top

Rudy Project

Rudy Project to jsou výrobky té nejvyšší kvality pro cyklisty, běžce, lyžaře a outdoorové nadšence. Díky modernímu designu, helmy a sportovní brýle Rudy Project dokonale kombinují ochranné funkce a jedinečný italský styl.
24
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

24 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

24 položek

na stránce

Rudy Project je značka s bohatou historií

Značka Rudy Project při konstrukci stále nových a nových modelů neustále usiluje o dokonalost a využívá přitom zkušeností, které získala během let. Byla založena v roce 1985 v italském Trevisu a od počátku sází na nejlepší dostupné materiály a technologická řešení v kombinaci s italským stylem. To jí umožňuje vyrábět jedny z nejlepších přileb, brýlí a dalšího sportovního vybavení. Používají je profesionální cyklisté, triatlonisté a další sportovci, ale i turisté nebo milovníci horských aktivit. Oblibu značky zajišťuje také jedinečný přístup ke stylu nabízených výrobků. Mezi helmami a brýlemi jsou k dispozici dokonale barevně sladěné sady, které na hlavě vypadají skvěle. Značka Rudy Project jsou jedinečné výrobky, které využívají nejnovější vědecké poznatky. Používají ultralehké, ale pevné materiály, propracované konstrukce nebo aerodynamický tvar. Vznikají tak brýle nejvyšší kvality, které poskytují dostatečnou ochranu a vysoký komfort při vašich oblíbených aktivitách.

Široká nabídka produktů pro různé aktivity

Mezi výrobky italské značky rozhodně vynikají přilby a brýle pro cyklisty Rudy Project Široká nabídka modelů pro silniční i MTB cyklistiku umožní každému milovníkovi dvou kol najít ten správný model. Dobře chráněná přilba je nutností, ať už se chystáte na víkendový výlet, nebo se účastníte závodů. Modely italského výrobce se navíc vyznačují vynikajícím stylem. Brýle pro cyklisty zase nabízejí dokonalou ochranu očí a vynikající kvalitu obrazu. Účinně chrání nejen před prudkým sluncem, ale také před náporem vzduchu nebo hmyzem. Běžecké brýle značky Rudy Project jsou ideální pro dlouhé tréninky, běžecké túry a také pro závody. Většina z nich má velmi nízkou hmotnost a skvělé odvětrávání. Co je však velmi důležité, nosní polštářky a stranice poskytují velmi dobrou stabilizaci na hlavě. To je nesmírně důležité zejména při běhu po horských stezkách a v rozmanitém terénu. Nejvšestrannější modely byly shromážděny v kategorii Outdoor Brýle z této kolekce jsou ideální pro turistiku po lesních cestách a horských stezkách, ale i pro mnoho dalších outdoorových aktivit. Specialisté společnosti Rudy Project nezapomněli ani na milovníky zimních sportů a připravili produkty určené pro sjezdové i běžecké lyžování.

Produkty Rudy Project můžete si zakoupit online na 8a.cz

Nabízíme široký výběr nejnovějších modelů italského výrobce. Kolekce přileb a brýlí pro profesionály i amatéry vám umožní vybrat si správný model pro uživatele různých úrovní. Funguje dobře nejen pro sportovce, ale i pro lidi, kteří provozují fyzickou aktivitu pro potěšení nebo pro udržení kondice. Společnost Rudy Project mimořádně úspěšně kombinuje módní italský design s nejnovějším technologickým vývojem. To jim umožňuje vytvářet ikonické brýle a přilby, které jsou ideální pro mnoho aktivit.