top

LittleLife

Britská značka LittleLife má více než 25 let zkušeností s výrobou turistických výrobků pro nejmenší uživatele. Každé nosítko LittleLife je výrobek zaměřený na to, aby Vaše dítě bylo v pohodlí.
11
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

11 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

11 položek

na stránce

Značka LittleLife – turistika od útlého věku

Příchod dětí do rodiny vše změní. V případě zakladatelů značky LittleLife to také změnilo jejich přístup k podnikání a zahájilo zcela novou kapitolu profesní činnosti. Když se jim a jejich přátelům narodily děti, nechtěli měnit jedinou věc - turistiku a outdoorovou akivitu. Kombinace skutečné potřeby brát děti s sebou na turistické stezky a nedostatku výrobků na trhu, které by tyto potřeby stoprocentně splňovaly, vedla k vytvoření zcela nové značky LittleLife. Mezi jejími produkty najdete veškeré vybavení, které potřebujete, abyste si mohli naplno užívat outdoorové aktivity se svými nejmenšími. Dnes, s více než 25 lety zkušeností, je tento výrobce považován za jednoho z nejspolehlivějších, pokud jde o vybavení pro cestování s dětmi. Pohodlná dětská nosítka umožňují vzít nejmenší turisty na delší trasy a batohy připravené pro děti jsou ideální pro jejich první výlety. Všechny výrobky jsou připraveny se zvláštním ohledem na pohodlí dítěte i rodičů.

Nosítka LittleLife – specializované modely pro různé aktivity

Pro menší děti je jediným řešením, jak je vzít na turistickou stezku, dětské nosítko. Klasické kočárky si neporadí ani s relativně nenáročným terénem a uvíznou na kamenech, kořenech nebo písku. Při použití dětského nosítka je trasa omezena pouze naší vynalézavostí. Mezi dětskými nosítky LittleLife najdeme širokou škálu modelů, které se liší nejen v detailech, ale i v celé konstrukci. Nejlehčí nosítka jsou ideální pro kratší výlety na stezce. Zaměřují se na snížení hmotnosti při zachování vysokého komfortu. Speciálně navržený nosný systém umožňuje nosítku LittleLife optimálně rozložit váhu, takže rodič necítí zátěž. Dítě má zase pohodlné místo k sezení. Správně navržené popruhy na jedné straně chrání dítě před vypadnutím a na druhé straně nezpůsobují nepohodlí. Pokročilejší modely s více přídavnými kapsami budou perfektní na delší trasy. Nabízejí vyšší komfort a maximální funkčnost.

Nosítka značky LittleLife se velmi často dodávají s další výbavou a mohou být vybavena funkčním příslušenstvím, aby byla cesta pro vaše dítě ještě pohodlnější. K dispozici jsou další kapsy na hračky a vybavení, což je důležité zejména při delších cestách. Nastavitelné podpěry na nohy poskytují dítěti vysokou úroveň stability. Za nepříznivého počasí je nepostradatelný kryt proti dešti, který účinně chrání dítě před deštěm. V horkých dnech se vám bude hodit stříška chránící před sluncem. Je vyroben z lehkých materiálů, účinně chrání před škodlivými slunečními paprsky a zároveň zajišťuje optimální větrání. Příslušenství k nosítkům LittleLife je standardní součástí vybraných modelů, ale můžete si je zakoupit i samostatně, abyste byli dobře připraveni na každý výlet. Nejlehčí i nejvyspělejší nosítka jsou ideální pro rodinné výlety a dovolené a nabízejí komfort a pohodlí.

Nezapomenutelné výlety s dětmi

Zařazením příslušenství a nosítek LittleLife do své nabídky obchod 8a.cz zpřístupňuje bohaté zkušenosti této značky, které se promítají do výjimečného komfortu a pohodlí při cestách a rodinných výletech. Díky speciálně připravenému vybavení je možné cestovat a putovat po stezkách s nejmenšími, kteří si turistické výpravy zamilují už od útlého věku. Vysoká funkčnost všech modelů se promítá do komfortu a bezpečnosti používání. Pěší turistika s turistickým nosítkem je ideální způsob, jak trávit volný čas s dětmi. Kromě nosítek a odpovídajícího příslušenství nabízí značka LittleLife také turistické batohy navržené speciálně s ohledem na ty nejmenší. Modely ve tvaru zvířátek s plyšovým povrchem se jistě budou líbit všem dětem. Skvělá volba pro dítě, které si chce vzít na výlet své oblíbené hračky nebo plyšáky. Malé a lehké batohy jsou ideální pro nejmenší turisty.