top

Čelovky Black Diamond

Čelovky Black Diamond jsou ideální jako osvětlení na stezce, při lezení nebo na skitouringových výletech. Nabídka zahrnuje čelovky dokonale přizpůsobené povaze činnosti.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Čelovky Black Diamond

Dokonale vyrobené čelovky Black Diamond jsou neocenitelným pomocníkem při horských expedicích, běžeckém tréninku, dobrodružných akcích i v každodenním životě. Mimořádně praktické čelovky amerického výrobce se velmi pohodlně používají. Všechny modely se vyznačují vysokou spolehlivostí, díky níž fungují perfektně i v těch nejnáročnějších podmínkách. Čelové svítilny Black Diamond jsou první volbou horolezců, milovníků trekingu a mnoha dalších horských aktivit. Široká škála modelů umožňuje dokonale zvolit čelovku pro daný terén a povětrnostní podmínky. V nabídce jsou jak nejjednodušší modely určené pro použití při kempování, tak pokročilé čelovky, které dobře fungují při horolezectví nebo v náročných povětrnostních podmínkách na horské stezce.

Čelovky Black Diamond pro každou aktivitu

Výjimečně bohatá nabídka amerického výrobce umožnila vytvořit celou řadu světlometů, které jsou vynikající pro různé úkoly. Nejvýkonnější čelovku z celé kolekce - Black Daimond Icon si vybírají ti nejnáročnější uživatelé. Dobře funguje v náročném horském terénu a optimálně osvětluje všechny překážky. Je ideální volbou pro lyžování i horolezectví. Velmi vysoká svítivost a možnost připevnění přihrádky na baterie k čelence nebo uložení do kapsy z ní činí ideální model pro celoroční použití. Čelovky Black Diamond Spot jsou velmi oblíbené. Jedná se o model, který se vyznačuje největší všestranností, a proto je vhodný jak pro horolezce, tak pro milovníky trekingu a prázdninového kempování. Extrémně praktické a lehké, přesto s poměrně vysokou svítivostí. Značka BD nabízí také modely určené pro horský běh, například Sprinter. Jedná se o dokonale vyváženou čelovku s baterií umístěnou vzadu, takže se vám ani při intenzivním běhu nepohybuje na hlavě. Díky speciálně zvolenému zrcátku čelovka dobře osvětluje stezku a okolí, což je nesmírně důležité při rychlejším pohybu v náročnějším terénu. Nejjednodušší modely, jako jsou čelovky Black Diamond Astro nebo Ion, se výborně hodí do lehčího terénu i na kempování a dovolenou. Velké oblibě se těší modely s dobíjecími bateriemi, které lze snadno dobíjet. Díky tomuto řešení použitému v BD ReVolt nemusí být časté používání čelovky spojeno s nákupem nekonečného množství baterií.

Exkluzivní čelové svítilny Black Diamond

Čelovky Black Diamond mají několik jedinečných vlastností, díky nimž je jejich používání mimořádně pohodlné. Většina modelů je vybavena možností plynulého stmívání a rozjasňování, díky čemuž si každý uživatel může dokonale přizpůsobit intenzitu světla svým potřebám. Není tedy nutné vybírat pouze jeden světelný režim z omezeného počtu. Mnoho čelovek tohoto výrobce navíc nabízí technologii Power Tap, která umožňuje zapnout maximální jas rychlým dotykem krytu svítilny. V nouzové situaci tak můžete okamžitě získat maximální světlo. Čelovky Black Diamond obsahují jak dobíjecí, tak klasické bateriové modely, takže si na své přijdou milovníci obou řešení.