top

Taktické oblečení

Taktické oblečení je kombinací odolných materiálů a vysoké funkčnosti. Bundy, kalhoty a vojenské doplňky jsou ideální do těch nejnáročnějších podmínek. Prohlédněte si taktické oblečení na léto a zimu!
54
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

54 položek

na stránce
 1. -15%
  Taktické kalhoty Helikon-Tex Covert VS Lite - black

  wish list

 2. -16%
  Taktická mikina Helikon-Tex Range Hoodie - black

  wish list

 3. -8%
  Rukavice Mechanix Specialty Vent - coyote

  wish list

 4. -8%
  Rukavice Mechanix Specialty Grip - black

  wish list

 5. -8%
  Rukavice Mechanix Fast Fit - coyote

  wish list

 6. -6%
  Rukavice Mechanix Original - coyote

  wish list

 7. -16%
  Rukavice Helikon-Tex Rangeman - black

  wish list

 8. -15%
  Mikina Helikon-Tex Polo Range - coyote

  wish list

 9. -18%
  Bunda Helikon-Tex Wolfhound - coyote

  wish list

 10. -18%
  Bunda Helikon-Tex Trooper - StormStretch - mud brown

  wish list

 11. -18%
  Bunda Helikon-Tex Anorak Pilgrim - coyote

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

54 položek

na stránce

Pro koho je taktické oblečení určeno?

Vojenské, armádní nebo taktické oblečení jsou pojmy, které se často používají zaměnitelně. Je určen pouze pro osoby spojené s armádou v nejširším slova smyslu? Rozhodně ne, i když stejně jako taktická obuv právě z takového použití pochází. Dnes taktické oblečení nachází mnohem širší publikum než jen vojenské nadšence, lidi, kteří pravidelně navštěvují střelnice, ASG nebo paintballové nadšence. Odolné vojenské oblečení v tlumených barvách se hodí i pro mnoho dalších aktivit. Kamuflážní barvy volí přírodovědci a fotografové přírody. Vynikající výkonnostní parametry jsou ideální pro cestování až na konec světa. A konečně, vojenské oblečení je optimální volbou pro nadšence do bushcraftu a přežití, protože se dobře osvědčí v extrémních podmínkách.

Vlastnosti taktického oblečení

Především trvanlivost. Pevné materiály jsou pro vojenské oblečení prioritou. Kalhoty a taktické bundy se budou používat v náročných podmínkách. Často se používají při plazení nebo klečení v blátě. Jsou vystaveny velkému riziku odřenin, pořezání a mnoha dalším poškozením. Proto je tak důležitá odolnost použitých materiálů. Klíčové části těla, jako jsou lokty a kolena, jsou často opatřeny dalšími vrstvami materiálu. To znamená, že taktické oblečení je často o něco těžší než velmi lehké turistické modely, ale o to je odolnější. To ocení zejména cestovatelé a všichni, kdo své oblečení využívají na maximum.

Druhá věc je funkčnost. Vojenské oblečení je v první řadě navrženo tak, aby fungovalo v každé situaci, což se viditelně projevuje na konstrukci bund a kalhot. Dostatek kapes na nohavicích nebo na hrudi se hodí nejen v bojové situaci, ale také při použití oblečení v bushcraftu nebo při výletech do přírody. Možnost pohodlného rozložení potřebného vybavení po kapsách je nesmírně cenná. Díky tomu máte vždy po ruce kompas, kapesní nůž, křesadlo nebo tyčinky. Stačí jen sáhnout do správné kapsy a nemusíte prohledávat celý batoh. Taktické oblečení má také mnoho dalších funkčních doplňků, díky kterým je jeho používání příjemné.

Zatřetí, vojenské oblečení se vyrábí pouze v maskovacích barvách. Pokud chcete na svých cestách vyniknout, tento návrh pro vás rozhodně není vhodný. Barvy taktického oblečení mají za cíl, abychom se "rozplynuli" v přírodním nebo městském prostředí. Taktické oblečení je především v odstínech hnědé, zelené, šedé a černé. Klasická olivově zelená bunda nebo písková taktické kalhoty nám umožní dokonale sladit náš outfit s jakýmkoli prostředím bez ohledu na roční období.

Nakupte si kvalitní taktické oblečení online na adrese 8a.cz

V našem obchodě nabízíme vojenské oblečení nejvyšší kvality od renomovaných výrobců, které uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. Nabídka zahrnuje zahraniční i polské taktické oblečení Helikon-Tex, který nabízí vysokou odolnost a spolehlivost v každém terénu. Je to skvělá alternativa k turistickému oblečení, která osloví ty, kdo hledají tlumené barvy a maximální odolnost. V široké nabídce bund, kalhot, košil a mnoha dalších oděvních doplňků najdete dokonalé oblečení pro každé dobrodružství. Chystáte se na safari s fotoaparátem? Plánujete delší bushcraftový výlet do lesa? Vojenské oblečení je pro všechny tyto účely ideální.

"