 35L - black

  wish list

 8. -5%
  Taktický batoh Source Patrol 35L - multicam

  wish list

 9. -5%
  Taktický batoh Source Patrol 35L - coyote

  wish list

 10. -5%
  Taktický batoh Source Double D 45L - black

  wish list

 11. -10%
  Taktický batoh Mystery Ranch 2-Day Assault - black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

28 položek

na stránce

Taktické batohy jsou velmi univerzální

Batohy pro přežití, bushcraft a taktické batohy zahrnují mnoho modelů určených speciálně pro speciální úkoly. Vojenské batohy se vyznačují velmi vysokou odolností a jedinečnou konstrukcí. Bez významu není ani jedinečné zbarvení, které umožňuje přizpůsobit batoh terénu, v němž budeme cestovat. Moderní taktické batohy si nejčastěji vybírají vojenští nadšenci nebo fanoušci ASG. Základní taktický batoh 15l-20l nabízí prostor pro nejnutnější vybavení. Větší taktické batohy 35l - 40l se skvěle hodí i pro přežití, protože umožňují snadno přenášet vybavení potřebné k přežití v divokých podmínkách. Odolné batohy bushcraft jsou optimální volbou pro krátké výlety s přenocováním v divočině.

Jaké jsou vlastnosti taktických batohů?

Vojenské a armádní batohy se od turistických modelů liší řadou vlastností. Za prvé, materiály použité při jejich výrobě jsou velmi pevné. Prioritou je vysoká odolnost zařízení i ve velmi náročných podmínkách. Proto se u jednotlivých modelů častěji používají silné nylonové tkaniny. Původní Cordura®, jejíž odolnost je téměř legendární, je velmi oblíbená. Díky tomu jsou batohy pro přežití odolnější proti náhodným odřeninám nebo pořezání. Časté pokládání batohu na kameny nebo prodírání se lesními houštinami na ně neudělá žádný dojem.

Druhé, většina taktických batohů se vyznačuje modulární konstrukcí. To znamená, že téměř v každém případě lze taktický batoh rozšířit o další prvky, které lze připevnit na boky, přední panel nebo ramenní popruhy. To výrazně usnadňují pásky systému MOLLE, které jsou součástí mnoha modelů. Umožňují rychle připojit další kapsy a kontejnery kompatibilní s tímto řešením. Jejich výběr je opravdu velký, takže si taktický batoh můžete snadno přizpůsobit svým potřebám.

Zatřetí se batohy pro bushcraft a přežití vyrábějí v tlumených barvách, které dokonale ladí s taktické oblečení To vám umožní vytvořit jednotnou barevnou sadu - oblečení + vybavení bez ohledu na to, kam jdete. Šedé taktické batohy jsou ideální do městského terénu, zatímco zelené a hnědé jsou ideální do terénu. Pro ty, kteří potřebují maximální maskování, jsou tu batohy v barvě moro. Nejuniverzálnější volbou však zůstává černý taktický batoh, který snadno přizpůsobíte každé potřebě. Charakteristickým rysem tohoto typu batohů jsou také panely pro připevnění nášivky na suchý zip, která umožňuje snadnější identifikaci.

Batohy pro přežití, bushcraft a taktické batohy lze zakoupit na adrese 8a.cz

Pokud hledáte osvědčená řešení, naše nabídka vám jistě umožní najít ten správný model. Vojenské batohy jsou vysoce spolehlivé jak při extrémních outdoorových expedicích, tak při vojenských aktivitách. Batoh Tactical 20l nebo 30l je také skvělý pro každodenní použití, zejména pro ty, kteří mají rádi vojenský styl. Větší batoh na bushcraft o objemu 40 l nebo 50 l snadno pojme vybavení na noční výlety. Pokud je pro vás prioritou pouze odolnost vybavení a jeho maximální funkčnost, taktické batohy špičkových značek, jako jsou Helikon-Tex nebo Tasmanian Tiger bude dobrou volbou.