top

Boty Salomon

Boty Salomon jsou určeny pro pohodlí a přesnost v terénu. Ať už se chystáte na dlouhý trek po náročných stezkách, nebo na rychlý běh po náročných trasách, trailová obuv Salomon vám vyjde vstříc.
117
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 117

na stránce
 1. -22%
  Zimní boty Salomon Shelter CS WP - black/black

  wish list

 2. -10%
  Trailové boty Salomon XA Wild GTX - black/black

  wish list

 3. -21%
  Trailové boty Salomon Cross Pro - black/black

  wish list

 4. -30%
  Trekové boty Salomon Out Pro - cherry tomato/black

  wish list

 5. -10%
  Běžecké boty Salomon Speedcross 5 - grape leaf

  wish list

 6. -15%
  Dámské boty Salomon X Reveal GTX - ebony/black

  wish list

 7. -15%
  Dámské turistické boty Salomon X Reveal - phantom

  wish list

 8. -15%
  Běžecké boty Salomon Predict Soc - ebony/black

  wish list

 9. -15%
  Dámské boty Salomon Predict Soc - flint/wine tasting

  wish list

 10. -14%
  Běžecké boty Salomon Sense Feel 2 - black/white

  wish list

 11. -10%
  Běžecké boty Salomon Sense Ride 4 - cop. blue/black

  wish list

 12. -10%
  Dámské boty Salomon X Ultra 4 - black/quiet shade

  wish list

 13. -15%
  Trailové boty Salomon Cross Pro 2 - black/monument

  wish list

 14. -10%
  Dámské trailové boty Salomon Madcross GTX - black

  wish list

 15. -10%
  Trailové boty Salomon Madcross - blk/grn/shade

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 117

na stránce

Boty Salomon pro outdoorové nadšence

Boty Salomon jsou velmi oblíbené mezi lidmi, kteří se aktivně pohybují v horských podmínkách. Široká nabídka tohoto výrobce zahrnuje turistickou obuv, trekingovou obuv, lehkou turistickou obuv i specializované modely pro běžecké lyžování. Ať už si vyberete jakoukoli botu Salomon, můžete si být jisti, že bylo vynaloženo veškeré úsilí na to, aby vámi vybraná bota dokonale fungovala při aktivitách, pro které byla navržena. Díky bohatým zkušenostem jsou boty Salomon ideální pro dlouhé túry s velkým batohem i rychlé výstupy na vrchol s běžeckou vestou.

Běžecké boty Salomon pro lehkost a dynamiku

Značka je mezi běžci velmi oblíbená. Již legendární řada bot Salomon Speedcross se pravidelně objevují na nohou špičkových sportovců, kteří mimo jiné dokáží překonávat traťové rekordy. Extrémně agresivní běhoun a výrazná silueta boty jsou již z dálky rozpoznatelné všemi běžeckými nadšenci. Běžecké boty Salomon však pokrývají mnohem širší škálu obuvi. Patří sem mimo jiné profesionální řada S/Lab, která zahrnuje jak nejmodernější modely, tak boty určené pro začínající běžecké nadšence. Oblíbené "Salomony" mají speciálně upravenou podrážku Salomon Contagrip®, která vyniká v rozmanitém terénu. Agresivní modely s hlubokým vzorkem jsou skvělou volbou pro měkký povrch, jako je písek, tráva nebo bláto. Podrážky s o něco větší kontaktní plochou jsou vhodnou volbou pro kamenitější a skalnatější stezky.

Turistické boty Salomon

Sortiment obutí společnosti Salomon zahrnuje také řadu modelů turistických bot. Modely s vyššími nárty jsou určeny pro pohyb s o něco těžším batohem. Poskytují zvýšenou oporu kotníku, což pomáhá snižovat riziko zranění. Turistická obuv je vhodná na kratší výlety a také v létě, kdy je zapotřebí zvýšená ventilace. Většina trekové a turistické obuvi Salomon je vybavena membránou GORE-TEX® To spolehlivě chrání vnitřní stranu bot před vodou. boty Salomon GTX optimálně fungují v přechodných ročních obdobích i v chladnějším počasí. Díky použití membrány jsou nohy plně chráněny před vodou a zároveň je zajištěna dobrá prodyšnost. Tím se boty Salomon zbavují vlhkosti zevnitř a zajišťují pohodlnější prostředí i během cvičení.

Boty Salomon v obchodě 8a.cz

Poskytujeme mimořádně široký výběr outdoorové a turistické obuvi Salomon Díky různým modelům pro trekking, došlap a běžecké lyžování získáte maximální trakci bez ohledu na to, kterou cestou se vydáte na vrchol. Speciálně vyvinutá podrážka Contagrip® je zárukou nadprůměrné přilnavosti na různých površích. Klíčem k dosažení optimálního výkonu v terénu je optimálně zvolený typ pryže a tvar běhounu. Nejvyšší kvalita zpracování zajistí, že vám vaše nové "Salomony" budou sloužit opravdu dlouho a mnoho sezón.