top

Dámské horolezecké boty

Dámské horolezecké boty musí odolávat extrémním povětrnostním podmínkám a nepříznivému terénu a umožňovat pohyb ve vysokohorských podmínkách.
Zobrazení Mřížka Seznam

59 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

59 výrobky

Vymazat

Dámské horolezecké boty pro náročné expedice

Dámské horolezecké boty nabízené na 8a.cz jsou specializovanou obuví určenou pro nejpokročilejší uživatelky. Každý prvek boty, počínaje podrážkou, přes mezipodešev, svršek, systém šněrování a podšívku, se musí vyznačovat maximální spolehlivostí, aby neselhal v nejméně očekávaném okamžiku. Proto patří pánské a dámské boty na vysokohorskou turistiku k nejvyspělejším modelům v kolekci každého výrobce a jejich výrobě je věnována zvláštní pozornost. Nízké teploty, sněžení, silný vítr a skalnatý terén pokrytý ledem a sněhem jsou jejich živlem. V našem obchodě nabízíme nejlepší dámské horolezecké boty od značek jako La Sportiva, Salewa, Scarpa, Montura, TNF a Zamberlan.

Dámské horolezecké boty - vlastnosti

Modely této kategorie se výrazně liší od ostatních trekových nebo turistických bot. Jejich velmi tuhá konstrukce a podrážka jsou ideální do strmého a kamenitého terénu. Dámské horolezečky umožňují použití automatických nebo poloautomatických maček a dobře fungují v zimních podmínkách. Často mají vyjímatelnou vnitřní botičku, která poskytuje dodatečnou izolaci a umožňuje rychlé vysychání. Extrémně odolný svršek je chráněn pevnou obsázkou, která zajišťuje vynikající odolnost vůči ostrým kamenům a ledu. Jejich speciálně navržená konstrukce dbá na stabilizaci nohy při každém kroku. Tyto horolezecké boty velmi dobře odolávají vodě a sněhu. Mnoho modelů za to vděčí nejen dobře impregnovanému svršku, ale také vysoce účinné membráně GORE-TEX®. To zajišťuje vysoce voděodolnou konstrukci a zároveň zajišťuje prodyšnost, nezbytnou pro udržení správného klimatu uvnitř obuvi. Některé modely mají také integrované návleky, které zabraňují vniknutí sněhu dovnitř.

Dámská horolezecká obuv je zárukou spolehlivosti

Sortiment obchodu 8a.cz zahrnuje dámské a pánské horolezecké boty od nejznámějších výrobců. Značky jako La Sportiva, Scarpa, Salewa, The North Face nebo Zamberlan jsou zárukou nejvyšší kvality. To znamená, že při jejich výrobě se používají pouze ty nejlepší suroviny a inovativní technologie. Bez ohledu na to, který vrchol se chystáte zdolat, obchod 8a.cz nabízí řadu bot, které jsou pro tuto výzvu vhodné.