top

Osprey

Značka Osprey nabízí batohy nejvyšší kvality - trekové, turistické, cyklistické a horolezecké. Různé velikosti, dámské i pánské modely Vám umožní vybrat si batoh ideálně přizpůsobený Vašim potřebám.
Zobrazení Mřížka Seznam

61 výrobky

 1. -9%
  Batoh na kolo Osprey Siskin 12 - black

  wish list

 2. -11%
  Hydrovak Osprey Hydraulics Reservoir 2L

  wish list

 3. -25%
  Batoh na kolo Osprey Syncro 12 - coal grey

  wish list

 4. -25%
  Batoh na kolo Osprey Syncro 5 - black

  wish list

 5. -22%
  Ledvinka Osprey Savu 2 - aprium purple

  wish list

 6. -25%
  Ledvinka na kolo Osprey Seral 4 - black

  wish list

 7. -24%
  Horský batoh Osprey Mutant 22 - mars orange

  wish list

 8. -20%
  Batoh Osprey Mutant 52 - tungsten grey

  wish list

 9. -19%
  Ledvinka Osprey Talon 6 - cosmic red

  wish list

 10. -19%
  Batoh Osprey Daylite Plus - cosmic red

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

61 výrobky

Vymazat

Osprey - spolehlivé batohy pro pěší turistiku

Značka Osprey pochází ze Spojených států, ze slunné Kalifornie. Batohy navržené a vyrobené společností Osprey patří ke světové špičce. Modely, které si vybírají turisté i profesionálové, jsou sofistikované konstrukce vyznačující se nejvyšší kvalitou a odolností. Nabídka značky Osprey zahrnuje turistické, horské, cyklistické a mnoho dalších batohů. Batohy přizpůsobené dané aktivitě zajišťují pohodlí a umožňují pohodlně přenášet potřebné vybavení. Outdoorový obchod 8a.cz nabízí široký výběr modelů tohoto výrobce.

Batohy Osprey – značka s historií

Historie tohoto výrobce batohů začala již v roce 1974. Na začátku její zakladatel Mike Pfotenhauer navrhoval a vyráběl batohy pro sebe a své přátele. S pomocí šicího stroje vytvořil návrhy, které byly pohodlnější a lepší než ostatní batohy na trhu. Brzy se jeho vášeň pro tvorbu batohů vyvinula ve značku Osprey, která je dnes známá po celém světě. Americké batohy si získaly uznání jak profesionálů, kteří od vybavení požadují nejvyšší odolnost a spolehlivost, tak turistů, kteří hledají pohodlí a všestrannost. V současné době je nabídka tohoto výrobce velmi široká a zahrnuje specializované horské a horolezecké batohy, větší modely určené pro pěší turistiku, menší turistické batohy, ale i ultralehké běžecké modely nebo batohy na kolo. Mike Pfotenhauer pokračuje v navrhování batohů a dělá to stejně rád jako před více než 40 lety. Díky moderním materiálům a konstrukčním řešením se batohy Osprey stále vyvíjejí a poskytují ještě větší pohodlí, přizpůsobení tělu a ventilaci.

Různorodé batohy značky Osprey

S rozvojem značky se nabídka výrazně rozšířila. Dnes nabízí desítky batohů lišících se vzhledem, rozmístěním kapes, použitými materiály nebo určením. Díky přehlednému rozdělení kolekce je možné velmi rychle najít batohy, které nás zajímají. Jednotlivé řady byly označeny na základě navrhovaného účelu daného modelu.

Osprey - turistické a trekingové batohy

Turistika s batohem je oblast, kde americká značka nemá konkurenci. Dokonale navržené modely poskytují vysoký komfort a umožňují přepravu značného množství zavazadel, aniž by způsobovaly nepohodlí. Největší trekingové batohy Osprey jsou zařazeny do řady Backpacking. Tyto modely jsou ideální pro vícedenní nebo i několikatýdenní výpravy. Vejde se do nich stan, vařič, jídlo i oblečení. Pro kratší výlety jsou tu batohy z řady Osprey Hiking Vyznačují se o něco menší velikostí, která je ideální pro jednodenní nebo víkendové výlety do hor. Návrháři nezapomněli ani na zkušené milovníky hor, kteří se věnují horolezectví. Modely z řady Climbing vám umožní pohodlně se sbalit a vzít si s sebou potřebné vybavení.

Široký výběr sportovních batohů Osprey

Vyznavači aktivního trávení volného času jistě ocení všechny kolekce sportovních batohů Osprey Nejoblíbenější je multi-sport. Obsahuje nejuniverzálnější modely, se kterými se můžete vydat na pěší túru, na kolo nebo je využít jiným způsobem. Pro milovníky aktivit v zimním období je tu řada batohů Snowsports pro lyžaře. Ať už jezdíte na upravených sjezdovkách, nebo milujete skialpinismus v čerstvém prašanu, určitě si vyberete ten správný model. V létě jsou naopak ideální minimalistické batohy z řady Osprey Hydration Tyto modely jsou vybaveny hydrovakem, který zajišťuje optimální hydrataci po celý den. Jsou ideální pro jízdu na kole, běh a jízdu na kajaku.

Cestovní a městské batohy

Kromě outdoorových batohů se značka Osprey může pochlubit propracovanými modely určenými na cesty, které byly shromážděny v řadě Travel Jsou ideální pro dlouhé lety, cesty vlakem nebo autobusem. Jejich konstrukce neobsahuje mnoho vnějších prvků, a proto jsou ideální pro pohyb na přeplněných místech, vkládání batohů do zavazadlových prostorů nebo jejich vyzvedávání z pohyblivých pásů při přebírání zavazadel. Pokud se však nikam nechystáte, ale potřebujete jen spolehlivý městský batoh Osprey, pomohou vám modely z kolekce Everyday. Kompaktní provedení je ideální do autobusu, na městské kolo nebo na procházku. Tyto batohy, do kterých se vejde notebook, základní dokumenty, druhá snídaně a několik drobností, jsou oblíbenou volbou mnoha uživatelů. Vyznačují se stejně vysokou kvalitou a odolností materiálů jako turistické modely.

Osprey – batohy vyráběné s vášní a péčí o životní prostředí

Výrobce se řídí několika zásadami, které mají přímý dopad na životní prostředí. Za prvé, batohy Osprey jsou navrženy a vyrobeny tak, aby byly co nejodolnější, díky čemuž je lze používat po velmi dlouhou dobu. To znamená úsporu přírodních zdrojů a energie potřebné k výrobě nových jednotek. Za druhé, výrobce nedovolí vytvořit příliš mnoho batohů, po kterých není mezi zákazníky poptávka. Za třetí, Osprey používá pouze nejlepší dostupné materiály a dbá na jejich co nejhospodárnější využití ve výrobním procesu, což výrazně snižuje množství odpadu. Za čtvrté, výrobky amerického výrobce nejsou zaměřeny na módu, ale na funkčnost, takže zákazníci nejsou vybízeni k tomu, aby batoh měnili každou sezónu, ale jen tehdy, když ho opravdu potřebují. Za páté, společnost také používá recyklované materiály na batohy, kdykoli je to možné, čímž ještě méně zatěžuje životní prostředí.

Vysoce kvalitní batohy od amerického výrobce můžete si zakoupit na 8a.cz

Moderní a dobře navržené batohy Osprey – obchod 8a.cz nabízí široký výběr modelů tohoto výrobce, který vám umožní dokonale přizpůsobit model činnosti, kterou právě vykonáváte. Ať už hledáte batoh do hor, velký model na několikatýdenní trekking nebo cestovní batoh do letadla, v naší nabídce jistě najdete vyhovující model. Batohy a cestovní tašky Osprey, které oceňují tisíce uživatelů po celém světě, se budou skvěle hodit kamkoli – ať už na odpolední výlet, víkendový výlet do hor nebo dlouhou dovolenou v divočině.