top

Lyžařské brýle Julbo

Lyžařské brýle Julbo provázejí milovníky lyžování již mnoho let. Jsou ideální volbou pro lyžaře, nadšence do skitouringu i snowboardisty. 
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

Vymazat

Lyžařské brýle Julbo

Bohaté zkušenosti francouzského výrobce se promítají do výrobků nejvyšší kvality. Značka nabízí modely určené do různých povětrnostních podmínek. Ať už jste příznivci rychlého lyžování na sjezdovce, nebo skialpinismu a sjíždění mimo sjezdovku, brýle Julbo se v zimních podmínkách jistě osvědčí a ochrání vaše oči před větrem, chladem a ostrým sluncem.

Moderní lyžařské brýle do každého počasí

Lyžařské brýle musí plnit řadu funkcí. Především musí dokonale chránit oči před náporem chladného vzduchu a zajistit pohodlí i při nejrychlejším běhu. Za druhé musí mít velmi dobrou optiku, která zaručuje nejlepší možný obraz. Čočky používané v brýlích Julbo mají speciálně vyvinutý tvar, který snižuje zkreslení a zároveň poskytuje široký zorný úhel. Za třetí, brýle musí dobře přiléhat k obličeji a přilbě. Všechny tyto vlastnosti lze snadno nalézt v produktech francouzské značky. Poskytují nejen maximální funkčnost, ale také dokonalý a moderní vzhled. Široká nabídka barevných provedení a tvarů umožní každému nadšenci zimních sportů vybrat si optimální brýle. Pohodlné elastické pásky s možností nastavení umožňují používat brýle s helmou i s kloboukem a vždy poskytují maximální pohodlí.

Lyžařské brýle Julbo do každého počasí

V závislosti na účelu použití modelu jsou k dispozici různé typy objektivů. Nejtmavší zrcadlové brýle jsou určeny do slunečných podmínek. Odrážejí velkou část slunečních paprsků a účinně chrání před příliš ostrým světlem. Výbornou volbou jsou také polarizační lyžařské brýle, které eliminují většinu odrazů a zlepšují ostrost vidění. Lyžařské brýle Julbo dokonale kombinují nejmodernější technologie a moderní design a skvěle doplňují ostatní vybavení. Obchod 8a.cz nabízí široký výběr modelů, takže si každý může vybrat model dokonale padnoucí k vaší lyžařské helmě.