top

Běžecké rukavice

Běžecké rukavice budou dokonalým doplňkem výbavy amatérského běžce a nadšence zdolávajícího trasy v dynamickém tempu. Podívejte se, jak moc může takový nenápadný doplněk změnit.
21
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

21 položek

na stránce
 1. -18%
  Rukavice Dynafit DNA 2 Gloves - neon yellow

  wish list

 2. -12%
  Rukavice Black Diamond Wind Hood Softshell - smoke

  wish list

 3. -18%
  Běžecké rukavice Dynafit Racing Glove - black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

21 položek

na stránce

Miluje závodní i amatérský běh

Funkční tréninkové oblečení by mělo zahrnovat nejen pohodlné boty, technické tričko a kalhoty, ale také běžecké rukavice. Toto příslušenství bude vhodné nejen pro pokročilé sprintery, ale i pro ty, kteří s tímto sportem teprve začínají. V chladnějších dnech vám praktický model udrží ruce v teple, aniž by to bylo na úkor pohodlí. Návrhy jsou vyrobeny tak, aby střih co nejlépe padl do ruky a nezpůsoboval nepohodlí. Tkaniny, které se používají k šití, jsou vybrány tak, aby zaručovaly prodyšnost a podporovaly účinný odvod vlhkosti.

Rukavice pro běh v různých podmínkách

Běhání je sport, pro který není nutná rozsáhlá výbava. Další příslušenství, jako je čelovka, čelenka nebo rukavice pro běžce, však může výrazně zvýšit komfort prováděných činností. Zejména v chladném počasí je velmi důležitá odpovídající ochrana rukou. Udržování rukou v teple je stejně důležité jako udržování hlavy nebo krku v teple. Uživatel si může vybrat z řady modelů od různých výrobců. V závislosti na podmínkách, ve kterých se běžec rozhodne trénovat, a na individuálních preferencích by měly být navrženy další funkce. Běžecké rukavice určené pro nošení při nižších teplotách mají polstrování, které dokonale udržuje optimální teplotu u těla. Kromě toho se často používá také softshellový materiál, aby rukavice nepromokly.

Pohodlné běžecké rukavice pro každý trénink

Kromě toho, že jsou běžecké rukavice navrženy s řešeními vhodnými pro zlepšení ochranných parametrů, mají také řešení, která ovlivňují pohodlí při nošení. Designéři obvykle pečlivě vypracovávají střih, aby určité části materiálu nebránily ručním činnostem. Proto se kombinují tkaniny různých tlouštěk a typů. To vše má následně uživateli zaručit co největší volnost a přesnost pohybu. Další funkcí, kterou nelze v 21. století opomenout, je zabudování vložek na prsty umožňujících používání dotykových obrazovek. Používání tabletu, telefonu nebo jiného zařízení, které vyžaduje dotykové ovládání, proto není problém. Co se týče celkového designu, bylo dbáno na to, aby materiály byly měkké a netřepily se.

Optimálně padnoucí běžecké rukavice

Tkaniny používané na běžecké rukavice musí být nejen měkké a příjemné na dotek, ale také mírně pružné. Je to proto, že velmi důležitou vlastností modelu určeného k nošení při provozování tohoto konkrétního sportu je snadné přizpůsobení. To je možné díky několika řešením. Jedním z nich je použití elastických přísad v materiálu. Čtyřsměrné strečové struktury zajišťují roztažení tkaniny ve čtyřech směrech. Běžecké rukavice proto dokonale padnou na ruce uživatele, aniž by mu způsobovaly nepohodlí. Úprava uložení je založena na rychlých řešeních, aby nebyla těžkopádná. Mnoho výrobců nabízí modely bez řemínků a přezek, ale s elastickými manžetami. Při výběru správného střihu se vyplatí sledovat také délku manžet. Ty, které sahají o něco výš, budou lépe chránit před prochladnutím rukou.

V obchodě najdete řadu běžeckých rukavic známých značek 8a.cz

V internetovém obchodě najdete široký výběr běžeckého oblečení, doplňků, vybavení a příslušenství. 8a.cz. V jeho širokém sortimentu jsou také rukavice pro běžce. Vybírat můžete z široké nabídky značek, jako jsou Black Diamond a Salomon. Nezáleží na tom, zda trénujete profesionálně, nebo s běháním teprve začínáte. Určitě najdete produkt, který dokonale splní vaše očekávání.