top

Turistické stoly

Kempinkové stoly pro maximální pohodlí v kempu. Kempování a piknikové stoly nabízejí pohodlí při přípravě a konzumaci jídla v přírodě. Skládací stoly si můžete vzít s sebou na každý kempování a stanování.
10
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

10 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

10 položek

na stránce

Skládací cestovní stoly pro kempování a táboření

Přemýšlíte, jak pohodlně snídat, obědvat a večeřet při kempování? Při kempování u jezera nebo dokonce v kempu nebude vždy k dispozici stůl s lavicemi. Tehdy přicházejí na pomoc kompaktní skládací cestovní stoly. Snadno se vejdou do zavazadlového prostoru auta, aniž by zabíraly mnoho místa, a v rozloženém stavu dokonale plní svou funkci. Kempinkové stoly jsou ideální pro přípravu i konzumaci jídla. Dobře navržené konstrukce se vyznačují mimořádně snadným používáním a odolností, díky čemuž vám budou dobře sloužit při vašich příštích výpravách pod stan.

Skládací kempingové stoly - kompaktní provedení

Touringové stoly jsou velmi kompaktní konstrukce. Většina z nich má nohy, které lze složit naplocho, takže se stůl snadno vejde na dno kufru. Velmi oblíbené jsou stoly, které se dají složit do velikosti kufru. Díky pohodlnému držadlu se snadno přenášejí a obvykle malé konstrukce jsou velmi lehké. Takové řešení je optimální v místech, kde je místo pro táboření trochu dál. Pro ty, kteří hledají komplexní řešení, se vyrábějí piknikové stoly s lavicemi. Takto si můžete připravit pohodlné místo k jídlu přímo u stanu nebo karavanu. V závislosti na sadě jsou lavice i kempinkový stůl sestaveny do jednoho celku nebo mohou být samostatnými prvky pro ještě větší variabilitu použití.

Skládací turistické stoly v obchodě 8a.cz

Nabízíme širokou škálu modelů. Mezi nimi jsou jak větší kempingové stoly, které umožňují pohodlně uspořádat jídlo pro větší skupinu, tak minimalistické konstrukce, které lze téměř sbalit do batohu, ideální pro výlety ve dvou lidech. Osvědčené designy značek jako Outwell nebo Easy Camp dokonale kombinují maximální funkčnost s minimalistickými rozměry. Skládací turistické stoly jsou ideálním doplňkem každé turistické kuchyně.