top

Příslušenství k obuvi

Příslušenství k obuvi je klíčem k dlouhodobému používání trekingové, turistické a horské obuvi. Proto náš internetový obchod nabízí veškeré potřebné příslušenství od špičkových značek.
Zobrazení Mřížka Seznam

103 výrobky

 1. -25%
  Sada Grangers Footwear Care Kit OWD

  wish list

 2. -19%
  Vložky do bot SuperFeet Run Comfort Thin

  wish list

 3. -19%
  Vložka do bot SuperFeet Run Comfort Max

  wish list

 4. -29%
  Vložky do bot dámské SuperFeet Berry

  wish list

 5. -18%
  Vložky do bot SuperFeet Run Pain Relief

  wish list

 6. -23%
  Turistické nesmeky Nortec Fast - lemon

  wish list

 7. -23%
  Turistické nesmeky Nortec Fast - pink

  wish list

 8. -5%
  Vložky do bot Currex RunExpert High

  wish list

 9. -5%
  Vložky do bot Currex RunExpert Med

  wish list

 10. -5%
  Vložky do bot Currex RunExpert Low

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

103 výrobky

Vymazat

Obuvní doplňky pro péči o svršek

Internetový obchod 8a.cz nabízí specializované přípravky pro péči a údržbu turistické a horské obuvi. Impregnace na boty lze rozdělit na ty určené pro svršky z přírodní kůže a na ty ze syntetických materiálů nebo z několika druhů materiálů. Impregnace na boty dodávají kůži a dalším materiálům hydrofobní vlastnosti, které je chrání před rychlým nasáknutím a pronikáním vody. Dobře impregnovaná obuv se dobře osvědčuje v deštivém počasí a dokonale chrání nohy před vodou. U lícové kůže jsou nejoblíbenější vosky na boty, které jí dodávají fantastický vzhled a zajišťují vysokou odolnost proti vodě. Pro nubuk, semiš, syntetické a textilní materiály existují impregnační prostředky ve spreji. Snadno se aplikují a mají skvělé vodoodpudivé vlastnosti.

8a.cz - turistický obchod s doplňky k obuvi

Obchod 8a.cz nabízí veškeré potřebné příslušenství k obuvi, které vám umožní používat vaše oblíbené modely po dlouhou dobu. Patří mezi ně například profesionální vložky do sportovní, lyžařské a trekové obuvi. Poskytují potřebné tlumení, které se projeví v pohodlí na dlouhých trasách nebo během dne stráveného na sjezdovce. Při používání turistické obuvi je také nutné čas od času vyměnit tkaničky. S ohledem na milovníky dlouhých tras nabízíme tkaničky do trekové a sportovní obuvi, které se vyznačují vysokou odolností. Obuvní doplňky v obchodě 8a.cz. Nabízíme také zimní nesmeky na boty, které jsou ideální na zasněžené chodníky a při zimním běžeckém tréninku.