top

Batohy Osprey

Batohy Osprey ® představují široký výběr modelů pro expedice, trekking, jednodenní výlety i každodenní použití. Batohy této americké značky se vyznačují mimořádnou odolností, pečlivým zpracováním a inovativními technickými řešeními.
Zobrazení Mřížka Seznam

72 výrobky

na stránce
 1. -20%
  Turistický batoh Osprey Hikelite 32 - black

  wish list

 2. -15%
  Trekový batoh Osprey Kestrel 58 - bonsai green

  wish list

 3. -15%
  Dámský trekový batoh Osprey Kyte 58 - black

  wish list

 4. -12%
  Trekový batoh Osprey Kestrel 48 - bonsai green

  wish list

 5. -12%
  Trekový batoh Osprey Kestrel 48 - atlas blue

  wish list

 6. -15%
  Trekový batoh Osprey Kestrel 38 - black

  wish list

 7. -15%
  Batoh na kolo Osprey Escapist 20 - black

  wish list

 8. -15%
  Batoh na kolo Osprey Escapist 25 - black

  wish list

 9. -15%
  Trekový batoh Osprey Kestrel 38 - atlas blue

  wish list

 10. -15%
  Turistický batoh Osprey Hikelite 18 - black

  wish list

 11. -20%
  Turistický batoh Osprey Hikelite 26 - black

  wish list

 12. -12%
  Batoh na kolo Osprey Syncro 20 - black

  wish list

 13. -15%
  Batoh na kolo Osprey Syncro 12 - coal grey

  wish list

 14. -15%
  Batoh na kolo Osprey Syncro 20 - coal grey

  wish list

 15. -15%
  Batoh na kolo Osprey Syncro 12 - black

  wish list

 16. -23%
  Horský batoh Osprey Mutant 22 - tungsten grey

  wish list

 17. -23%
  Horský batoh Osprey Mutant 22 - mars orange

  wish list

 18. -23%
  Batoh Osprey Mutant 52 - tungsten grey

  wish list

 19. -23%
  Batoh Osprey Mutant 38 - tungsten grey

  wish list

 20. -39%
  Batoh Osprey Escapist 18 - indigo blue

  wish list

 21. -23%
  Batoh Osprey Mutant 38 - mars orange

  wish list

 22. -40%
  Batoh Osprey Escapist 18 - black

  wish list

 23. -23%
  Batoh Osprey Parsec - reverie green/cetacean blue

  wish list

 24. -23%
  Batoh Osprey Nebula - black
  Batoh Osprey Nebula - black
  2 263 Kč 2 940 Kč

  wish list

 25. -42%
  Batoh na kolo Osprey Syncro 5 - alpine blue

  wish list

 26. -38%
  Batoh na kolo Osprey Syncro 12 - alpine blue

  wish list

 27. -35%
  Batoh na kolo Osprey Syncro 20 - alpine blue

  wish list

 28. -23%
  Turistický batoh Osprey Stratos 26 - cetacean blue

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

72 výrobky

na stránce
Vymazat

Batohy Osprey jsou ideální volbou pro aktivní lidi!

Americká značka Osprey, kterou najdete v horském obchodě 8a.cz nabízí širokou škálu batohů do hor, na cesty i pro každodenní nošení. Každý aktivní horolezec, horolezec, běžkař, horský cyklista nebo lyžař si zde najde ten správný model. Každý batoh byl zkonstruován tak, aby zajistil 100% komfort a pohodlí při konkrétní horské aktivitě. Lezecké batohy Osprey mají štíhlý a úzký profil, takže vám při lezení nebrání v pohybu.

Trekingové modely jsou vybaveny pohodlným nosným systémem, který vám zajistí komfort při celodenní túře v horách. Běžecké modely se dokonale přizpůsobí siluetě uživatele a při běhu téměř necítíte, že je máte na sobě. Turistické batohy jsou naopak určeny pro dlouhé cesty, pěší turistiku a batohy na zádech. Mají velké množství kapes a snadný přístup do hlavního zavazadla. Pro začátek se vyplatí určit, kde a k jakému účelu budete batoh používat, a pak si vybrat ideální model a užívat si pohodlí při jeho používání!

Na co se zaměřit při výběru batohu Osprey?

Nejprve si položte otázku: kde chcete batoh používat a k čemu ho budete používat? Trekingové batohy Osprey se vyznačují velmi pohodlným, regulovaným systémem nošení. Umožňuje přizpůsobit batoh velikosti majitele, a tím zajistit jeho ergonomické umístění. Nosný systém zajišťuje správnou stabilizaci a rozložení hmotnosti. Síťovaný bederní pás, polstrovaný pěnou tlumící nárazy, se zase přizpůsobí anatomii uživatele. Díky těmto dvěma prvkům dohromady je batoh Osprey pohodlný i při delším trekingu, a to i přes svůj velký objem. Za zmínku stojí také rozdělení na ženské a mužské modely. Hlavními rysy, kterými se tyto dvě produktové řady liší, jsou o něco kratší nosný systém přizpůsobený ženské postavě. Bederní pás je ještě lépe polstrovaný, stejně jako vhodně tvarované ramenní popruhy.

Při výběru batohu bychom měli věnovat pozornost také počtu a rozmístění kapes, stejně jako kapacitě hlavní komory a komínu. Často se ukáže, že stačí 50litrový batoh, když se do komína vejde dalších 10 nebo 15 litrů. Důležité je také uspořádání kapes. Počet kapes je u ultralehkých modelů batohů obvykle omezen. Na druhou stranu turistické a trekingové batohy Osprey nabízejí mnohem více úložného prostoru. V klopě batohu najdete především prostorné kapsy. Často je možné ji sundat. Například když chceme snížit hmotnost batohu. Batohy Osprey používají elastický materiál, díky němuž jsou boční a přední kapsy velmi prostorné. Bederní pás navíc nabízí další úložný prostor pro nejnutnější předměty, které chceme mít po ruce, jako je telefon, doklady nebo fotoaparát.

Batohy Osprey nabízejí inovativní technologie a funkční řešení

Horské batohy Osprey si zamilujete především díky jejich vysoké funkčnosti. Kromě výše uvedených příkladů se batohy této značky vyznačují mechanicky odolným materiálem. Je odolný vůči kontaktu například s ostrými kameny nebo hranou nabroušené lyže. Můžete si tak být jisti, že s vámi batoh přežije mnohá dobrodružství a bude vám sloužit dlouhá léta! Materiál je rovněž potažen impregnační vrstvou. A pro ochranu před deštěm jsou batohy Osprey vybaveny pláštěnkami. Další funkcí, kterou oceníte, jsou četné popruhy a poutka. Umožňují k batohu připevnit karimatku, stan nebo běžecké hole. V případě skialpinistických modelů jsou popruhy navíc zesíleny, aby se zabránilo jejich poškození ostrými hranami lyží. Poutka umožňují připevnit cepíny.

Batohy Osprey v horském obchodě 8a.cz

V našem obchodě najdete mnoho modelů batohů pro různé horské sporty. Nezáleží na tom, zda jste adept horské turistiky nebo vášnivý a zkušený turista, určitě si vyberete ten správný model. Batohy Osprey vás ohromí svou funkčností, inovací a odolností proti mechanickému poškození. Vyberte si ideální model pro vás a užijte si pohodlí batohu Osprey!