top

Bederní tašky

Všestrannost brašen na bederním pásu na cestách i ve městě je mimořádně vysoká. Praktickým řešením jsou pouzdra a opasky pro uložení předmětů a dokumentů, které chcete nosit s sebou.
145
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 145

na stránce
 1. -10%
  Ledvinka Tatonka Hip Bag M - black

  wish list

 2. -10%
  Ledvinka Tatonka Hip Bag M - titan grey

  wish list

 3. -8%
  Mala taška Tatonka Hip Belt Pouch - olive

  wish list

 4. Ledvinka Silva Flow 6X

  wish list

 5. Ledvinka Silva Free 10X

  wish list

 6. -10%
  Běžecký opasek Deuter Pulse 1 - bay

  wish list

 7. -10%
  Běžecký opasek Deuter Pulse 1 - black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 145

na stránce

Městské bederní tašky

Bederní tašky se vám budou hodit, ať už cestujete, jste na výletě, nebo se jen věnujete každodenním povinnostem. Větší brašny na bederním pásu jsou ideální pro uložení dokladů, klíčů a elektronického vybavení při zdolávání horských stezek, jízdě na kole nebo pěší turistice. Díky mnoha přihrádkám a kapsám budete mít ve všem pořádek. Menší modely jsou ideální pro každodenní použití. Ve městě se nejčastěji používají menší kyčelní sáčky, oblíbené "ledvinky". Dokonale nahrazují větší městské tašky a zároveň nabízejí rychlý přístup k věcem v nich shromážděným. Díky nim se také vyhnete kapsám přeplněným peněženkou, chytrým telefonem a několika dalšími drobnostmi, což zvýší vaše pohodlí při každodenním pohybu.

Běžecký pás s lahví na vodu - ideální řešení pro každého běžce

Všichni běžci přesně vědí, jak nepříjemné mohou být během tréninku láhev s pitím, klíče od auta a doklady. Lehké běžecké oblečení nemusí mít dostatek kapes pro všechny tyto doplňky. Brašna na běhání na boku je v této situaci ideálním řešením. Sportovní modely mají obvykle malý objem a vynikající ventilaci. To se projevuje vysokou stabilitou a optimálním klimatem i při intenzivní práci ve vyšších teplotách. Velmi oblíbeným řešením je také bederní pás s lahví na vodu, díky kterému můžeme zajistit optimální úroveň hydratace i při delším tréninku.

Brašna na bederní pás pro turisty, běžce a každodenní použití - široký výběr pouze na stránkách 8a.cz

V naší nabídce máme bederní tašky mnoha barev, tvarů a objemů. Většina modelů se bude líbit ženám i mužům. Renomované značky zaručují nejvyšší kvalitu a funkčnost jednotlivých řešení. Do města se často volí bederní ledvinka značky Deuter nebo Pacsafe. Běžci si zase vybírají běžecké pásy s lahvemi od značek Dynafit a Salomon. Je to ideální řešení při zvýšené námaze.