top

Multitooly

Multitooly jsou synonymem funkčnosti, takže se skvěle hodí do hor i při každodenních povinnostech. Dobrý multitool není jen pomůcka, ale špičkový nástroj, který dokáže nahradit kleště, šroubováky, pilníky, nůž, nůžky a mnoho dalších.
37
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

37 položek

na stránce
 1. -5%
  Multitool Gerber MP800 Legend
  Multitool Gerber MP800 Legend
  4 221 Kč 4 444 Kč

  wish list

 2. -5%
  Multitool Gerber Crucial w/strap cutter

  wish list

 3. -5%
  Multitool Gerber MP600 Bluntnose - black

  wish list

 4. -5%
  Multitool Gerber Prybrid Utility - grey

  wish list

 5. -5%
  Multitool Gerber Prybrid X - onyx

  wish list

 6. -5%
  Taktické pero Gerber Impromptu Tactical Pen - black

  wish list

 7. -5%
  Multitool Gerber Center-Drive Black Bit Set - black

  wish list

 8. -5%
  Multitool Gerber ArmBar Drive - onyx

  wish list

 9. -5%
  Multitool Gerber ArmBar Cork - onyx

  wish list

 10. -5%
  Multitool Gerber ArmBar Cork - shimmer gold

  wish list

 11. -5%
  Multitool Gerber ArmBar Drive - orange

  wish list

 12. -5%
  Multitool Gerber Suspension Multi-Tool

  wish list

 13. -5%
  Multitool Gerber ArmBar Cork - orange

  wish list

 14. -5%
  Multitool Gerber Center Drive Multi-Tool

  wish list

 15. -5%
  Multitool Gerber Vise Pocket Tool - black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

37 položek

na stránce

Co je to multifunkční nářadí?

Anglický výraz multi-tool označuje multifunkční nářadí, které se snadno vejde do kapsy kalhot nebo batohu. Je skvělým doplňkem výbavy každého turisty, nadšence do buschraftu a přežití nebo prostě jen kutila. Většina modelů nabízí velmi vysokou všestrannost a obsahuje až tucet užitečných nástrojů. Multitooly v zásadě rozvíjejí myšlenku klasických kapesních nožů. Jsou však ještě rozvinutější a nabízejí větší výběr nástrojů.

Co tedy obsahuje rozšířený multifunkční nástroj? Většina modelů má integrované kleště, které u menších kapesních nožů často chybí. Jedná se o opravdu užitečný doplněk pro mnoho venkovních a každodenních oprav. Mnoho modelů navíc obsahuje dláto. Nezbytným prvkem je také nůž. Některé multitooly jsou dokonce vybaveny dvěma čepelemi pro různé účely. Další funkce se obvykle objevují v závislosti na modelu. Pokud často vyrážíte na výlety do lesa, jistě se vám bude hodit multitool s malou pilkou na dřevo. Pokud často manipulujete s kovovými díly, budou pro vás pilníky na kov skvělou volbou pro vyhlazení zubatých hran. Pro mechaniky jsou nejlepší volbou multifunkční nástroje s různými šroubováky nebo maticovými klíči několika velikostí. Mnoho modelů multifunkčních nástrojů je dodáváno s malými nůžkami.

Multifunkční nářadí na horské stezky i domácí opravy

Multifunkční nářadí známých značek je vždy vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů, které zaručují vysokou pevnost a odolnost. Díky tomu může multifunkční nástroj poskytovat pomoc po mnoho let. Silné slitiny oceli jsou kombinovány s prvky z plastu, které zajišťují bezpečné uchopení. Pokročilé multifunkční nástroje jsou navíc vybaveny zámky nástrojů. To znamená, že se nemusíte bát, že byste při práci omylem sklopili nůž, šroubovák nebo pilu. Ve složeném stavu se multitool vejde do kapsy, ale mnoho modelů se dodává s praktickým pouzdrem. Díky tomu můžete multitool snadno přenášet a připnutý k opasku u kalhot ho budete mít vždy po ruce připravený k akci.

Multitooly jsou skvělým nápadem na dárek. Pokud chcete sebe nebo někoho blízkého obdarovat, pak se výběr multifunkčního nářadí ukáže jako nejlepší nápad. Díky všestrannému využití se tyto konstrukce trefí do vkusu každého milovníka praktických řešení. Díky tomu už nemusíte před narozeninami nebo svátky, když nemáte nápad na dárek pro svého otce, syna nebo dědečka, přemýšlet, "co mu koupit?". Značkový multitool se vám bude hodit při turistice, v dílně, při mnoha sportech i v každodenním životě. Stačí se zamyslet nad tím, jaké nástroje bude obdarovaný nejvíce potřebovat, a vybrat model, který mu bude nejlépe vyhovovat!