top

Lékárničky

Lékárničky jsou často opomíjenou součástí vybavení, která by měla být součástí každého batohu. Správné vybavení může někomu zachránit život. V našem obchodě najdete kompaktní modely.
68
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 68

na stránce
 1. -20%
  Lékárnička Baladeo Grimentz L

  wish list

 2. -12%
  Lékárnička Baladeo Arolla XL

  wish list

 3. -8%
  Lékárnička Baladeo Arolla L

  wish list

 4. -13%
  Lékárnička VSSL First Aid 2.0 - red

  wish list

 5. -23%
  Sprej Care Plus Anti-Blister Spray

  wish list

 6. -25%
  Lékárnička Tatonka First Aid Basic - red

  wish list

 7. -14%
  Regenerační krém na ruce OY Creme Hands

  wish list

 8. -25%
  Lékárnička Lifesystems Solo Traveller First Aid Kit

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 68

na stránce

Turistické lékárničky s vybavením nebo bez něj

Všechny naše modely jsou jasně barevné, takže je v případě potřeby rychle najdete. Většina lékárniček je vybavena mnoha přihrádkami a kapsami, takže v nich rychle najdete potřebné příslušenství. Většina modelů, které nabízíme, je plně vybavená. Mezi nejběžnější základní vybavení lékárničky patří: nůžky, ambulantní rukavice, sterilní sterilní obvazy, obinadla, náplasti, elastický obvaz, izotermická přikrývka (termoizolační fólie) a obklady. V závislosti na prováděné činnosti lze toto složení dále rozšířit o další prvky. Díky tomu jsou k dispozici turistické, trekingové, lyžařské, horolezecké lékárničky. Díky vhodně zvoleným tvarům a rozměrům se lékárnička snadno vejde do turistického batohu a v případě nehody je přístup k vybavení velmi rychlý, takže můžete zahájit záchrannou akci během několika sekund. Obchod 8a.cz má největší výběr dobře vybavených lékárniček pro nejrůznější aktivity. Pokud však potřebujete doplnit individuální lékárničku, nabízíme také lékárničky bez vybavení. Jasně barevné pouzdro z pevného materiálu je ideálním základem pro vytvoření osobní turistické lékárničky, plně přizpůsobené vaší aktivitě.

Všechny modely lékárniček na jednom místě

Obchod 8a.cz nabízí ucelenou nabídku lékárniček do hor určených pro různé aktivity. Přední značky, jako jsou Lifesystems, Ortovox nebo Deuter, jsou zárukou vysoké kvality a pohodlného používání v případě nouze. Bez ohledu na to, kdy se vydáte do hor, ať už v létě nebo v zimě, osvědčená lékárnička by měla být stálou součástí vaší výbavy.