top

Pumpy na matrace

S pumpičkami na matrace připravíte prostor na spaní během několika málo okamžiků. Vyberte si praktické elektrické pumpy pro kempování nebo kompaktní ruční pumpy pro trekking a snadno nafoukněte matraci za jakýchkoli podmínek!
18
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

18 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

18 položek

na stránce

Pumpy na matrace - nezbytný doplněk každého turisty

Každý člověk, který má alespoň trochu zkušeností s kempováním, ví, jak těžkopádné může být nafouknutí velké a tlusté turistické matrace. Bez náležité pomoci je to téměř nemožné. Proto všechny outdoorové značky nabízejí vhodně navržené pumpičky na matrace. Osvědčená řešení umožňují rychle nafouknout jakýkoli model a uložit se k zaslouženému odpočinku.

Kempinkové matrace

Největší pohodlí bezesporu nabízí elektrická pumpa na matrace. Model by měl být vybrán v závislosti na zdroji energie, který je v místě kempování k dispozici. 12V nafukovačka se zástrčkou do autozapalovače se bude hodit při všech cestách, kdy bude auto poblíž místa kempování. Čerpadla 230 V jsou ideální pro kempování, kde je přístup k elektřině, a také doma, když připravujeme nouzové místo na spaní pro další hosty. Elektrické matracové pumpy jsou velmi často vybaveny dobíjecími bateriemi, takže po nabití lze pumpu používat mimo dosah zdroje energie. Vybrané modely lze dobíjet také přes USB. Pokud se nechcete spoléhat na elektrická čerpadla, alternativou jsou velká ruční nebo nožní čerpadla. Díky vysoké kapacitě netrvá čerpání matrace příliš dlouho a jste zcela nezávislí na elektrické energii.

Kompaktní cestovní matrace

Ačkoli lze lehké cestovní matrace úspěšně nafouknout, vyplatí se ušetřit čas s šikovnými nafukovačkami připravenými pro takovou příležitost. Díky tomu budete mít více času na odpočinek. Takový doplněk naší výbavy oceníme zejména na konci intenzivního dne, během kterého jsme museli překonat značný výškový rozdíl a dlouhou vzdálenost na náročné trase. Nafukovací matrace mají často podobu speciálního vaku, který se rozbalí, naplní vzduchem a poté se přes ventil vtlačí do matrace. Jedná se o velmi účinný způsob rychlého nafouknutí matrace. Pro ty, kteří hledají maximální pohodlí, jsou k dispozici miniaturní matracové pumpy na baterie. Jsou tak malé, že se vejdou do dlaně, a během chvilky vám připraví pohodlné místo na spaní.