top

Dámské boty pro vysokohorskou turistiku

Dámské vysokohorské boty pro horolezectví musí odolávat extrémním povětrnostním podmínkám a nepříznivému terénu a umožňovat pohyb ve vysokohorských podmínkách.
44
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

44 položek

na stránce
 1. -22%
  Vysokohorské boty Scarpa Phantom 6000 HD - black/orange

  wish list

 2. -28%
  Dámské horské boty AKU Hayatsuki GTX - mint/black

  wish list

 3. -30%
  Dámské horské boty Dachstein Studlgrat GTX - mt/ppy

  wish list

 4. -25%
  Dámské boty Hanwag Ferrata II GTX - black/ocean

  wish list

 5. -15%
  Dámské horolezecké boty Salewa Rapace GTX - spruce

  wish list

 6. -26%
  Dámské boty Montura Vertigo GTX - black/water

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

44 položek

na stránce

Dámská vysokohorská obuv pro náročné expedice

Nabízeno v obchodě 8a.cz dámské vysokohorské boty jsou specializovanou obuví určenou pro nejpokročilejší uživatelky. Každý prvek boty, počínaje podrážkou, přes mezipodešev, svršek, systém vázání a podšívku, se musí vyznačovat maximální spolehlivostí, aby neselhal v nejméně očekávaném okamžiku. Proto patří pánské a dámské sjezdové boty k nejvyspělejším modelům v kolekci každého výrobce a jejich výrobě je věnována zvláštní péče. Nízké teploty, sněžení, silný vítr a skalnatý terén pokrytý ledem a sněhem jsou jejich živlem. V našem obchodě nabízíme nejlepší dámské boty na hory od značek jako La Sportiva, Salewa, Scarpa, Montura, TNF a Zamberlan.

Dámská vysokohorská obuv - charakteristika

Modely této kategorie se výrazně liší od ostatních trekových nebo turistických bot. Jejich velmi tuhá konstrukce a podrážka jsou ideální do strmého a kamenitého terénu. Dámské vysokohorské boty umožňují použití automatických nebo poloautomatických maček a dobře fungují v zimních podmínkách. Extrémně odolný svršek je chráněn pevnou podšívkou, která zajišťuje vynikající odolnost vůči ostrým kamenům a ledu. Jejich speciálně navržená konstrukce dbá na stabilizaci nohy při každém kroku. Tyto boty velmi dobře odolávají vodě a sněhu. Mnoho modelů za to vděčí nejen dobře voděodolnému svršku, ale také vysoce účinné membráně GORE-TEX®. To zajišťuje vysoce voděodolnou konstrukci a zároveň prodyšnost potřebnou k udržení dobrého vnitřního klimatu.

Dámská vysokohorská obuv je zárukou spolehlivosti

Sortiment obchodu 8a.cz zahrnuje dámské vysokohorské boty od nejznámějších výrobců. Značky jako La Sportiva, Scarpa, Salewa, The North Face nebo Zamberlan jsou zárukou nejvyšší kvality. To znamená, že při jejich výrobě se používají pouze ty nejlepší suroviny a inovativní technologie. Bez ohledu na to, který vrchol se chystáte zdolat, je obchod 8a.cz nabízí řadu vysokohorských bot, které jsou pro tuto výzvu vhodné.