top

Saucony

Saucony nabízí běžecké boty, oblečení a doplňky pro všechny běžecké nadšence. Americká značka nabízí vhodné boty pro začínající běžecké nadšence i profesionální sportovce. Prohlédněte si široký výběr běžeckých bot Saucony připravených na asfalt i do terénu, na trénink i na závody!
11
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

11 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

11 položek

na stránce

Saucony - značka pro běžce

Společnost byla založena již v roce 1898 a od začátku se zaměřovala na poskytování sportovního vybavení a obuvi nejvyšší kvality. Více než 100 let zkušeností znamená, že každý zaměstnanec, který se podílí na projektech společnosti, má běh v krvi. Dnes značka Saucony pocházející z předměstí Bostonu inspiruje a podporuje tisíce lidí po celém světě v jejich vášni pro běh. Díky svému nejvyššímu nasazení při vývoji nejnovějších technologií, materiálů a konstrukčních řešení nabízí běžcům výrobky, které posouvají hranice. Název společnosti je odvozen od malého potoka Saucony Creek v Kutztownu v Pensylvánii. Na tento potok odkazuje také logo Saucony Tři tečky jsou ve skutečnosti tři balvany, které obklopují potok. Zároveň symbolizují tři základní principy, kterými se značka řídí. Pouze při dodržení těchto tří podmínek je možné si běh plně užít a zároveň dosáhnout fantastických výsledků.

Za prvé, vynikající výkon. Všechny výrobky značky Saucony jsou navrženy pro maximální výkon Díky špičkovým odborníkům značka uvádí na trh a neustále vyvíjí nejmodernější technologická řešení v segmentu běžecké obuvi. Za druhé, dobré zdraví. Díky bohatým zkušenostem je obuv a další produkty americké značky Saucony zaměřeny na podporu běžců včetně minimalizace rizika zranění. Podpora běžeckých nadšenců při učení správné techniky běhu a přizpůsobení obuvi specifickým potřebám běžců se promítá do ještě pozitivnějšího dopadu běhu na tělo. Za třetí, pozitivní komunita. Běhání není jen o vybavení, ale především o celé komunitě spojené s tímto sportem. Značka Saucony podporuje běžecké iniciativy a snaží se budovat informovanou běžeckou komunitu. Dokonale si uvědomuje důležitost vytváření místních klubů a sdružení, které umožní začátečníkům začít s tímto sportem a těm zkušeným se dále rozvíjet.

Saucony je lídrem v inovacích běžeckých bot

Posláním společnosti Saucony je především zajistit běžcům ještě lepší výkony. Je známo, že v tomto sportu jsou základem správně navržené a přizpůsobené běžecké boty. Právě na tuto oblast se americká značka zaměřuje. Díky výjimečným výrobkům si značka získává stále větší oblibu. V historii značky se objevilo mnoho ikonických modelů běžeckých bot. V roce 1981 debutovaly boty Saucony Jazz, které navždy změnily styl běžeckých bot. Dnes jsou to klasické tenisky pro všechny milovníky retro stylu. Jsou oblíbenou volbou pro každodenní použití nejen u běžeckých nadšenců. V roce 1988 debutoval model Saucony Azura Jednalo se o velmi lehké běžecké boty s moderním designem. Speciálně tvarovaná podrážka a svršek ze syntetické kůže posunuly běžeckou obuv na zcela novou úroveň. To bylo doplněno vhodnými příčnými výztuhami v podrážce. V roce 2009 byl na trh uveden model Kinvara, který nabízí inovativní pokles o 4 mm.

Po úspěchu bot Kinvara se o pouhé dva roky později na trhu objevuje model Peregrine. Je to průkopnická běžecká obuv pro všechny nadšence trailového běhu Díky agresivnější podrážce je bota vhodná i pro jízdu mimo sjezdovky. Sortiment Saucony se současně rozšiřuje o dětskou běžeckou obuv. V roce 2015 značka představuje inovativní pryž PWRTRAC pro trailovou obuv. Prvním modelem s podrážkou z tohoto materiálu byl model Fastwitch 7. Nabízel jedinečnou kombinaci vysoké odolnosti a fenomenální přilnavosti na různorodém podkladu. V roce 2015 debutují boty Saucony Triumph ISO 2 v inovativní technologii Everun. Výborné tlumení se silnou vrstvou pěny poskytlo výjimečnou plynulost a dynamiku běhu. Toto řešení se postupem času vyvíjelo a v roce 2019 se objevil nástupce tohoto systému tlumení PWRRUN+ Boty Saucony Ride ISO 2 jsou zase vybaveny systémem Formfit Jedná se o speciálně tvarovanou patu, která zajišťuje výjimečnou stabilitu nohy při běhu.

Nabídka značky Saucony v obchodě 8a.cz

Převážnou většinu katalogu této americké značky zabírají běžecké boty. Široká nabídka modelů vám umožní vybrat si tu správnou obuv pro každý běžecký styl. Saucony nabízí modely pro začátečníky i profesionální sportovce. Boty s vysokým tlumením se skvěle hodí na běhání a delší tréninky. Ultralehké běžecké boty jsou volbou pro závody, kde se počítá každý gram vybavení. Důležité je, že sortiment značky Saucony zahrnuje boty pro běh po asfaltu i v terénu Společnost nabízí širokou škálu trailové obuvi, která je ideální na lesní cesty a horské stezky.

Dnes nabídka značky Saoucony výrazně přesahuje běžeckou obuv. Mezi produkty patří také běžecké oblečení a vybavení. Lehké běžecké oblečení se skvěle hodí na trénink i závody. Lehké běžecké větrovky nebo legíny Saucony nabízejí plnou volnost pohybu a maximální prodyšnost a poskytují tělu optimální podmínky pro zvýšený výkon. Sortiment zahrnuje také běžecké doplňky Saucony, jako jsou kšiltovky a čelenky. Na delší běžecké výlety nebo závody na ultra-vzdálenosti budou jistě nezbytné běžecké batohy Saucony, které vám umožní vzít si s sebou potřebné vybavení a zásobu energetických nápojů a gelů.