top

Šrouby do ledu

Šrouby do ledu jsou specializované vybavení, které je potřeba k vytvoření štandů při lezení ledopádů a ledovcových stěn. Zimní horolezecké vybavení špičkových značek pouze na 8a.cz!
Zobrazení Mřížka Seznam

19 výrobky

  1. -25%
    Kryt šroubu Mystery Ranch Thread Bed - black

    wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

19 výrobky

Vymazat

Šrouby do ledu - široká nabídka modelů

V úvazku každého zimního horolezce nesmí chybět několik ledovcových šroubů, které se v určitých situacích ukazují jako nepostradatelné pro bezpečné jištění. Jsou stejně důležitou součástí výbavy jako lano, mačky nebo cepín. Profesionální ledovcové šrouby nejznámějších značek se mírně liší konstrukcí. Existují mezi nimi jak relativně jednoduché a lehké modely, tak i složitější modely vybavené skládacími úchyty pro našroubování nebo integrovanými pásky s karabinami. Šrouby do ledu jsou vyrobeny z vysoce kvalitní kalené oceli, která zajišťuje dostatečnou pevnost a vysokou odolnost při intenzivním používání.

Příslušenství pro ledovcové šrouby

Náš obchod nabízí také potřebné příslušenství pro šrouby do ledu. Nabízíme funkční obaly na ledovcové šrouby, díky kterým je můžete bezpečně zabalit do batohu bez obav, že ho proděraví. Dodáváme také nástroj, který vám pomůže šrouby správně nastavit. V našem obchodě 8a.cz najdete vše, co potřebujete pro lezení v ledu.