top

Pánské funkční spodní prádlo

Pánské termoprádlo je základní vrstvou horského oblečení - poskytuje účinnou ochranu před chladem a odvádí vlhkost od těla ven, čímž chrání před nadměrným pocením nebo prochladnutím. V naší nabídce najdete širokou škálu pánského termoaktivního prádla určeného pro turistiku a mnoho sportovních aktivit.
520
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 520

na stránce
 1. -20%
  Tričko Icebreaker Anatomica S/S V - black

  wish list

 2. -20%
  Termoaktivní boxerky Stance Monstera - pink

  wish list

 3. -20%
  Mikina Icebreaker Merino LS Roll Neck - black

  wish list

 4. -20%
  Termolegíny Icebreaker 260 Zone Legless - jet/black

  wish list

 5. -20%
  Slipy Icebreaker Anatomica Briefs - lazurite

  wish list

 6. -20%
  Termální legíny Icebreaker Merino Leggings - shine

  wish list

 7. -20%
  Tričko Icebreaker Anatomica S/S Crewe - lazurite

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 520

na stránce

Pánské termoprádlo je základem každého oblečení

Proč je výběr správného pánského termoprádla zásadní při kompletaci oblečení pro jakoukoli aktivitu? Odpověd na tuto otázku je velmi jednoduchá. Jedná se o prodyšné prádlo, které přichází do styku s pokožkou po celý den. Ať už si oblékáte teplou mikinu, chráníte se před deštěm v pláštěnce nebo používáte softshell ve větrném dni, pánské termoprádlo vás nejčastěji doprovází od chvíle, kdy opustíte hostel nebo parkoviště, až do návratu z túry nebo výstupu. Proto je pro tepelný komfort, který budete pociťovat po celý den, velmi důležitý. Pouze správné materiály a střih zajistí maximální pohodlí. Pánské termoaktivní prádlo nedráždí pokožku a účinně si poradí s vlhkostí, která se objeví na jeho povrchu, a rychle ji přenese do další vrstvy oblečení.

Zde stojí za zmínku, že termální sportovní prádlo pro muže vyrobené z vysoce kvalitních materiálů bude optimálně fungovat s následnými vrstvami termálního oblečení, jako je mikina, bunda do deště nebo softshell. Ani ta nejlepší prodyšná membrána vám nezajistí pohodlí, pokud pod ní máte špatné spodní prádlo. Například bavlna, která zadržuje vlhkost v blízkosti těla. Oblečení pro outdoorové a horské aktivity je třeba vnímat jako celek a dobře volit jeho jednotlivé prvky. Abyste si mohli vybrat to správné pánské termoprádlo, vytvořily přední značky širokou nabídku modelů. Různé řady se liší nejen tloušťkou, ale také střihem, který je navržen tak, aby vyhovoval specifickým aktivitám, jako je lezení, běh nebo lyžování. Moderní pánské termoprádlo poskytuje vynikající výkon.

Jak působí pánské termoprádlo na tělo?

Primární funkcí každého termoprádla je zajistit tepelnou rovnováhu během fyzické aktivity. Správná volba termoprádla pro muže umožní efektivnější trénink nebo zajistí lepší čas dosažený na soutěžích. Na druhou stranu turistické spodní prádlo nabízí větší pohodlí při zdolávání kilometrů na trase. Vhodně zvolený typ první vrstvy oblečení účinně chrání tělo před přehřátím a zároveň nedovolí, aby se prochladilo. Pánské funkční prádlo musí být také prodyšné. Pouze účinný odvod vlhkosti může zajistit správné klima v blízkosti pokožky během fyzické aktivity.

Lehké a prodyšné pánské termoprádlo na léto a intenzivní cvičení

Letní termotriko je nezbytnou výbavou pro aktivity provozované při vyšších teplotách, zejména při intenzivní fyzické aktivitě. Skvěle doplní krátké pánské šortky pro maximální pohodlí. Proto je pánské termoprádlo na léto vyrobeno ze specializovaných materiálů, které jsou extrémně lehké a prodyšné. Díky použití speciálně vyvinutých syntetických vláken jsou termoaktivní oděvy rychleschnoucí a skvěle odvádějí vlhkost od pokožky. Díky použití speciálních prodyšných panelů a optimalizovaných střihů je pánské termoprádlo pro běh, cyklistiku, horolezectví nebo turistiku optimální volbou, která vám zajistí maximální pohodlí při zdolávání výzev ve vysokých teplotách.

Pánské teplé termoprádlo na zimu - merino vlna a další

Teplé termoprádlo, jako je termotričko, boxerky nebo legíny, je výborným základem sportovního a turistického oblečení při zimních aktivitách. Správná volba pánského termoprádla poskytuje dokonalou izolační vrstvu a zároveň umožňuje odvádět tělu vlastní vlhkost. To je nesmírně důležité při výběru pánského termoaktivního prádla na lyžování nebo zimní horskou turistiku. Použití vhodně silných materiálů také pomáhá chránit tělo před rychlým poklesem teploty a nebezpečným ochlazením. Velmi oblíbené je pánské oblečení z merino vlny, která se vyznačuje nadprůměrnými izolačními vlastnostmi a zároveň je velmi příjemná na dotek a nepřejímá rychle nepříjemný zápach. Jedná se o dokonalé řešení pro nejnáročnější uživatele. Jako horský obchod poskytujeme pouze pánské spodní prádlo nejvyšší kvality, které je ideální pro zdolávání horských výzev, včetně modelů The North Face AMK DotKnit

Jak vybrat pánské termoprádlo pro sportovní aktivity?

Specializované prodyšné prádlo může být navrženo s ohledem na konkrétní outdoorové nebo sportovní aktivity. Převážná většina modelů je samozřejmě univerzální pánské termoaktivní prádlo, které se osvědčí jak při turistice na horských stezkách, tak při sportování. Při této činnosti však stojí za to zvážit speciálně určené modely. Pánské termoprádlo na lyžování zajišťuje maximální pohodlí na svahu a zároveň účinně zahřívá oblasti těla, které jsou nejvíce ohroženy prochladnutím. Termoprádlo určené pro horské běžce se naopak zaměřuje na rychlý odvod vlhkosti a zachování vysoké prodyšnosti. Kvalitní běžecké prádlo má jednoznačný vliv na pohodlí při běhu, a tím i na dosažené výsledky.

Široká nabídka termoaktivního prádla - obchod 8a.cz

Pánské značkové termoprádlo neomezuje v pohybu, je neuvěřitelně pohodlné a kopíruje každý pohyb uživatele. To je nesmírně důležité, protože se jedná o vrstvu, která je nejblíže tělu, a proto je nejvíce zodpovědná za pohodlí. V obchodě 8a.cz nabízíme ty nejlepší produkty od nejlepších outdoorových značek. Pánské termoaktivní prádlo pro sport a termoprádlo, jako jsou termotrička a mikiny, pánské termokalhoty, boxerky a slipy, jsou nejvyšší kvality. Mezi mnoha modely je k dispozici jak spodní prádlo z merino vlny, tak ze syntetiky.

Další často kladené otázky

Jak vyprat termoprádlo?

Praní termoprádla není složité, stačí dodržet několik základních pravidel. Nejdůležitější z nich je dodržovat všechny pokyny uvedené na štítku výrobku. Ve většině případů lze pánské termoaktivní prádlo prát v pračce, ale na jemné ruční programy a obvykle při teplotě 30 stupňů Celsia. Většina výrobců také zakazuje odstředování. Je velmi důležité nepoužívat žádný běžný prací prášek nebo změkčovač. Nejlepší volbou budou speciální výrobky pro praní termoaktivního prádla. K mytí rukou lze použít také šedé mýdlo nebo mýdlové vločky.

Jaký je rozdíl mezi termoprádlem a termoprádlem?

Pánské termoprádlo je navrženo tak, aby poskytovalo optimální podmínky pro tělo během fyzické aktivity. To znamená, že by měl udržovat optimální tělesnou teplotu a být vysoce prodyšný. V závislosti na intenzitě aktivity a venkovní teplotě musí tělo účinně ochlazovat nebo zahřívat. Termotkaniny jsou naopak modely se zvýšenými izolačními vlastnostmi. Jeho hlavním úkolem je chránit před rychlým ochlazením. Termoprádlo jsou obvykle silnější modely určené pro použití v chladnějších obdobích roku.

Jak si mám zvolit velikost termoprádla?

Pro správnou funkci by termoprádlo mělo být dobře přizpůsobené postavě. Díky tomu, že přiléhá k tělu, dokáže účinně odvádět vlhkost a také zajišťuje dostatečný tepelný výkon. Proto je nejlepší vybírat pánské termoaktivní prádlo ve stejných velikostech jako ostatní oděvy. Je to proto, že výrobci přizpůsobují střih tak, aby všechny vrstvy dokonale spolupracovaly. Nejčastější chybou je volba většího spodního prádla, "aby bylo volnější". Další prostor mezi látkou a pokožkou výrazně snižuje její termoaktivní vlastnosti.