top

Ledovcové šrouby

Ledové šrouby jsou specializované vybavení, které je potřeba k vytvoření jistících bodů při lezení ledopádů a ledových stěn. Zimní horolezecké vybavení špičkových značek pouze v 8a.cz!
15
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

15 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

15 položek

na stránce

Šrouby na led - široká nabídka modelů

V uvazky každého zimního horolezce nesmí chybět několik ledových šroubů, které se v určitých situacích ukazují jako nepostradatelné pro bezpečné jištění. Jsou stejně důležitou součástí výbavy jako lanko, skoby nebo sekera. Profesionální šrouby na led nejznámějších značek se mírně liší konstrukcí. Existují mezi nimi jak relativně jednoduché a lehké modely, tak i složitější modely vybavené skládacími úchyty pro našroubování nebo integrovanými pásky s karabinami. Šrouby do ledu jsou vyrobeny z vysoce kvalitní kalené oceli, která zajišťuje dostatečnou pevnost a vysokou odolnost při intenzivním používání.

Příslušenství pro šrouby na led

Náš obchod nabízí také potřebné příslušenství pro šrouby na led. Nabízíme funkční kryty na šrouby do ledu, díky kterým je můžete bezpečně zabalit do batohu bez obav, že ho proděraví. Dodáváme také nástroj, který vám pomůže šrouby správně nastavit. V našem obchodě 8a.cz najdete vše, co potřebujete pro lezení v ledu.