top

Turistické stoly

Kempinkové stoly pro maximální pohodlí v kempu. Kempování a piknikové stoly nabízejí pohodlí při přípravě a konzumaci jídla v přírodě. Skládací stoly si můžete vzít s sebou na každý kempování a stanování.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Skládací turistické stoly pro kempování a bivakování

Přemýšlíte, jak pohodlně snídat, obědvat a večeřet při kempování? Při kempování u jezera nebo dokonce v kempu nebude vždy k dispozici stůl s lavicemi. Tehdy přicházejí na pomoc kompaktní skládací turistické stoly. Snadno se vejdou do zavazadlového prostoru auta, aniž by zabíraly mnoho místa, a v rozloženém stavu dokonale plní svou funkci. Kempingové stoly jsou ideální pro přípravu i konzumaci jídla. Dobře navržené konstrukce se vyznačují mimořádně snadným používáním a odolností, díky čemuž vám budou dobře sloužit při vašich příštích výpravách pod stan.

Skládací kempingové stoly - kompaktní konstrukce

Turistické stoly jsou velmi kompaktní konstrukce. Většina z nich má nohy, které lze složit naplocho, takže se stůl snadno vejde na dno kufru auta. Velmi oblíbené jsou stoly, které se dají složit do velikosti kufru. Díky pohodlnému držadlu se snadno přenášejí a obvykle malé konstrukce jsou velmi lehké. Takové řešení je optimální v místech, kde je místo pro táboření trochu dál. Pro ty, kteří hledají komplexní řešení, se vyrábějí piknikové stoly s lavicemi. Takto si můžete připravit pohodlné místo k jídlu přímo u stanu nebo obytného vozu. V závislosti na sadě jsou lavice i kempingový stůl sestaveny do jednoho celku nebo mohou být samostatnými prvky pro ještě větší variabilitu použití.

Skládací turistické stoly v obchodě 8a.cz

Nabízíme širokou škálu modelů. Mezi nimi jsou jak větší kempingové stoly, které umožňují pohodlně uspořádat jídlo pro větší skupinu, tak minimalistické konstrukce, které lze téměř sbalit do batohu, ideální pro výlety ve dvou. Osvědčené konstrukce značek jako Outwell nebo Easy Camp dokonale kombinují maximální funkčnost s minimalistickými rozměry. Skládací turistické stoly jsou ideálním doplňkem každé turistické kuchyně.